17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:34

GÜNDEM

Bb Twitter "İnsanlar Kadın Sporlarını İzlemeyi Ve Onun Hakkında Konuşmayı Seviyor"

Tüm dünyadaki futbol fanları, turnuva boyunca saha içinde ve dışında gerçekleşen heyecan verici aksiyonları tartışmak için Twitter’daki eş zamanlı #FIFAWWC global görüntüleme partisine katıldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

52 maçın ve kazanan ABD takımının ardından bir konu daha açıklandı: #GoldenTweet Açılış Kadınlar Dünya Kupası Ödülü kazananları!

Twitter, dün global #GoldenTweet Ödülleri, #FIFAWWC sohbetine katılan hayranlar, oyuncular ve yorumcular tarafından Twitter'daki en iyi içeriğe layık görülen Tweet’i açıkladı.

Bu Tweet, turnuva boyunca Twitter’ın dünya çapında paylaşılan en ilginç tweetleri belirlemek için verileri analiz etmesiyle diğer Tweet’leri eledi.

İşte genel global #GoldenTweet ödülünü kazanan Tweet:

Dünya’da Twitter kullanıcılarının yaptığı #FIFAWWC sohbetlerinde atılan tweetler arasında en etkili olanı bulmak için global veriyi inceleyen Twitter ekibi tarafından, Mike Magee’nin (@magee18) kızı ve rol modellerin önemi ile ilgili olan tweet’i seçildi.

Dünya çapında tanınmış yerel futbol meraklılarından ve sporcu kişiliklerden oluşan jürilerin belirlediği kazananlar sınırlı sayıda üretilen #GoldenTweet kupasının sahibi olacaklar.

Jay Bavishi, Twitter Dönemsel Etkinliklerden Sorumlu Global Kıdemli Müdürü konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu: “Öylesine başarılı ve yenilikçi bir Dünya Kupası oldu ki hepimizi heyecanlandırıp hem oyuncuların hem izleyicilerin ilgisini harekete geçirdi. Her maçta gösterilen fantastik görüntülerin yanı sıra, turnuvayla eş zamanlı olarak atılan tweetler inişler, çıkışlar, tutku ve mizaha yönelik bilgiler verdi.

“İnsanlar kadın sporlarını izlemeyi ve onun hakkında konuşmayı seviyor. Kadınların küresel alanda yaptıkları spor kapsamına gelince, bu alanda yapılacak çok iş var ve Twitter bu boşluğu doldurmaya yardımcı oluyor. Twitter, spor etrafındaki sohbeti cinsiyete, yaş gruplarına ve konuma göre hayranları birleştirerek eşit şartlı bir oyun alanı haline getiriyor. Spor,platformumuzdaki en büyük sohbetlerden biri olduğundan, insanları aksiyona, hayranlara ve oyuncuların kendisine yaklaştırıyoruz.”

İşte birden fazla ülkeye ve kategoriye yayılmış #GoldenTweet Ödülü kazananları:

Avustralya

Brezilya

Fransa

Japonya

İspanya

Güney Kore

Birleşik Krallık

ABD

İlginizi Çekebilir

Bodrum Sıla’Ya Doymuyor

BODRUM SILA’YA DOYMUYOR


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Çeşme’De Mabel Matiz Gecesi

ÇEŞME’DE MABEL MATİZ GECESİ


Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Etiketler: Twitter, #GoldenTweet, Dünya, global, Tweet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.