9 Aralık 2019 Pazartesi 23:02

GÜNDEM

Bb2019’Un En Çok Konuşulan Takımı Galatasaray Oldu

Twitter’ın yıl sonu datalarına göre Türkiye’de yılın en çok konuşulan futbol takımı Galatasaray oldu. Sıralamada Galatasaray’ı Beşiktaş ve Fenerbahçe takip ediyor

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2019 yılında en çok konuşulan isimleri, hashtag’leri ve Tweet’leri paylaşan Twitter, sporda en çok etkileşim alan takımları ve Tweet’leri açıkladı. Verilere göre, Galatasaray SK (@GalatasaraySK) en çok etkileşim alan hesap olurken, Galatasaray taraftarlarının Galatasaray’ın her maçı olduğunda kullandığı #bugüngünlerdengalatasaray hashtag’i de en çok Tweet’lenen hashtag oldu. Galatasaray’ın bu sene Twitter gündeminde büyük yer etmesinin sebeplerinden biri, Falcao transferi olarak öne çıktı.

Türkiye’nin en çok ses getiren sporcuları arasında olan İrem Yaman’ın tekvandoda 2. kez dünya şampiyonu olduğunu ilan ettiği Tweet ise, spor alanında en çok konuşulan 4. tweet oldu. Bu, Türkiye’de önceki yılların Twitter verilerine göre bir ilk.

EURO 2020 eleme maçları Fransa - Türkiye maçı sonrası Melih Demiral’ın attığı “Ne Mutlu Türk’üm Diyene” Tweet’i ise, sporda 2019’un en çok beğenilen Tweet’i oldu:

Twitter’ın spor alanındaki 2019 verilerine göre en çok konuşulanlar sırası şöyle:

En çok etkileşim alan hesaplar - 2019’un en çok etkileşime geçilen ilk iki hesabı Galatasaray ve Beşiktaş oldu. Galatasaray’ın taraftar grubun Ultraslan ise en çok etkileşime geçilen 3. Hesap oldu. Ultraslan’ı De Marke Sports 4. Olarak takip ediyor.

En çok konuşulan hashtag’ler - Galatasaray taraftarlarının Galatasaray’ın maçının olduğu günlerde maçla ilgili Twitter’da her şeyin konuşulduğu hashtag olan #bugüngünlerdengalatasaray en çok kullanılan hashtag oldu. Onu Türkiye’nin en büyük ilk üç takımlarından Beşiktaş ve Fenerbahçe hashtag’leri takip ederken, Türkiye’nin Euro 2020’deki eleme maçlarının konuşulduğu #euro2020yolunda en çok konuşulan 4. Hashtag oldu. 5. Sırada ise #ultraslan yer alıyor.

En çok beğenilen Tweet’ler - Merih Demiral’in Tweeti aynı zamanda en çok beğenilen Tweet olarak da öne çıkıyor.

En çok Retweet edilen Tweet’ler - En çok Retweet edilen Tweetlerde başı yine Galatasaray ve Fatih Terim çekiyor, onları Fenerbahçe’nin ilgi çekici ağlama Tweet’i ve Milli Takımlar’ın Türkiye-İzlanda maç sonucunu duyurduğu Tweet takip ediyor.

İlginizi Çekebilir

Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


İbb’Den Çocuklara Özel “Ormanda Bilim Akademisi”

İBB’DEN ÇOCUKLARA ÖZEL “ORMANDA BİLİM AKADEMİSİ”


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Gastronomi Turizminin Liderleri Turizm Yatırımcıları Forumu Tıf’De Buluşuyor

Gastronomi Turizminin Liderleri


Etiketler: Tweet, Galatasaray, hashtag, oldu, Twitter

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.