11 Haziran 2019 Salı 14:26

GÜNDEM

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin

Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü’nde binlerce hediye seçeneğiyle son dakikacıların, babasından uzakta yaşayanların, alışverişe vakit bulamayanların, mağaza mağaza dolaşmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. ÇiçekSepeti.com, babalar için birbirinden anlamlı, esprili, şık hediyeleri birkaç tıkla kapınıza kadar getiriyor.

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hediye setlerinden lisanslı ürünlere binlerce farklı hediye alternatifini bir araya getiren ÇiçekSepeti.com, kişiselleştirilmiş hediye seçenekleriyle babanıza kendini daha özel hissettiriyor. ÇiçekSepeti.com’un sunduğu kişiselleştirilmiş ürünlerden ''Cüzdan Kemer Kartvizitlik Set''e babanızın adını ya da istediğiniz mesajı yazdırmanız mümkün. Son derece şık görünen, özel tasarım nikel kaplama ''Harfli Kare Kol Düğmesi''ne de babanızın adının baş harfleri işlenebiliyor. “Mesajlı Ahşap Stant” ise babanızla geçirdiğiniz özel anları ölümsüz kılıyor. Arzu ettiğiniz altı adet mini fotoğrafın yer aldığı standın üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı da yazdırabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir

Machka Sonbahar – Kış 2019 20 Koleksiyonu İle Şehirde Zamansız Bir Yolculuk

MACHKA SONBAHAR – KIŞ 2019-20 KOLEKSİYONU İLE ŞEHİRDE ZAMANSIZ BİR YOLCULUK


Samsun Tarım Fuarı 5. Kez Kapılarını Açıyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN TARIM 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 25 - 29 Eylül 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.


Uğur Yücel Güldürmek İçin Türkiye’Yi Dolaşacak

UĞUR YÜCEL GÜLDÜRMEK İÇİN TÜRKİYE’Yİ DOLAŞACAK


'Eğlence' Temalı 'Kalamış Wedding Fest 4'Te Çok Eğleneceksiniz!

DÜĞÜN PROVASI GİBİ FESTİVAL!


“Düzenli Aralıklarla Tartılmak Obeziteyi Önleyebilir!” Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İsa Kaman

Toplum sağlığına karşı en ciddi tehditlerden biri olan obezite, ölümcül ama önlenebilir hastalıkların başında geliyor. Değişen beslenme alışkanlıkları ve hareketsiz yaşam tarzı sonucunda gün geçtikçe yaygınlaşan obeziteyi önlemek içinse kilo farkındalığına sahip olmak büyük önem taşıyor.


Etiketler: özel, hediye, ÇiçekSepeticom, kişiselleştirilmiş, babanıza

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.