9 Kasım 2018 Cuma 17:17

GÜNDEM

Barış Diri “Son Çıkış” Filmi Müzikleriyle Gloss’Ta!

Ramin Matin’in dünya prömiyeri 31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek filmi Son Çıkış'ın, özgün müziklerinde, yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi Barış Diri ve bu kez Tamer Temel’in imzaları bulunmaktadır.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Filmin sözlü şarkılarını bir araya getiren Barış Diri’nin ‘’Son Çıkış Soundtrack’’ albümü Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital ve mobil platformlarda!

2011 yılında “Canavarlar Sofrası”, 2013’te de “Kusursuzlar” filmleri için Ramin Matin ile birlikte çalışan Diri, “Canavarlar Sofrası” ile Montpellier Film Fesivali’nde “En İyi Film Müziği Bestecisi”, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde de “En İyi Müzik” ödüllerini kazanmıştı. Diri ve Temel, “Son Çıkış”ta da müzikleriyle filmin anlatısına katkıda bulunuyor.

İstanbul'un karmaşasından ve 9-6 ofis hayatından bunalan mimar Tahsin'in şehirden kaçarak Akdeniz sahillerine ulaşma çabasını konu edinen kara komedi türündeki Son Çıkış'ın başrolünde Deniz Celiloğlu yer alıyor. “Canavarlar Sofrası” ve “Kusursuzlar” ile yakından tanıdığımız Ramin Matin'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Ezgi Çelik, Kerem Fırtına, İbrahim Selim ve Pınar Töre gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu N. Can Kantarcı'nın kaleme aldığı ve dünya prömiyeri31. Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleşecek olan Son Çıkış, 02 Kasım’da da Türkiye’de vizyona giriyor.

Barış Diri’nin müziklerini yaptığı projeler

2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

2017 Bamsı Beyrek

2016 El Değmemiş Aşk

2016 Son Destan

2015 Hayat Öpücüğü

2015 Tutar mı Tutar

2015 Mutlu Ol Yeter

2014 Ziazan

2013 The İmpeccables

2013 Sev Beni

2013 Avansas

2013 Mutlu Aile Defteri

2011 Monster’s Dinner

*33. International Mediterranean Film Festival of Montpellier JAM Award For Best Music (France)

*23. International Ankara Film Festival Best Music Award (Turkey)

2011-Misafir

2010-2008-2007-Doktorlar

2008-Kara Köpekler Havlarken

2008-Dedektif Biraderler

2008-Ece

2008-Biz Siz Onlar

2007-Fikrimin İnce Gülü

2007-Kaptan

2007-Deliler/Rapor

İlginizi Çekebilir

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.


Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Hsbc Türkiye, Büyük Menderes Havzası’Nda Suyun Verimli Kullanımı İçin Harekete Geçti

HSBC Türkiye; WWF-Türkiye iş birliğiyle Aydın’ın Haydarlı Köyü’nde hayata geçirdiği ‘Yağmur Suyu Hasadı’ projesiyle, çölleşme ve kuraklıkla mücadelede yağmur suyunun yönetimi için Büyük Menderes Havzası’nda sürdürülebilir bir model oluşturmayı hedefliyor.


Oyunu Bırakamayanlara Özel ‘Pro Gamer’ Menüler

Türkiye hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, e- spor tutkunları için özel olarak hazırladığı ‘Pro gamer’ menülerine Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerini de dahil etti. Burger King ve Popeyes’ın ardından Arby’s ve Usta Dönerci lezzetlerinin dahil olmasıyla birlikte Pro Gamer menüsünde çeşitlilik artarken, Gamerlar yenilenen ‘Pro Gamer’ menüleri sayesinde dört farklı lezzete rahatlıkla ulaşabilecek.


Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE


Etiketler: Film, 2013, Diri, Çıkış, Canavarlar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.