12 Kasım 2019 Salı 14:12

GÜNDEM

Başarılı Spor Yazarı Kenan Başaran Artık Radyospor Ve Ajansspor’Da!

Başarılı Spor Yazarı Kenan Başaran

Başarılı Spor Yazarı Kenan Başaran Artık Radyospor Ve Ajansspor’Da!
Başarılı Spor Yazarı Kenan Başaran Artık Radyospor Ve Ajansspor’Da!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Saran Group markalarından Radyospor ve Ajansspor kadrosuna önemli bir ismi daha dahil etti. 2013 yılından beri Hürriyet Gazetesinde editör ve yazar olarak çalışan deneyimli gazeteci Kenan Başaran, bundan sonra kariyerine Radyospor ve Ajansspor’da devam edecek.

Kenan Başaran’ın hazırlayıp sunacağı “Soyunma Odası”, sporu yorumlayacak önemli isimleri ile birlikte 14 Kasım Perşembe günü, Türkiye'nin ilk ve en çok dinlenen spor radyosu olarak bilinen Radyospor’da yayın hayatına başlıyor.

Her Perşembe ve Cuma günleri saat 18:30 – 20:00 arasında “Soyunma Odası”nda sporseverler ile buluşacak olan usta gazeteci, duyumlara değil, bilgiye dayanarak konuşan ve tartışan işin uzmanlarına mikrofon tutacak. Sürpriz konukları, özel röportaj ve araştırmalarıyla değişik içerikleri sporseverlerle buluşturacak olan Başaran, herkesi spor dünyasının klişelerini kırmaya ve olaylar üzerine konuşurken üzerindeki formaları çıkarmaya davet ediyor.

Usta gazeteci Kenan Başaran, ayrıca Türkiye'nin en çok takip edilen spor sitelerinden olan Ajansspor’da, köşe yazısı ve spora dair haberlerini okurları ile buluşturmaya devam edecek.

Kenan Başaran Kimdir?

1999’da Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü Bilişim Anabilim Dalı’ndan mezun olan 2003’te ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilişim Yüksek Lisans programını tamamlayan Kenan Başaran uzun yıllardır spor gazeteciliği sektöründe başarıyla yer alıyor.

Referans, Radikal ve hürriyet'te çalışan başaran'ın Arkadan Müdahale ve Sivas-Kayseri isimli iki kitabı bulunuyor.

Ödüllleri

2005 TGC Sedat Simavi Radyo Belgeseli Ödülü, 2008 Nezih Demirkent Ulusal Basın Ödülü,2012 TSYD Araştırmacı Gazetecilik Ödülü, 2017 TSYD Yılın Spor Kitabı Ödülü

Radyospor hakkında:

Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye'nin ilk spor radyosu olan Radyospor, zirvedeki yerini koruyor.“Sporun tek adresi” sloganı ile yayın yapan Radyospor, gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile gazete ve televizyonlarda en fazla referans gösterilen spor radyosu. Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayıran Radyospor,07 – 24 saatleri arasında sporun her dalından haber veriyor. İnternet sitesi www.radyospor.com daher an güncellenen içeriğiyle doğru ve tarafsız haber arayanlara geniş bir alternatif sunuyor. Radyospor yayınları, ayrıca tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu olan dijital aplikasyonu aracılığıyla da stüdyodan canlı olarak izlenebiliyor ya da dinlenebiliyor.

Radyospor’u Takip Edin:

İnternetten dinlemek veya izlemek için: http://www.radyospor.com/ Uydu: Türksat 4A. F:12605, Polorizasyon: Dikey, S:27500, Fac: 2/3 Android: Radyospor İOS: Radyospor Twitter/radyospor Facebook/radyospor Instagram/radyospor

Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye'nin bir numaralı spor portalı Ajansspor, Türkiye’de ve dünyada gelişen tüm spor haberlerini anında ve tarafsız olarak kullanıcısına sunuyor. Zengin ve sürekli güncellenen içeriğiyle, Ajansspor.com adresinden ve sosyal medya platformlarından7/24 takip edilebilir.

Saran Group Hakkında

1995 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olan Saran Group, yüzde yüz öz sermayeli olup, medya, yayıncılık, online, turizm, havacılık, ve savunma olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir. Ulusal kalkınma planları ile uyum sağlayarak, uzun vadeli iş planlamaları da yapan Saran Group, 33 şirket ve 3.500’i aşkın çalışanıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Dilek Duran/ İDEA Halkla İlişkiler

Ulduz Ganioğlu/ Saran Media

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Radyospor, spor, Saran, olan, Group

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.