20 Şubat 2019 Çarşamba 13:37

GÜNDEM

Bayer’İn Girişim Hızlandırma Programı Grants4apps Turkey 2019 İçin Son Başvuru Tarihi 28 Şubat

İstanbul, 20 Şubat 2019 – Bayer’in girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla küresel olarak yürüttüğü Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps (G4A) Türkiye ayağının başvuruları 28 Şubat tarihinde sona eriyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez Türkiye’de düzenlenen G4A Turkey; bu yıl kapsamını genişleterek insan ve hayvan sağlığının yanı sıra tarım ve çevre sağlığı alanlarında iş ve teknoloji çözümleri sunan girişimlere odaklanıyor. Özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler, 60 bin TL değerinde hibe ile ödüllendiriliyor ve kazanan girişimciler 100 gün süreli çalışma ortamı ve mentorluk eğitimi imkanıyla destekleniyor.

Bayer’İn Girişim Hızlandırma Programı Grants4apps Turkey 2019 İçin Son Başvuru Tarihi  28 Şubat
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bayer Grants4Apps Turkey 2019’a Türkiye’nin her yerinden üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan, sağlık, tarım, hayvancılık, çevre sağlığı alanlarına ve kurumsal firmalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan 18 yaşından büyük her girişimci birden fazla projeyle başvurabiliyor.

Grants4Apps Turkey 2018

Grants4Apps Turkey programının ilk yılında 122 startup arasından aşağıdaki 6 proje seçildi ve ödllendirildi. Kazanan girişimciler aldıkları hibe desteğinin yanı sıra 25’ten fazla mentorla ve 100’den fazla Bayer çalışanıyla çalışma imkanı buldu.

İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin Gururu Reeder Telefonlar Şimdi Vatan'da Keyifli Garanti Koruması Altında!

Türkiye'nin gururu reeder telefonlar şimdi Vatan'da Keyifli Garanti koruması altında!


Kadıköy Belediyesi Ve Tmmob Bilgisayar Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı

Kadıköy Belediyesi ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Bilgisayar Mühendisleri Odası (BMO) İstanbul İl Temsilciliği 2019 yılı Ağustos ayı içerisinde bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencilerine maksimum fayda sağlamak için düzenlenen protokole imza attı.


Doğuş Otomotiv’Den Üniversite Öğrencilerine Mentorlük Programı

“İş’te Eşitlik” kapsamında kadınların iş hayatında eşit haklarla ve daha fazla yer alması amacıyla çalışmalarına devam eden Doğuş Otomotiv, yeni bir çalışmaya daha imza atıyor. Doğuş Otomotiv’in kadın yöneticileri, Türk Eğitim Vakfı’ndan burs alan kız öğrencilere kariyer planlamaları konusunda mentorlük yapıyor.


Kadir Has Ödülleri İki Bilim Kadınına Verildi

“15. KADİR HAS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU”


Uçak Fobisine Son Veren Yöntem “Sanal Gerçeklik”

Uçakla seyahat etme ya da uçakta yaşanan türbülans durumlarında ortaya çıkan korku, kişinin yoğun kaygı hissetmesine yol açıyor ve hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Uçak korkusuyla başa çıkmak için; müzik dinleme, kitap okuma ya da film seyretme gibi yöntemlerle dikkati başka noktalara çekmenin önemine işaret ediliyor. Uçak fobisinin tedavisinde kullanılan Sanal Gerçeklik Terapisi ile aşama aşama duyarsızlaştırma sağlanıyor ve kişi korkuları ile yüzleşiyor.


Etiketler: Grants4Apps, Turkey, fazla, Bayer, 2019

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.