17 Ocak 2020 Cuma 10:07

GÜNDEM

Bbc Studios, Emea Bölgesi Dağıtım Operasyonlarını Birleştirdi, Nick Percy Emea Bölgesi Başkan Yardımcısı Olarak Atandı

BBC Studios, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da yürüttüğü dağıtım faaliyetlerini birleştirdiğini ve EMEA Bölgesi Genel Başkan Yardımcılığı görevine Nick Percy'yi atadığını açıkladı.

Bbc Studios, Emea Bölgesi Dağıtım Operasyonlarını Birleştirdi, Nick Percy Emea Bölgesi Başkan Yardımcısı Olarak Atandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Daha önce Batı Avrupa bölgesinden sorumlu olan ve alınan kararla görev alanı genişleyen Percy, en büyük içerik satış müşterileri, geniş kanal portföyü ve bölgedeki tüketici ürünleri işlerinin sorumluluğu da dahil olmak üzere BBC Studios'un genişleyen bölgedeki dağıtım faaliyetlerinin yönetimini üstlenecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan BBC Studios Küresel Dağıtımdan Sorumlu Başkanı Paul Dempsey, "Nick, pazarı çok iyi tanıyan ve mükemmel bir geçmişe sahip, son derece yetenekli bir lider. EMEA bölgesindeki dağıtım işimizi onun liderliği altında birleştirmek, bölgesel yaklaşımımızı basitleştirecek ve bizi daha çevik bir hale getirecek" dedi.

Genişleyen bu bölgeye liderlik etmenin gerçek bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Nick Percy, “Büyüme fırsatlarıyla dolu olan bu önemli pazarlarda mükemmel iş ortaklıklarımız var. İşlerimizi kurmak ve büyütmek için bölge genelindeki iş ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Percy'nin yönetimi süresince BBC Studios, Batı Avrupa bölgesinde yıllık bazda istikrarlı bir büyüme kaydederken, birçok önemli küresel anlaşmaya da imza attı.

Percy, BBC'deki kariyeri boyunca Kuzey Avrupa Başkan Yardımcısı, Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü, Küresel Pazarlar İş Geliştirme ve Dijital Hizmetler Direktörü gibi çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Yeni görevine 1 Nisan'da başlayacak olan Percy, BBC Studios'u Londra ofisinden yönetecek.

Şu anda CEMA bölgesinin Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Grant Welland'ın BBC Studios bünyesinde başka bir pozisyona getirilmesi konusundaki görüşmeler halihazırda devam ediyor.

İncilay Güven

MSLGROUP Türkiye

Ülkü Nwayibe

MSLGROUP Türkiye

BBC Studios Hakkında:

Global bir içerik şirketi olan BBC Studios, BBC Group'un ticari bir iştirakidir. Nisan 2018'de BBC Worldwide ve BBC Studios birleşmesiyle kurularak içerik finansmanı, geliştirme, üretim, satış, markalı hizmetler ve yan kuruluşlar olarak hizmet vermeye başlamıştır. BBC Studios’un ödüllü programları, çok çeşitli tür ve uzmanlık alanlarında yapılmakta olup uluslararası düzeyde tanınmaktadır. İngiltere'de yedi, dünyadaki diğer dokuz ülkede üretim merkezleri ve ortaklıkları dahil olmak üzere, dünya genelinde 22 pazarda ofisi bulunmaktadır. BBC Studios, yıl içerisinde toplam2.500 saat içerik sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Şirket İçi Tehditler Kişisel Veri İhlalini Tetikliyor

KİŞİSEL VERİ İHLALİNE KARŞI ATILMASI GEREKEN


Koronavirüs Pandemisi Sürecinde Ddos Saldırılarında Artış Bekleniyor

KORONAVİRÜS PANDEMİSİ SÜRECİNDE EVDEN ÇALIŞANLAR


Columbia Sportswear S20 Yeni Sezon

COLUMBIA İLE MACERA İLKHABARDA DA DEVAM EDİYOR!


Bülten Nuxe İle Evde Kendine İyi Bakma Rehberi

Tüm dünyayı saran koronavirüse karşı en etkili önlemlerin zorunda kalmadıkça evden çıkmamak, insanlarla mesafemizi korumak ve hijyen kurallarına uymak olduğunu biliyoruz.Evde kaldığımız bu günleri daha keyifli ve verimli geçirmek için bizi takipte kalın, NUXE bakım önerileriyle buradayız!


Koronavirüsle Savaşa Vestel'den Destek

Koronavirüsle savaşa Vestel’den destek


Etiketler: Studios, Percy, Avrupa, olan, içerik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.