1 Mayıs 2018 Salı 09:04

SPOR

Kral Yolunda Pedal Çevirdiler

Afyon'un kültürel mirasını tanıtmayı misyon edinen NG Afyon Otel’in desteğiyle 27-29 Nisan tarihlerinde “Frig Vadisi Bisiklet Turu”nun 5.’si düzenlendi. Tura yüzlerce bisikletli eşlik etti.

Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
Kral Yolunda Pedal Çevirdiler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bisikletleri üzerinde 2 gün boyunca 120 km'lik bir parkuru tamamlayan bisiklet severler, bölgenin binlerce yıllık tarih ve kültür mirasını yağan yağmura rağmen keşfetti. Binlerce yıldır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Afyon, topraklarındaki kültür zenginliğinin yanı sıra, coğrafi özellikleri ve bulunduğu konum itibariyle son yıllarda doğa sporlarının da yeni merkezi haline geldi.

Frig Vadisi’nde bisiklet kullanma keyfini yaşayanlar, bölgenin tüm dünya tarafından bilinen Peribacaları, Ayvaz Kalesi, Aslan Taşı, Büyük Yayla Göleti ve Kumbet gibi kültür noktalarını da deneyimleme fırsatı buldu.Frig Vadisi’nin kalbi olarak nitelendirilen İhsaniye bölgesinden çıkış yapan bisikletliler, sağanak yağışlara rağmen25km’lik parkuru bitirerek soluğu Ayazini Köyü’nde aldı. Ayazini’nin görülmeye değer noktalarından Aydalaz Kalesi’ne devam eden bisikletliler, ilk tur gününü burada noktaladı. Turun ikinci gününde bölgenin Sarıcıova rotasına hareket eden bisiklet tutkunları, Gora filminin çekildiği Memeç Kayalıkları’na doğru ilerleyerek görsel bir şölen yaşadı. Bisiklet turunun üçüncü gününde yine İhsaniye’den start alan bisikletliler, yaklaşık 20km pedal çevirerek doğal güzelliğiyle bilinen Emre Gölü’ne ulaştı. Emre Gölü civarında binlerce yıldır birbirinden farklı medeniyetlerin ticaret için kullandığı Kral Yolu’nun ardından başladıkları nokta olan İhsaniye’ye geri dönerek turu bitirdiler.

Effect Halkla İlişkiler

Serli Kibar / Damla Açıkalın

NG Hotels hakkında:

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır. Otel, 287 odası ile niş bir sektör olan wellness/spa alanında hizmet vermektedir. NG Sapanca ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok ödüle sahiptir. Ödüllerinden bazıları; Otel Puan En İyi İstanbul Yakın Çevre Oteli (2011), ACE of M.I.C.E. Ödülleri “Marmara Bölgesi’nin En İyi Toplantı Oteli” (2012), Capital ve Ekonomist Dergileri Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları – En İyi Doğa Turizmi Yatırımı (2013,Skalite En İyi SPA Oteli (2012 ve 2013, QM En İyi Yönetilen SPA Oteli (2013 - 2014 ve 2015), World Luxury Spa Awards’ da; En Lüks Resort SPA ödülü (2015, 2016 ve 2017), Dünyanın En Lüks Doğa Oteli ödülü (2016-2017)

Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Afyon, misafirlerine yaşattığı lüks termal deneyimi ile rakiplerindan sıyrılmaktadır. Otel, 428 odaya sahiptir. NG Afyon da kuruluşundan bugüne farklı kurum ve kuruluşlar tarafından pek çok ödüle layık görülmektedir. Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması’nda En İyi Sağlık Turizmi İşletmesi (2012), Afyonkarahisar Belediyesi-2013 Çevreye Saygılı İşletme Ödülü, Tripadvisor Mükemmelik Sertifikası (2014), Skalite- En İyi Spa Oteli (2014), OtelPuan Ödüllerinde; En İyi Termal Tesis (2015), World Luxury Spa Awards’da; Avrupa’nın En Lüks Termal Spa Oteli (2017), Dünya’nın En Lüks Termal Oteli (2017)ödüllerinden yalnızca birkaçıdır.

Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam etmektedir. Sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla NG Sapanca Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel, NG Afyon ise yine 8 farklı kalite belgesine sahip ilk termal oteldir.

NG Hotels, şu anda kongre turizmine yönelik olarak inşaatı süren İstanbul Marriott West projesini açmayı hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir

Teksüt Teksüt, Güneydoğu Asya’Nın Buluşma Noktasında

Kasım 2018


Berrin Okçu, Hülya Eltemur, Rachel Araz Kiresepi, Ezgi İçel, Aylin Yılmaz, Aslınaz Tuğçe Kazaz,Gülden Büyükucak

Lansman davetli tüm fotoğrafları bu


Armut’Ta Bireysel Girişiminizle 61 Bin Tl’Ye Varan Kazanç Elde Etmek Mümkün

Hizmet sektörünü online ortama taşıyan Armut.com, işlerini büyütmek, ek gelir elde etmek ya da kendi patronu olmak isteyen bireysel girişimciler için en uygun platform olmaya devam ediyor. Bireysel girişimciliğin yaygın olduğu kategoriler incelendiğinde, en çok talep edilen hizmet butik pasta olurken Armut’tan iş yaparak en fazla yıllık gelir elde edenler ise 61 bin TL ile logo tasarımcısı, 49 bin TL ile köpek eğitmeni ve 27 bin TL ile fotoğrafçı oldu. Ayrıca bireysel girişimcilerin dahil olduğu kategorilerdeki hizmet verenler arasında yapılan araştırmaya göre yaptıkları işlerden mutlu olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 83!


Penti İle Kışa Geri Sayım!

Kış aylarının en renkli, en trend aksesuarları Penti’de yerini aldı!


Soğuk Havalarda Cildinize Daha İyi Bakın

SOĞUK HAVALARDA CİLDİNİZE DAHA İYİ BAKIN


Etiketler: Oteli, farklı, Afyon, 2012, Hotels

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.