16 Nisan 2019 Salı 09:56

GÜNDEM

Bayim Olur Musun Web Portalı Aylık 1 Milyon Tıklanmaya Ulaştı!

Sektördeki öncülüğü, deneyimi, uzman kadrosu, hizmet verdiği markalar ve franchise yatırımcı adayları ile Bayim Olur musun ailesi her geçen gün daha da büyüyor!

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Markaların görünürlüğünü binlerce kat arttıran ve yatırımcının franchise veren markalara ulaşmasını sağlayan, dev franchise platformu Bayim Olur musun veri tabanında kayıtlı 30 bin aktif yatırımcı üyesi ve sürekli yenilenen portföyü ile hizmet vermeye devam ediyor…

Markalarımızın ve ziyaretçilerimizin ilgisiyle gün geçtikçe büyüyoruz…

Son 1 aylık verilerimiz;

90.000 Tekil Ziyaretçi ve 1.000.000 sayfa görüntüleme

Bu trafikten, portala kayıtlı firmalar binlerce franchise başvurusu aldılar…

En çok ziyaret alan şehirler İstanbul,( %38) Ankara (%18),İzmir (%8),Bursa, Adana ,Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirleri..

Cinsiyet dağılımı Erkek (%65), Kadın (%35)

Cihazlara göre;Mobil (%56),Destop (%41), Tablet (%3)

Popüler Kategoriler;Cafe/Tatlı/Pasta, Fastfood, Restoran, Mağaza ve Hizmet

Direkt yatırımcıya ulaşan portalımız markaların çok ciddi bir reklam alanı…

Türkiye’nin bayilik ve franchising portalına hemen gir kazanmaya başla !

1 milyon kere teşekkürler…

Erem Yayın Grubu ve Medya Fors A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem; “Bu güzel rakamlara ulaşabilmek için çok danıştık, çok çalıştık…

Artık herkesin bildiği gibi gelecek dijitalde…Veri tabanımızda kayıtlı otuz bin üyenin portalımıza ilgisini sıcak tutabilmek adına uzmanların önerilerini harfiyen uyguladık…

Markalar ve franchise yatırımcı adayları da Bayim Olur musun platformunu verimli bir şekilde kullanmayı öğrendiler, bunu da zaten portalımız kanalıyla markalara yapılan franchise başvurularından görüyoruz…

Markalar portalımız üzerinden kendilerine bir başvuru olduğunda, sistem onları otomatik olarak uyarıyor!Kendilerine ait özel şifre ile girebildikleri mesaj kutularından yatırımcı başvurularını anında cevaplayabiliyorlar.

Verdiğimiz hizmetin sonuç odaklı olması başarımızın püf noktasıdır.

Cebinde parası olan, finansal enstrümanlar yerine reel sektörde yer almayı yeğleyen ve bu amaçla, hangi markanın franchisee’si olsam diye arayış içinde olan yatırımcı adaylarının portalımıza gösterdikleri bu ilgiye, bir milyon kez teşekkür ediyoruz..

Türkiye Franchise sektörüne internette de pozitif ve sonuç odaklı bir hizmet karışımıyla liderlik ediyor olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De

LG Beyaz Eşya Tüketicilerini Akbatı AVM’de Sürprizler Bekliyor


Zülfü Livaneli’Den Bodrum’Da Kardeşlik Mesajı

ZÜLFÜ LİVANELİ’DEN BODRUM’DA KARDEŞLİK VE MÜCADELE MESAJI


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Beko’Nun Yeni 100 Kadın Bayi Projesine Yoğun İlgi

Ev teknolojilerinin lider markalarından Beko’nun, bayi ekosisteminde kadınların temsiliyetini artırmak amacıyla geçtiğimiz Mart ayında başlattığı Yeni 100 Kadın Bayi projesine şimdiye kadar 607 kişi başvurdu. Projeye yönelik ilgiden memnun kaldıklarını belirten Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “6 ayda 10 kadın girişimci bayi ekosistemimize katıldı. Bu projeyle kadın girişimcileri cesaretlendirmeye devam edeceğiz. Bayilerimizin yaklaşık yüzde 5’ini kadınlar oluşturuyor. Önümüzdeki süreçte yeni kadın bayi adaylarımızı aramıza katarak bu oranı artırmayı hedefliyoruz” dedi.


Etiketler: franchise, yatırımcı, kayıtlı, Türkiye, portalımız

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.