9 Kasım 2018 Cuma 17:17

GÜNDEM

Barış Diri “Son Çıkış” Filmi Müzikleriyle Gloss’Ta!

Ramin Matin’in dünya prömiyeri 31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek filmi Son Çıkış'ın, özgün müziklerinde, yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi Barış Diri ve bu kez Tamer Temel’in imzaları bulunmaktadır.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Filmin sözlü şarkılarını bir araya getiren Barış Diri’nin ‘’Son Çıkış Soundtrack’’ albümü Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital ve mobil platformlarda!

2011 yılında “Canavarlar Sofrası”, 2013’te de “Kusursuzlar” filmleri için Ramin Matin ile birlikte çalışan Diri, “Canavarlar Sofrası” ile Montpellier Film Fesivali’nde “En İyi Film Müziği Bestecisi”, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde de “En İyi Müzik” ödüllerini kazanmıştı. Diri ve Temel, “Son Çıkış”ta da müzikleriyle filmin anlatısına katkıda bulunuyor.

İstanbul'un karmaşasından ve 9-6 ofis hayatından bunalan mimar Tahsin'in şehirden kaçarak Akdeniz sahillerine ulaşma çabasını konu edinen kara komedi türündeki Son Çıkış'ın başrolünde Deniz Celiloğlu yer alıyor. “Canavarlar Sofrası” ve “Kusursuzlar” ile yakından tanıdığımız Ramin Matin'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Ezgi Çelik, Kerem Fırtına, İbrahim Selim ve Pınar Töre gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu N. Can Kantarcı'nın kaleme aldığı ve dünya prömiyeri31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek olan Son Çıkış, 02 Kasım’da da Türkiye’de vizyona giriyor.

Barış Diri’nin müziklerini yaptığı projeler

2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

2017 Bamsı Beyrek

2016 El Değmemiş Aşk

2016 Son Destan

2015 Hayat Öpücüğü

2015 Tutar mı Tutar

2015 Mutlu Ol Yeter

2014 Ziazan

2013 The İmpeccables

2013 Sev Beni

2013 Avansas

2013 Mutlu Aile Defteri

2011 Monster’s Dinner

*33. International Mediterranean Film Festival of Montpellier JAM Award For Best Music (France)

*23. International Ankara Film Festival Best Music Award (Turkey)

2011-Misafir

2010-2008-2007-Doktorlar

2008-Kara Köpekler Havlarken

2008-Dedektif Biraderler

2008-Ece

2008-Biz Siz Onlar

2007-Fikrimin İnce Gülü

2007-Kaptan

2007-Deliler/Rapor

İlginizi Çekebilir

“Sağlık Sektöründe Türk Ve Macar Firmaları İş Birliği Yapmalı”

Macaristan’ın dış ekonomik ilişkilerine katkıda bulunmak ve onu çeşitlendirmek amacıyla kurulan ALX Hungary, Avrupa’nın en büyük medikal fuarı olan EXPOMED’e 10 Macar firma ile katılıyor.


Shadowhammer Operasyonu Yeni Tedarik Zinciri Saldırısı Tüm Dünyada Yüz Binlerce Kullanıcıyı Tehdit Ediyor

Kaspersky Lab, tedarik zinciri saldırısı olarak bilinen bir yöntemle çok sayıda kullanıcıyı etkileyen yeni bir gelişmiş kalıcı tehdit (APT) keşfetti. Yapılan araştırmada, ShadowHammer Operasyonu’nun ardındaki tehdit grubunun Haziran ile Kasım 2018 arasında bir arka kapı aracılığıyla ASUS Live Update kullanıcılarını hedef aldığı tespit edildi. Kaspersky Lab uzmanları saldırının tüm dünyada bir milyondan fazla kişiyi etkilemiş olabileceğini tahmin ediyor.


Kansere Karşı 7 Etkili Beslenme Önerisi!

1-7 Nisan Kanser Haftası


Bürotıme, Yenilikçi Tasarımlarıyla Arch+Dsgn Summıt’Te

Mimarlık ve tasarım dünyasının profesyonellerini bir araya getiren Arch+Dsgn Summit 2019 için geri sayım başlıyor.Bürotime’ın Platin sponsor olarak katılacağı zirve, “Mimari ve Tasarımda Gelecek” temasıyla, 5-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşiyor. Tasarımlarıyla geleceğin çalışma kültürüne yön veren Bürotime, ofis dekorasyonunda yeni çağın mimari trendlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.


Bıoderma, "Kült Ürün"Ü Sensibio H20 İle Özlem Süer Mercedes Benz Fashıon Week Istanbul Defilesinin Sponsoru Oldu...

Bioderma, “Kült Ürün”ü Sensibio H2O ile Özlem Süer’in “h2o” koleksiyonu ile “The Water Manifesto” Defilesinin Sponsoru Oldu!


Etiketler: Film, 2013, Diri, Çıkış, Canavarlar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.