24 Mayıs 2019 Cuma 14:43

GÜNDEM

Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!

Divan Pastaneleri bayramların geleneksel tatlarını hem hediye etmek hem de ikram etmek isteyenler için birbirinden leziz seçenekler sunuyor. Senenin özel günleri için özenle hazırlanan Divan lezzetleri bu sefer Ramazan Bayramı ruhunu yaşatacak.

Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!
Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!
Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!
Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!
Bayram Divan Pastaneleri İle Daha Tatlı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Divan Pastaneleri’nin olmazsa olmazı çikolata ve lokumlar, bayramın keyifli anlarını sevdikleriyle paylaşmak isteyenlere unutulmaz tatlar sunuyor. İster madlen ve pralin çikolata ister lokum tercih eden tatlı severler Divan’ın eşsiz lezzetlerini misafirlerine ikram ederken dilerse bayramda sevdiklerine de hediye edebilecek. Divan Pastaneleri’nin birbirinden leziz yeni pasta çeşitleri de bu yaz bayram sofralarında yerini alacak.Şık paket tasarımlarına sahip Divan Pastaneleri’nin tatları, bayram hediyesi arayışında olanlar için de alternatif oluşturuyor. Bayram’ın tadını doyasıya yaşamak isteyen tatlı severler, Divan’ın enfes ürünleri ve hediyeliklerine tüm Divan Pastaneleri’nin yanı sıra divanpastaneleri.com.tr adresinden de tek tık ile ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir

So Chıc... Dekupe Ürünler

Ocak ayı dosya konularınız için So CHIC...'in farklı koleksiyonlarına ait tasarımların dekupe görsellerini fiyatlarıyla birlikte sizinle paylaşmak istedik.


Murat Özyeğin “Asıl, Bir Görevi Devr Etmek Büyük Bir Erdemdir”

Ekim ayında FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devralan Murat Özyeğin, gayrimenkul sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren RE360 Konferansı’na katıldı. Aile Şirketlerinde Jenerasyonlar Arası Geçişler konulu söyleşiye konuk olan Murat Özyeğin, FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı devir sürecini ve oluşturdukları aile anayasası modelini anlattı.


Merve Çalkan'ın "Çıkış Yolu"

Merve Çalkan, “Defter” ve “Gözlerin” çalışmalarının ardından yeni bir şarkıyla dinleyiciyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle yayınlanan “Çıkış Yolu”nun sözleri Merve Çalkan, bestesi Merve Çalkan ve Suat Uğur Kır imzası taşıyor. Düzenlemesi ise yine Suat Uğur Kır’a ait.


Teid Ve Yased’İn Birlikte Düzenlediği Seminerde Üçüncü Tarafların “Etik Ve Uyum” Süreçlerinin Yönetimi Ele Alındı

Etik ve İtibar Derneği (TEİD) ile Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nin (YASED) işbirliğiyle düzenlenen “Şirketlerin 3. Taraflarına Yönelik Etik ve Uyum Süreçlerinin Yönetimi” konulu seminer, iş dünyası tarafından yoğun ilgi gördü.Seminerde, suistimaller nedeniyle firmaların her yıl yüzde 5’lik bir ciro kaybına uğradığına dikkat çekilerek, küçük işletmelerin kaybının uluslararası işletmelere göre iki kat daha fazla olduğu ifade edildi.


B.Bulteni.....Ciftler Yılbasinda Pahali Hediye Beklemiyor...

Çiftler yılbaşında pahalı hediyeler istemiyor,


Etiketler: Divan, Pastaneleri, çikolata, tatlı, severler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.