22 Kasım 2019 Cuma 16:35

GÜNDEM

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine Ppp Ve Mega Projeler Eğitimi

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine Ppp Ve Mega Projeler Eğitimi
Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine Ppp Ve Mega Projeler Eğitimi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PPP ve Mega Projeler Eğitimi

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı Fatih Kuran, Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelerek “Kamu Özel Ortaklığı (PPP), Mega Projeler ve Proje Finansmanı” konularında önemli bilgiler verdi.

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde gerçekleşen sunuma, mühendislik öğrencilerinin ağırlıkta olduğu karma bir grup katılım sağladı. Türkiye’nin ilk Kamu Özel Ortaklığı (PPP) uzmanlarından olan Fatih Kuran, proje finansmanı ve proje finansmanının PPP projeleri ile ilişkisini anlatmak için öğrencilerle bir araya geldi.

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı, Kamu Özel Ortaklığı (PPP) ve Proje Finansmanı Uzmanı Fatih Kuran, “Öncelikle böyle bir projede yer aldığım için mutlu olduğumu söylemeliyim. PPP modeli dünyada ve Türkiye’de Kamunun yatırım ihtiyaçlarına çözüm sağlamakta kullanılan çok önemli bir tedarik tekniğidir. Önemi her geçen gün artmaktadır. Türkiye bu konuda yapılan farklı inovatif uygulamalar ile gerçekleştirilen projelerin adedi ve büyüklüğü ile öncü ülkelerden biri konumundadır. Türkiye’de gerçekleştirilen uygulamalar özellikle Türki Cumhuriyetler ve Afrika ülkeleri başta gelmek üzere bu konuda yapılan çalışmalara örnek teşkil etmektedir. Bu önemli konuda yurtdışına know-how ihraç eden bir ülke konumuna gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca, Türkiye’de bazı kesimlerce gerçek anlamda hala tam olarak kavranamayan proje finansmanı ve kamu özel ortaklığı (PPP) konularında bu tarz bir eğitim programının 3 yıldır gerçekleştirilmesine ön ayak olan, bu projenin mimarı Dr. Eyüp Vural Aydın’a ve projeyi destekleyen Bahçeşehir Üniversitesi’ne teşekkür ediyorum.Öğrencilerin yoğun ilgisinin, sektörümüz ve Türkiye’nin geleceği için umut verdiğini de belirtmeliyim” dedi.

İlginizi Çekebilir

Koç Holding Ceo’Su Levent Çakıroğlu Davos Zirvesi’Nde Dünya Liderlerine Dijital Dönüşümü Anlattı

Değerli Basın Mensubu,


Puma Ve Tajay Gayle’Den İş Birliği

PUMA, 17. Dünya Atletizm Şampiyonası erkekler uzun atlama kategorisinde altın madalya kazanan Tajay Gayle ile yeni bir iş birliğine imza attı.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Grohe Yeni Yönetim Yapısıyla Ticari Ve Teknik Operasyonlara Odaklanacak

GROHE EMENA (Avrupa; Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesi üst yönetiminde yeni yapılanmaya gidildi. Yeni yapıda Thomas Fuhr ve Jonas Brennwald, GROHE markasına liderlik edecekler ayrıca ilerlemeye ivme kazandırmak üzere, ticari ve teknik operasyonlar için yeni yönetim ekipleri kuruldu


Bilinçli Nesil, Verimli Enerji 5 Yılda 25 Bin Enerji Avcısı

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım,“Enerji Avcıları” projesi ile 25 bin çocuğa ulaştı; 2020 yılında da binlerce çocuğu enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda bilinçlendirerek farkındalık yaratmaya devam edecek.


Etiketler: Türkiye, Fatih, Kuran, Bahçeşehir, Üniversitesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.