26 Kasım 2019 Salı 16:09

GÜNDEM

Basın Bultenitomra Innosort Flake, Avrasya’Nın Lider Plastik Endüstrisi Fuarı’Nda

TOMRA Sorting Geri Dönüşüm, Avrupa'da her yıl düzenlenen en büyük plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul’da sensor bazlı ayıklama sistemlerini ve son teknolojilerini sergileyecek.

Basın Bultenitomra Innosort Flake, Avrasya’Nın Lider Plastik Endüstrisi Fuarı’Nda
Basın Bultenitomra Innosort Flake, Avrasya’Nın Lider Plastik Endüstrisi Fuarı’Nda
Basın Bultenitomra Innosort Flake, Avrasya’Nın Lider Plastik Endüstrisi Fuarı’Nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Plast Eurasia, bu yıl 45 ülkeden katılımcı firmayı ve 105 ülkeden yaklaşık 60.000 profesyonel ziyaretçiyi İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek. 4 - 7 Aralık 2019 tarihleri arasında 29. kez kapılarını açacak fuarda TOMRA Sorting Geri Dönüşüm, INNOSORT FLAKE ayıklama makinesini sergilerken, pet geri dönüşüm tesislerinden gelecek gerçek malzemelerin testlerini de gerçekleştirecek. (Salon: 14, Stant No: 1437 A)

Atıkların önlenmesi ve sınırlı kaynakların yeniden kullanımı ile gerçek bir döngüsel ekonomiye ulaşılabilmesi için TOMRA ayıklama çözümleri gibi teknolojilerin zorunlu olduğunun altını çizen TOMRA Sorting Geri Dönüşüm Gelişen Bölgeler Direktörü Tasos Bereketidis; “Bu nedenle aralıksız çalışmaya ve yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz. Sektör lideri olan ayıklama makinelerimizin performansını daha da arttırmak için yeni yapay zeka ve derin öğrenme tabanlı ayıklama teknolojileri geliştiriyoruz. TOMRA makineleri, ayıklamanın ilk günlerinden bu yana yapay zeka kullansalar da bu teknolojileri sürekli geliştiriyoruz” dedi.

Türkiye, plastik sektöründe Avrupa’da ikinci

10 milyon tona yaklaşan toplam üretimi ile Türk plastik sektörünün Avrupa’da ikinci sırada olduğunu belirten Tasos Bereketidis; “PAGEV’in paylaştığı bilgilere göre Türkiye’de plastik sektörü 35 milyar dolar civarındaki ciroya sahip. Ulaştığı üretim kapasitesiyle de dünyada altıncı sırada yer alıyor. Bu rakamlar, plastik sektörünün Türkiye’deki önemini ortaya koyuyor. TOMRA Sorting Geri Dönüşüm olarak 2005’te Türkiye’de temsilcilerimiz ile ürün ve hizmetlerimizi sunmaya başladık. 2012’den bu yana ise TOMRA Sorting olarak Türkiye merkezimiz ile satış, servis ve yedek parça operasyonlarımız devam ediyor. Türkiye’de geri dönüşüm alanında optik ayıklamada yüzde 80’in üzerinde pazar payımız var. Evsel katı atıkta ise bu oran, yüzde 100” şeklinde açıkladı.

TOMRA INNOSORT FLAKE, Türk müşterilerimizden büyük ilgi görüyor

Türkiye ve Ortadoğu Satış Müdürü Serkan Orhan, Mart 2019’da lansmanını yaptıklarını yeni ayıklama makinesi INNOSORT FLAKE’in Türkiye’deki müşterilerinden büyük ilgi gördüğüne değindi. Orhan; “INNOSORT FLAKE, malzeme ve renk algılamayı tek makinada bir araya getiriyor. Bu özel makina, 2 mm’yi algılayan polimer tanımlama sayesinde PET, PVC, PP, PE, metal de dahil olmak üzere farklı polimerlerin tespitini sağlıyor. Polimer olmayan kirliliklerin dahi giderilmesi ile yüksek saflıkta temiz pet çapakların elde edilmesini mümkün kılıyor. Yüksek kapasitesi, aynı anda renk ve malzeme ayrımı sağlayabilmesi, düşük fire oranı ve çıktı ürün kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi noktada karşılıyor. Bu nedenle fuarda malzemelerini getiren müşterilerimiz ile birebir testler de gerçekleştirerek demo yapacağız” diye belirtti.

TOMRA Sorting Geri Dönüşüm’ün en son teknolojileri ve sensör tabanlı ayıklama makineleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için 4 – 7 Aralık tarihleri arasında Plast Eurasia İstanbul 2019’da 14. Salon’da 1437 A numaralı TOMRA Sorting standını ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Uçar

İlginizi Çekebilir

Euler Hermes, Altıncı Kez Türkiye’Nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi Seçildi

24 OCAK 2019, İSTANBUL – Dünyanın önde gelen bağımsız finans yayınlarından Global Banking & Finance Review, Euler Hermes’i “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçti. Euler Hermes Türkiye’nin başarılı bulunduğu alanlar arasında yenilikçi yaklaşımı, güçlü stratejisi, deneyim ve uzmanlığı ile ilham veren farklılığı yer aldı. Yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam eden Euler Hermes’i çabalarından dolayı tebrik eden Global Banking & Finance Review, ödülü altıncı kez Euler Hermes Türkiye’ye layık gördü.


Nuri Özaltın Golf Turnuvası Başlıyor

Türkiye Golf Federasyonu’nun resmi turnuvası olan “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” ülkemizde golf sporunun gelişmesine büyük önem ve emek veren merhum Nuri Özaltın anısına dördüncü kez golf tutkunlarını bir araya getiriyor.


Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


Güven Yüreyi “Aldanmam” İle Hikayesine Devam Ediyor!

GÜVEN YÜREYİ “ALDANMAM” İLE HİKAYESİNE DEVAM EDİYOR!


Etiketler: TOMRA, Türkiye, Sorting, ayıklama, Geri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.