9 Kasım 2018 Cuma 17:17

GÜNDEM

Barış Diri “Son Çıkış” Filmi Müzikleriyle Gloss’Ta!

Ramin Matin’in dünya prömiyeri 31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek filmi Son Çıkış'ın, özgün müziklerinde, yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi Barış Diri ve bu kez Tamer Temel’in imzaları bulunmaktadır.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Filmin sözlü şarkılarını bir araya getiren Barış Diri’nin ‘’Son Çıkış Soundtrack’’ albümü Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital ve mobil platformlarda!

2011 yılında “Canavarlar Sofrası”, 2013’te de “Kusursuzlar” filmleri için Ramin Matin ile birlikte çalışan Diri, “Canavarlar Sofrası” ile Montpellier Film Fesivali’nde “En İyi Film Müziği Bestecisi”, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde de “En İyi Müzik” ödüllerini kazanmıştı. Diri ve Temel, “Son Çıkış”ta da müzikleriyle filmin anlatısına katkıda bulunuyor.

İstanbul'un karmaşasından ve 9-6 ofis hayatından bunalan mimar Tahsin'in şehirden kaçarak Akdeniz sahillerine ulaşma çabasını konu edinen kara komedi türündeki Son Çıkış'ın başrolünde Deniz Celiloğlu yer alıyor. “Canavarlar Sofrası” ve “Kusursuzlar” ile yakından tanıdığımız Ramin Matin'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Ezgi Çelik, Kerem Fırtına, İbrahim Selim ve Pınar Töre gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu N. Can Kantarcı'nın kaleme aldığı ve dünya prömiyeri31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek olan Son Çıkış, 02 Kasım’da da Türkiye’de vizyona giriyor.

Barış Diri’nin müziklerini yaptığı projeler

2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

2017 Bamsı Beyrek

2016 El Değmemiş Aşk

2016 Son Destan

2015 Hayat Öpücüğü

2015 Tutar mı Tutar

2015 Mutlu Ol Yeter

2014 Ziazan

2013 The İmpeccables

2013 Sev Beni

2013 Avansas

2013 Mutlu Aile Defteri

2011 Monster’s Dinner

*33. International Mediterranean Film Festival of Montpellier JAM Award For Best Music (France)

*23. International Ankara Film Festival Best Music Award (Turkey)

2011-Misafir

2010-2008-2007-Doktorlar

2008-Kara Köpekler Havlarken

2008-Dedektif Biraderler

2008-Ece

2008-Biz Siz Onlar

2007-Fikrimin İnce Gülü

2007-Kaptan

2007-Deliler/Rapor

İlginizi Çekebilir

Starbucks’Ta Yeniden Yeni Yıl Heyecanı!

Starbucks, kahve severlerin yılbaşı heyecanına her yıl yeni hediye alternatifleri ile ortak olmaya devam ediyor. Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Starbucks’ın her sene merakla beklenen yılbaşına özgü ürünleri de mağazalarda 13 Kasım'da yerini alıyor. Sınırlı sayıda üretilen yılbaşı serisi, yeni yılın coşkulu renklerini ve motiflerini taşıyor. Ayrıca Starbucks’ın geleneksel yeni yıl lezzeti Christmas Blend sadece yılbaşı dönemine özel olarak Starbucks mağazalarında misafirlerine sunuluyor.


Türkiye, Medica Fuarı’Na 150 Firma İle Çıkarma Yaptı

TÜRKİYE, MEDICA FUARI’NA 150 FİRMA İLE ÇIKARMA YAPTI


Philips One Blade İle Yeni Yılda Erkeklerin Gönlünü Fethedin

Erkekler için hediye almak her zaman zordur. Doğum günlerinden, Sevgililer Günü’ne, Babalar Günü’nden yılbaşına her defasında yeni bir arayış başlar… Philips, çığır açan bıçak teknolojisine sahip yeni ürünü OneBlade ile bu soruna son noktayı koyuyor. OneBlade, erkeklere tek bir ürünle sakalarını kısaltma, şekillendirme ve tıraş etme imkanı sunarken, yeni yılda gönülleri fethetmenizi sağlıyor!


Diyarbakır Halk Ve Çocuk Kütüphanesi Projesine Barcelona’Dan Ödül

Studio Vertebra tarafından tasarlanan “Diyarbakır Halk ve Çocuk Kütüphanesi”, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen 2A Continental Architectural Awards’ta (2ACAA) “Geleceğin Projeleri” kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü. 2A Magazine tarafından organize edilen mimarlık ödüllerinde Asya ve Avrupa ülkelerinden katılan ve 17 farklı kategoride yarışan yüzlerce mimarlık ofisi arasından sıyrılarak önemli bir başarıya imza atan Studio Vertebra, 26 Ekim’de The Institute for Advanced Architecture of Catalonia – IAAC (Katalonya Gelişmiş Mimari Enstitüsü)’de gerçekleştirilen törenle ödülünü aldı.


Bülten Mickey X Levi’S® Özel Koleksiyonu

Levi’s®, Mickey x Levi’s® özel koleksiyonuyla Mickey Mouse’un 90. yıldönümünü kutluyor.


Etiketler: Film, 2013, Diri, Çıkış, Canavarlar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.