20 Şubat 2019 Çarşamba 13:37

GÜNDEM

Bayer’İn Girişim Hızlandırma Programı Grants4apps Turkey 2019 İçin Son Başvuru Tarihi 28 Şubat

İstanbul, 20 Şubat 2019 – Bayer’in girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla küresel olarak yürüttüğü Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps (G4A) Türkiye ayağının başvuruları 28 Şubat tarihinde sona eriyor. Geçtiğimiz yıl ilk kez Türkiye’de düzenlenen G4A Turkey; bu yıl kapsamını genişleterek insan ve hayvan sağlığının yanı sıra tarım ve çevre sağlığı alanlarında iş ve teknoloji çözümleri sunan girişimlere odaklanıyor. Özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler, 60 bin TL değerinde hibe ile ödüllendiriliyor ve kazanan girişimciler 100 gün süreli çalışma ortamı ve mentorluk eğitimi imkanıyla destekleniyor.

Bayer’İn Girişim Hızlandırma Programı Grants4apps Turkey 2019 İçin Son Başvuru Tarihi  28 Şubat
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bayer Grants4Apps Turkey 2019’a Türkiye’nin her yerinden üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan, sağlık, tarım, hayvancılık, çevre sağlığı alanlarına ve kurumsal firmalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan 18 yaşından büyük her girişimci birden fazla projeyle başvurabiliyor.

Grants4Apps Turkey 2018

Grants4Apps Turkey programının ilk yılında 122 startup arasından aşağıdaki 6 proje seçildi ve ödllendirildi. Kazanan girişimciler aldıkları hibe desteğinin yanı sıra 25’ten fazla mentorla ve 100’den fazla Bayer çalışanıyla çalışma imkanı buldu.

İlginizi Çekebilir

Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey Nem!

Güneşin sıcağı, denizin tuzu ve havuzun kloruyla "başımıza" bir yaz daha geliyor! Rengini kaybeden, kırılan ve zor uzayan saçlarla mutsuz olmamak için onlara doğru bir bakım uygulamak şart... Herbalife laboratuvarlarında geliştirilen Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, sülfat ve paraben içermemesi nedeniyle saç kalitesini artırmada fayda sağlıyor.


Ck Boğaziçi Elektrik Bülten Muhtarlarla ‘Enerji’ Veren Buluşma

22 Mayıs 2019


Lg’Nin Hedefi 2030’A Kadar Sıfır Karbon

LG Electronics Hakkında:


Pubg'den 50 Bin Dolar Ödüllü Turnuva!

Rusya, Kazakistan ve Türkiye’de düzenlenecek Oppo R.T.K. Series turnuvası ile mobil dünyanın eğlencesi rekabetle buluşacak. 20 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında yapılacak karşılaşmalar, tüm PUBG Mobile hayranlarını bekliyor.


Alzheimer'dan Korumak Ve Korunmak İçin 9 Öneri

ALZHEIMER’DAN KORUMAK VE KORUNMAK 9 İÇİN ÖNERİ


Etiketler: Grants4Apps, Turkey, fazla, Bayer, 2019

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.