13 Ocak 2019 Pazar 09:01

GÜNDEM

Basın Bultenı İstanbul’Dan Ortadoğu Ve Kuzey Afrika‘Ya Teknoloji Ve Bilgi Transferi

- Türk Şirketleri gelişen Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarına bilgi ve teknoloji ihraç etmeye hazırlanıyor.

Basın Bultenı   İstanbul’Dan Ortadoğu Ve Kuzey Afrika‘Ya Teknoloji Ve Bilgi Transferi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

- Türk Şirketleri, bölgedeki yeni pazarlara açılma ve güçlü iş bağlantıları kurma yolunda bölgenin önemli merkezlerinden biri olan Katar’a çıkarma yapacak.

- Bölgede en önemli fuarlardan biri olan Turkey Expo Qatar 2019, 16-18 Ocak 2019 tarihlerinde Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenecek.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya yönelik açılımlarını sürdüren Türk iş dünyası, tecrübelerini güç birliği ile MENA bölgesine aktarmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda gerçekleşen ilk oluşumlardan bir tanesi Kolektif Zihinler adı altında geçtiğimiz günlerde hayata geçti.

İstanbul’da teknoloji, dijital dönüşüm ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren 6 şirket, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarında yer alan şirketlere yön vermek amacıyla güç birliği yaptı ve Kolektif Zihinler (Collective Minds) adlı platformu kurdu.

BÖLGENİN LİDER TEKNOLOJİ VE BİLGİ İHRACATÇISI OLACAĞIZ

Kolektif Zihinler Kurucu Ortağı Nurçin Koçoğlu,bu yeni oluşum hakkında “İş dünyasındaki değişimin yüksek hızı, teknolojik dönüşümün boyut ve kapsamı, küreselleşenbilgi akışı, şirketlerinçalışma alanı ve şeklini yeniden tanımlıyor. Kolektif Zihinler olarak bu noktadan yola çıktık” dedi.

Koçoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geleceği tasarlayan şirketler, farklı uzmanlıklardan temsilcilerin zengin bakış açılarını bir araya getiren, sorunlara “çevik” yaklaşan, iş birliği kültürü ile çalışan ve bunu teknoloji ile destekleyen bir yönetim biçimini benimsiyor.

İşte bu noktada Kolektif Zihinler (Collective Minds) geleceği tasarlayan şirketlere destek verecek. Türk iş dünyası geçtiğimiz 10 yılda gerek teknoloji gerekse müşteri davranışları açısından hızlı bir dönüşüm geçirdi. Türkiye’de çalışma kültürümüz; çoklu odakla iş yönetebilme, ekonomik ve sosyo-kültürel dinamiklere uyum, kriz yönetimi tecrübesi, teknolojik dönüşüme hızlı adaptasyon yetkinlikleri ile önemli liderler yetiştirdi. Bu tecrübelerin güç birliği ile MENA bölgesine aktarılmasına öncülük etmeyi ve teknoloji ihracatçısı olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Kolektif Zihinler üyeleri bölgede farklı sektörlerde 35 farklı milliyet ile çalışan ortak kültür şekillendirme tecrübesine sahip üyelerden oluşuyor.

Collective Minds Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Akademik Başarının Önündeki 6 Engel!

Çocukların akademik başarısı, hayat kalitesinde büyük rol oynaması sebebi ile hemen hemen her aile için büyük önem taşıyor. Ancak çocukların hepsi, okul sıralarında başarılı olamayabiliyor. Akademik başarısızlığın en önemli sebepleri arasında dikkat eksikliğinin bulunduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Emel Sarı Gökten, çocukların başarısına engel olan durumlar hakkında aileleri uyarıyor.


Denizde Konforlu Maceralar Columbıa Göcek Mağazasından Başlıyor!

Devrim yaratan teknolojileri ve tasarımlarıyla outdoor giyimin önde gelen markası Columbia’nın yaz sezonu boyunca açık Göcek mağazası, deniz tutkunları için geliştirdiği PFG Koleksiyonu ile güneşin, denizin ve sahilin tadını doyasıya çıkarmanızı bekliyor!


Bebek Bakımıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

BEBEK BAKIMIYLA İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR


Heroes Of The Storm’Da Mecha Fırtınası Başladı!

18.06.2019 – Neo-Stormwind’i yerle bir etmeye kararlı olan Mecha Malthael bir kez daha Nexus’u tehdit ediyor. Artık Mecha Valla ve Mecha Yrel ile birlikte Mecha Malthael ve Xenotech’in korkunç planlarına dur deme vakti. Elbette böylesi ölümcül bir savaşa girmeden önce ekipmanlarınızı doğru seçmeniz gerek. MechaStorm II etkinliği ile birlikte gelen yepyeni skin’ler şu şekilde:


Ozan Doğulu’Dan Türkiye’De Bir İlk

Ozan Doğulu’nun rekorlar kıran 130 BPM serisinin yenisi, Kreşendo albümünden 2 video klip birden aynı gün bir saat arayla izleyicilerle buluşuyor.


Etiketler: Kolektif, Zihinler, birliği, teknoloji, Türk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.