13 Mayıs 2018 Pazar 10:17

GÜNDEM

Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 13 Mayıs Anneler Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Mesajında annelerin emek, sevgi ve fedakarlığın timsali olduğunu belirten Başkan Cahan, bütün annelerin bu anlamlı gününü kutladı

Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı
Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı
Başkan Cahan'dan Anneler Günü Mesajı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anneliğin kutsal bir olgu olduğunu dile getiren Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, her zaman için bize destek olduklarını ve ne olursa olsun bize güç verdiklerini belirtti. Bizi iyi geleceklere ve mutlu yarınlara taşıyacak ilk eğitimin annelerimiz tarafından verildiğini hatırlatan Başkan Cahan, birbirini seven insanlardan oluşan iyi bir toplumun mimarının mutlu anneler olduğunu söyledi.

Anneler gününü kutlayan Başkan Cahan, yayınladığı mesajda “Onlar hayatımızın en değerli varlıkları, en güzel duyguların birleştiği, şüphesiz ki toplumun en kıymetli parçasıdır. Birleştirici unsur olan ve ailesel değerlerin muhafızı annelerimiz bizlerin yarınlara umutla bakmasını sağlıyor. Gördüğümüz her güzel eserin arka yüzünde aslında annelerimiz var. Vatana fayda sağlayan evlatlar onların emekleriyle o eserleri hayata geçiriyor. Hem geleneklerimizde, hem de dinimizde anneler bizlerin en kutsal emanetidir. Onların her zaman yanında olmak, kırmamak bizlerin insani olarak bir borcudur. Hiçbir zaman haklarını ödeyemeyeceğimiz, şefkatin ve iyiliğin temsilcisi annelerimizle, yaşam çok daha anlamlı oluyor. Bizler Uşak Belediyesi olarak evlat yetiştirmenin kutsal bir görev olduğunu bilinciyle annelerimizin mutluluğu, yüzlerinde tebessümün daim olması ve hayatlarının daha da iyileştirilmesi adına her türlü çabayı göstermeyi sürdüreceğiz. Bu vesileyle bizleri canından bir parça olarak gören değerli annelerimizin Anneler Günü’nüen içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

***Av. Nurullah CAHAN hakkında:

Uşak Merkez Karaağaç Mahallesi nüfusuna kayıtlı olup 1973 yılında doğdu. İlköğretimini Uşak Ergenekon İlköğretim Okulunda, orta ve lise öğrenimini Uşak İmam Hatip Lisesinde okudu.1991 yılında Uşak İmam Hatip Lisesini dereceyle bitirdi. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini Erzincan 3. Ordu Komutanlığında 257. kısa dönem olarak yaptı.1999 yılında Uşak’ta serbest avukat olarak çalışmaya başladı ve aynı yıl Merkez Çınarcık Köyünden olan İngilizce Öğretmeni Halime Hanım ile evlendi. 2001 yılında Ak Parti Uşak Merkez İlçe Gençlik Kolları Kurucu Başkanı olarak siyasi hayatına başladı.2004 yılına kadar Ak Parti Uşak Merkez İlçe Teşkilatında görev yaptı.

2004 mahalli seçimlerinde Ak Parti’den Uşak Belediye Meclis Üyeliğine seçilerek 31 yaşında Uşak Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanı oldu.2009 mahalli seçimlerinde tekrar Ak Parti’den Uşak Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. 2004-2014 yılları arasında Uşak Belediye Ak Parti Grup Başkanlığı, Encümenlik, Plan-Bütçe Komisyonu Başkanlığı ve Hukuk Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkanı olan Nurullah Cahan, evli ve iki çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Prens Harry Ve Meghan Markle’In Kraliyet Düğünü’Nün Resmi Kaydı Yayınlandı!

Yılın en çok beklenen etkinliklerinden biri olan Kraliyet Düğünü’nün resmi kaydı Decca Records tarafından yayınlandı. Kraliyet Düğünleri için bir ilk olarak Windsor Kalesi, St. George Şapeli’ndeki seremoninin tamamı kaydedildi ve düğünden yalnızca saatler sonra tüm dijital platformlarda yayınlandı. Bu kaydın CD versiyonu ise 25 Mayıs’tan itibaren tüm dünyada yayınlanacak.


Tüketicilerin %57'Si Yeni Ürünleri Denemeyi Seviyor

Tüketicilerin %57’si


Oruç Tutan Epilepsi Hastaları Dikkat!

Açlık ve uykusuzluk, epilepsi nöbetlerini tetikliyor


Yataş Almanya’Daki 2. Mağazasını Duisburg’Da Açtı

Global bir marka olma hedefiyle hızla büyüyen ve satış kanallarını yaygınlaştıran Yataş Grup, Almanya’daki 2. mağazasını Yataş Bedding markasıyla Duisburg’da açtı. Yataş Bedding, Duisburg’ta iyi uykunun yeni adresi olacak.


Bnp Paribas Cardif Emeklilik’Ten Engelsiz Hayata Değer Sigortası

BNP Paribas Cardif Emeklilik, engelli yakınlarına özel, tehlikeli hastalıklar ve vefat risklerine karşı finansal güvence sağlayan “Engelsiz Hayata Değer Sigortası” ürününü satışa sunuyor.Ürün, sigortalının poliçe ile teminat altına alınan risklerden biri ile karşılaşması durumunda, bakmakla yükümlü olduğu engelli yakınının geleceğini ve bakımının devamını güvence altına alıyor. Engelsiz Hayata Değer Sigortası kapsamında ek olarak; psikolojik danışmanlık, ilaç tasarruf planı, sağlık tasarruf planı, fizik tedavi gibi asistans hizmetleri de sunuluyor. TEB şubelerinden satışa sunulan ürün; peşin, kredi kartına taksit gibi farklı ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlıyor.


Etiketler: Uşak, Belediye, olarak, Parti, yılında

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.