4 Mayıs 2018 Cuma 12:36

EKONOMİ

SAMET, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde

İstanbul, 4 Mayıs 2018 – İnovasyon ve tasarım odaklı ürünleriyle Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası olan SAMET, 8-12 Mayıs tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleşecek ve Balkanlar, Rusya, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika gibi pazarları buluşturacak Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da, geleceği şekillendiren yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

SAMET, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde
SAMET, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, fonksiyonellik ve estetiği evin tüm yaşam alanlarında bir araya getiren SAMET, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da, kusursuz hareket teknolojisi ve geliştirilmiş fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarında yüksek konfor sunan Alpha Box, menteşe kullanılmayan zarif tasarımı ile D-Lite Lift kalkar kapak sistemleri, ultra ince ve zarif tasarımı ve özel renk kombinasyonlarıyla mobilyaları kişiselleştirme imkânı sunan Smart Flow ve yeni nesil yavaşlatıcılı menteşesi Master’ı sergilemenin yanı sıra, ürün yelpazesinin son üyesi SO CLASS Teleskopik Ray Sistemlerini de tanıtacak.

Yepyeni fikirler ve çözümlerin paylaşılacağı, sektörün nabzını tutan bir buluşma noktası olacak Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten SAMET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk Kızıltan, “Türkiye’de mobilya aksesuar pazarına liderlik eden ve yön veren bir marka olarak, inovasyon ve tasarımı önceliğimiz olarak görüyoruz. Kullanıcıların, ürünlerde tasarım, estetik ve farklılık beklentilerini karşılamak amacıyla Ar-Ge ekibimizle önemli çalışmalar yürütüyor, katma değerli ürünlerimizle hem ülkemizde hem de yurt dışındaki çeşitli platformlarda gücümüzü gösteriyoruz. Bu bağlamda, her yıl çok sayıda profesyoneli ve kullanıcıyı ağırlayan Yapı Fuarı, sektördeki gelişime etkisi bakımından son derece önemli bir potansiyele sahip. Uluslararası bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda, sektörümüze büyük katkıda bulunan Yapı Fuarı’nda yenilikçi ürünlerimizi kullanıcılara sunacak ve onlara sofistike tasarımı kusursuz hareket ile birleştiren yepyeni bir deneyim yaşatacak olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

SAMET, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 12. salondaki M231 numaralı standında, tüm ziyaretçileri yeniliklerini ve fark yaratan ürünlerini keşfetmeye davet ediyor.

İlginizi Çekebilir

Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.


'Türkiye'nin Verisini Koruyarak Ulusal Güvenliğimizi Sağlıyoruz'

Türk Telekom Üst Yöneticisi Dr. Paul Doany, “Türkiye’deki dijital dönüşümün en önemli aktörüyüz” dedi.


Hamileyseniz Uzak Durmanız Gereken 10 Şey

HAMİLEYSENİZ UZAK DURMANIZ GEREKEN 10 ŞEY


Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Hsbc Türkiye, Büyük Menderes Havzası’Nda Suyun Verimli Kullanımı İçin Harekete Geçti

HSBC Türkiye; WWF-Türkiye iş birliğiyle Aydın’ın Haydarlı Köyü’nde hayata geçirdiği ‘Yağmur Suyu Hasadı’ projesiyle, çölleşme ve kuraklıkla mücadelede yağmur suyunun yönetimi için Büyük Menderes Havzası’nda sürdürülebilir bir model oluşturmayı hedefliyor.


Etiketler: Yapı, Fuarı, tasarımı, SAMET, doğrultusunda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.