17 Temmuz 2019 Çarşamba 12:34

GÜNDEM

Bb Twitter "İnsanlar Kadın Sporlarını İzlemeyi Ve Onun Hakkında Konuşmayı Seviyor"

Tüm dünyadaki futbol fanları, turnuva boyunca saha içinde ve dışında gerçekleşen heyecan verici aksiyonları tartışmak için Twitter’daki eş zamanlı #FIFAWWC global görüntüleme partisine katıldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

52 maçın ve kazanan ABD takımının ardından bir konu daha açıklandı: #GoldenTweet Açılış Kadınlar Dünya Kupası Ödülü kazananları!

Twitter, dün global #GoldenTweet Ödülleri, #FIFAWWC sohbetine katılan hayranlar, oyuncular ve yorumcular tarafından Twitter'daki en iyi içeriğe layık görülen Tweet’i açıkladı.

Bu Tweet, turnuva boyunca Twitter’ın dünya çapında paylaşılan en ilginç tweetleri belirlemek için verileri analiz etmesiyle diğer Tweet’leri eledi.

İşte genel global #GoldenTweet ödülünü kazanan Tweet:

Dünya’da Twitter kullanıcılarının yaptığı #FIFAWWC sohbetlerinde atılan tweetler arasında en etkili olanı bulmak için global veriyi inceleyen Twitter ekibi tarafından, Mike Magee’nin (@magee18) kızı ve rol modellerin önemi ile ilgili olan tweet’i seçildi.

Dünya çapında tanınmış yerel futbol meraklılarından ve sporcu kişiliklerden oluşan jürilerin belirlediği kazananlar sınırlı sayıda üretilen #GoldenTweet kupasının sahibi olacaklar.

Jay Bavishi, Twitter Dönemsel Etkinliklerden Sorumlu Global Kıdemli Müdürü konuyla ilgili şu yorumlarda bulundu: “Öylesine başarılı ve yenilikçi bir Dünya Kupası oldu ki hepimizi heyecanlandırıp hem oyuncuların hem izleyicilerin ilgisini harekete geçirdi. Her maçta gösterilen fantastik görüntülerin yanı sıra, turnuvayla eş zamanlı olarak atılan tweetler inişler, çıkışlar, tutku ve mizaha yönelik bilgiler verdi.

“İnsanlar kadın sporlarını izlemeyi ve onun hakkında konuşmayı seviyor. Kadınların küresel alanda yaptıkları spor kapsamına gelince, bu alanda yapılacak çok iş var ve Twitter bu boşluğu doldurmaya yardımcı oluyor. Twitter, spor etrafındaki sohbeti cinsiyete, yaş gruplarına ve konuma göre hayranları birleştirerek eşit şartlı bir oyun alanı haline getiriyor. Spor,platformumuzdaki en büyük sohbetlerden biri olduğundan, insanları aksiyona, hayranlara ve oyuncuların kendisine yaklaştırıyoruz.”

İşte birden fazla ülkeye ve kategoriye yayılmış #GoldenTweet Ödülü kazananları:

Avustralya

Brezilya

Fransa

Japonya

İspanya

Güney Kore

Birleşik Krallık

ABD

İlginizi Çekebilir

Lc Waikiki Kadını Yeni Yılı İhtişamı İle Karşılıyor

LC Waikiki kadını, zamansız silüetler ve ışıltılı, parlak bir koleksiyonla karşıladığı yeni yılda, siyah ve kırmızının gücü ile ihtişamını sergileyecek.


Bülten Garanti Mortgage Bbva’Dan “İlk Evini” Alanlara 300 Tl Bonus Ev Hediyesi

Ticaret Sicil No: 521008


O Dizideki Bilgi Yanlış Çıktı! Ertuğrul Gazi'nin Babasını İstanbul Arkeoloji Müzesi Tespit Etti

O dizideki bilgi yanlış çıktı!


Sezen Aksu, Meral Okay Adını Hatıra Ormanı İle Yaşatacak

Türkiye'nin önde gelen ve değerli sanatçılarından Sezen Aksu, 2012 yılında hayatını kaybeden senarist, oyuncu ve yazar Meral Okay anısına TEMA Vakfı aracılığıyla Tekirdağ Kızılcaterzi sahasında 5 bin fidanlık bir hatıra ormanı oluşturdu. Orman Genel Müdürlüğü ve TEMA Vakfı işbirliği ile tesis edilen sahaya Kızılçam türü fidan dikimleri yapılacak.


Shape Club Dijitalleşiyor!

DÜNYANIN DİLEDİĞİNİZ PARKURUNDA KOŞMAYA YA DA EN SEVDİĞİNİZ NETFLİX DİZİSİ EŞLİĞİNDE KALORİ YAKMAYA HAZIR MISINIZ?


Etiketler: Twitter, #GoldenTweet, Dünya, global, Tweet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.