3 Nisan 2017 Pazartesi 00:13

MUTFAK

Baharı Delimonti Lezzetleriyle Karşılayın

Baharı Delimonti Lezzetleriyle Karşılayın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Gastronomi market ve restoran konseptini bir arada sunarak ayrıcalıklı bir atmosfer yaratan Delimonti, bahar mevsimine merhaba derken, hafif ve lezzetli seçenekleri misafirleriyle buluşturuyor. Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen mahsulleri kendine özgün yorumları ile sunan Delimonti’nin menüsünde bu mevsimde etli pazı sarma, zeytinyağlı rezene, bakla ezmesi(beton) ve kısır öne çıkıyor.

Sarma severlerin favori lezzetlerinden etli pazı sarma; dana eti ve pirinç ile hazırlanarak, tepsi yoğurdu ile servis ediliyor. Delimonti yorumu ile hazırlanan zeytinyağlı rezene, taze rezene, arpacık soğan ve portakal suyu lezzetlerini harmanlıyor. Kuru baklaların haşlanıp, tahin ve sarımsak ile zenginleştirildiği bakla ezmesi (beton), misafirler için farklı bir alternatif olurken; ince bulgur, taze soğan, domates ve maydanoz ile hazırlanan kısır ise lezzetli ve doyurucu bir seçenek.

Anadolu’daki yerel üreticilerden temin edilen taze ve mevsimsel ürünleri Delimonti’nin gastronomi marketinden de satın almak mümkün.

İlginizi Çekebilir

“Çin Abd Ekonomik Savaşı Türkiye’Ye Yarayacak”

Çin ile ABD arasında yaşanan ekonomik savaş, Türkiye’ye yarayacak. ABD’den ithal ettiği 130 kalem ürün çeşidine ek vergi ve ambargo getiren Çin, bu ürünlerin ikamesini Türkiye’den yapacak. TABA – AmCham Başkanı Ali Osman Akat “300 milyon dolarlık dev bir alım pazarı Türkiye’ye kayabilir” dedi.


Huawei Dijital Dönüşüme Değer Katıyor

Huawei Küresel Analist Zirvesi 2018’de, kurumsal zekayı bütünsel olarak geliştirmek ve dijital dönüşümü hızlandırmak için her kuruma ve işletmelerin her işlevsel modülüne yapay zekanın yayılması konusundaki anlayışını, yaklaşımını ve uygulamalarını paylaştı.


Ege Perla’Da

2 Gün Üst Üste 2 Büyük Konser


İstanbul’Da Yelkovan Katliamı

Nesli dünya ölçeğinde tehlikede olan yelkovan kuşlarının binlercesi şu günlerde İstanbul Boğaz'nda. Yazık ki yelkovanlar balıkla beslenirken oltalara yakalanıyor. Bir kısmını doğasever vatandaşlar kurtarırken, bir kısmı hayatını kaybediyor.


Üniversite Öğrencileri, Brandstorm’Da Kıyasıya Yarıştı.

Tüm üniversitelere açık olan Brandstorm, bu yıl Türkiye’den 1148 başvuru aldı. Türkiye, tüm ülkeler arasında başvuru sıralamasında 7. sırada yer alırken, 67 takımın katıldığı süreçte ön elemeler için seçilen 8 takım arasından 4 takım, ulusal finallere katıldı.


Etiketler: Delimonti, rezene, taze, lezzetli, Anadolu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.