22 Nisan 2018 Pazar 11:01

GÜNDEM

Yapı Kredi Portföy’E Tspb’Den Ödül

Her yıl artarak devam eden başarılarımızı sürdüreceğiz.

Yapı Kredi Portföy’E Tspb’Den Ödül
Yapı Kredi Portföy’E Tspb’Den Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Emir Alpay, Yapı Kredi Portföy’ün sektörün önde gelen şirketlerinden biri olmasında kaliteli insan kaynağının ve sektördeki deneyiminin önemini belirtirken, ödülle ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu:

“Sektörünün değerli kurumlarından Yapı Kredi Portföy olarak 2017 yılsonu verileri itibariyle kurumsal ve bireysel müşterilerimize yönelik yatırım fonu, emeklilik fonu, serbest fon ve kişiye özel yatırım modellerinden oluşan iş hacmimizle toplam yaklaşık 21 milyar TL büyüklüğünde varlığı yönetiyoruz. Kaliteli insan kaynağımız ve uzmanlığımız ile müşterilerimize değer yaratıyoruz, çalışmalarımız neticesinde her sene saygın kurumlarca ödüllere layık görülüyoruz.

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin düzenlediği 3. Sermaye Piyasaları Ödülleri’nde geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Allianz Yaşam ve Emeklilik A. Ş. Karma Emeklilik Yatırım Fonu’nun (ALR) performansı ile üçüncü kez ödül almaktan dolayı mutluyuz. Fonun 31.12.2014 – 31.12.2017 tarihleri arasındaki yüzde 138,43 getirisi ile Portföy Yönetimi kategorisinde Emeklilik Yatırım Fonları Getiri Lideri - 2017 ödülünü kazandık. Her yıl artarak devam eden başarılarımızı sürdüreceğiz.”

İlginizi Çekebilir

Kızılay'dan Kayyum Atanması İle İlgili Açıklama Basın Duyurusu

Ankara Basın Ofisi


Spotify Açıkladı Türkiye’De 2018’De Müziğe Dair Bilinmeyenler…

Spotify, 2008’de kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi.


Dünyanın İlk Tam Otonom Feribotu Falco, Rolls Royce Akıllı Gemi Teknolojilerini Kullanıyor

Rolls-Royce ve Finlandiya devlet feribot operatörü Finferries, dünyanın ilk tam otonom feribotunu Finlandiya'nın Turku şehrinin güneyindeki takımadalarda başarıyla görücüye çıkardı.Falco isimli feribot, Rolls-Royce Akıllı Gemi teknolojilerini kullanarak Parainen ile Nauvo arasındaki yolculuğunu tamamen otonom bir şekilde başarıyla tamamladı. Dönüş seferi ise uzaktan kumanda kontrolünde yapıldı.


Aydes İle Afet Yönetiminde Dijital Dönem Başlıyor

AFAD, bir afetin tüm aşamalarının dijital ortamda yönetilmesi ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılması için geliştirilen AYDES’in kullanıma açıldığını duyurdu. Türkiye’nin dijital dönüşüm mimarı Netaş, AYDES projesi kapsamında, bütünleşik afet yönetiminin tüm aşamalarının elektronik ortamda takip edilebildiği, coğrafi bilgi sistemi tabanlı karar destek sistemi geliştirdi. Kabiliyeti açısından AYDES, dünyadaki sayılı afet yönetim sistemleri arasında yer alıyor.


Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’Dar

Kahkahanın En Doğal Hali 5 Kafa’dar


Etiketler: Portföy, Yapı, Kredi, Emeklilik, insan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.