29 Mart 2019 Cuma 13:59

GÜNDEM

Baharda Cildiniz De Çiçek Açsın!

Kışın sert koşullarıyla mücadele eden cildinizin baharda ışıldamasının yolu yine bakımdan geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO,dört adımda bahar bakımının ipuçlarını paylaşıyor.

Baharda Cildiniz De Çiçek Açsın!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kışın sert koşullarıyla mücadele eden cildinizin baharda ışıldamasının yolu yine bakımdan geçiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO,dört adımda bahar bakımının ipuçlarını paylaşıyor.

Dışarıda muhteşem bir güneş var, kuşlar cıvıldıyor, ağaçlar çiçek açıyor, doğa kendini yeniliyor. Peki ya cildiniz? Gardırobunuzdaki kıyafetler nasıl mevsime göre değişiyorsa, cilt bakım rutininiz de öyle olmalı. Kışın, kuru cilt ve sert hava koşullarına karşı mücadele ettiniz. Şimdi ise baharın güzelliğini cildinize taşımanın zamanı geldi. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, LUNA 2 ile sadece dört adımda güzelliğinizi taçlandıracak bahar bakım rutininin ipuçlarını paylaşıyor.

Temizleme: Cilt temizliği; ilkbahar ya da kış gibi herhangi bir mevsime özgü bir ihtiyaç değil. Cildinizi her zaman düzenli olarak temizlemeli, bunu bir bakım etkinliği gibi görmek yerine, hayatınınız rutini haline getirmelisiniz. Çünkü gün boyunca cildinizin maruz kaldığı hava kirliliği ve egzoz gibi dış etkenlerin yanı sıra makyaj ve yağ, gece boyunca gözeneklere yerleşerek çeşitli cilt sorunlarına neden olur. LUNA 2 cilt temizleme cihazı sayesinde cildinizde biriken makyaj, yağ ve kiri %99.5 oranında giderebilirsiniz. Ayrıca LUNA 2 sayesinde düzenli olarak kullandığınız temizleme ürünleri cildinize çok daha iyi nüfuz eder. Cildinizin doğal nemini kaybetmeden temizlenmesi önemlidir.

Peeling: Kış aylarında kuruyan ve pul pul görünen cildinizin baharda yeniden doğması için peeling yapmanız faydalı olabilir. Eğer LUNA 2 kullanıyorsanız, yüzünüze dakika 8000 nazik dokunuş yapan T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildiniz ölü derilerden kurtulup derinlemesine temizlendiği için zaten bir adım öndesiniz. Haftada bir peeling ürünlerinden destek alarak yapacağınız bakım, cildinizde kıştan kalan izleri silmek için size yardımcı olacak.

Daha fazla koruma: Güneş koruyucu kremler baharda cildinizi ışıl ışıl yapan en önemli kahramanlardan biri. O olmadan güneşe çıkmayı düşünmeyin. Tabii ki yıl boyunca güneş koruyucu kullanılmalı ama baharda koruma faktörü daha yüksek bir ürün tercih etmelisiniz.

FOREO ürünleri, Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Amazon, Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında:

Hayatınıza değer katmayı amaçlayan İsveç merkezli FOREO tasarladığı güzellik ve bakım çözümleriyle geniş kitlelere yeni standardı sunuyor. Cesurca bir yaklaşım sergileyerek mevcut tasarımları geliştirmiyor, her şeyi sıfırdan tasarlıyoruz. Amacımız sunduğumuz kolaylıkları herkese ulaştırmak. Adımız bu nedenle FOREO, “For Everyone” (Herkes için). Profesyonel işlemlere harcanan paranın çok daha azıyla ulaşılabilen çığır açan çözümlerimizle herkesin hayatına güzellik ve mutluluk katıyoruz. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Incıa Güneş Kremleri İle Yaza Merhaba

INCIA Doğal Güneş Kremleri Geliştirilmiş Yeni Formülleriyle siz ve sevdikleriniz için %100 doğal koruma sağlıyor.


Epson Türkiye Yeni İletişim Ajansını Seçti!

İlker Pehlivan


Normalleşme Sürecinde Zam Yok, İndirim Var

NORMALLEŞME SÜRECİNDE


Yıldız Holding, Çiftçiye Ve Sözleşmeli Tarıma Verdiği Desteği Artıracak

Covid-19 ile mücadele sürecinde tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşımını daha da kolaylaştırmak için ülke çapında sözleşmeli tarım desteğini artırmayı hedefleyen Yıldız Holding, 2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton hammadde alımı gerçekleştirecek.


Türkiye Kalkınma Ve Yatırım Bankası Dünyanın Geleceği Sürdürülebilir Kalkınmada

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’ndan Dünya Çevre Günü mesajı:


Etiketler: bakım, FOREO, baharda, güzellik, cilt

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.