9 Ekim 2019 Çarşamba 16:55

GÜNDEM

Bbemsan, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu

EMSAN, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Her zaman en iyisi, en düşük fiyata” sloganıyla kadının mutfaktaki 'yol arkadaşı' EMSAN, büyüme hedeflerini hızla gerçekleştirirken, tüketici tarafından ödüllendirilmeye de devam ediyor. BoomSocial.com'un yayınladığı ve tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesinde 44 bin marka arasında 2’nci olan EMSAN, sosyal medyayı en aktif kullanan markalardan biri olduğunu da göstermiş oldu.

Geçmişten günümüze kadının mutfaktaki en yakın ‘yol arkadaşı’ olan EMSAN; değişen zamana ve koşullara ayak uyduran dinamik bir marka olduğunu, bu kez sosyal medya kullanıcılarının onayıyla bir kez daha gösterdi.

44 bin marka değerlendirildi

EMSAN, tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesine; 44 bin marka arasından 1.619.710 instagram ve Twitter iletisinin değerlendirilmesiyle ‘dayanıklı tüketim’ kategorisinde 2. sıradan girmeyi başardı. BoomSocial.com'un her ay yayınladığı listeyle ilgili detaylı bilgiye https://www.boomsocial.com/Social-Brands/2019/Ekim/Instagram/dayanikli-tuketim linkinden ulaşabilirsiniz.

Cansu Kızılırmak/HK PR

İlginizi Çekebilir

İbb Turizm Çalıştayı Düzenliyor

İBB Turizm Platformu tarafından düzenlenen “Turizm Çalıştayı” 20 Ocak'ta yapılacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, çalştayın değerlendirme oturumuna katılacak.


Duba'nin Çılgın Kanal Projesi 735 Milyon Dolara Maloldu

Duba'nin çılgın kanal projesi 735 milyon dolara maloldu


İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’Nden Fundacion Mapfre’Ye Uzun Soluklu İletişim Dalında Ödül

2014 yılından bu yana kesintisiz olarak devam eden “Tabağım Renkli Hayatım Hareketli Projesi” hem dünyada hem de ülkemizde önemli sağlık sorunları arasında gözüken obezite sorununa dikkat çekiyor. İlköğretim okullarında, Yenikapı Bandırma – Bandırma Yenikapı İDO seferlerinde, festival formatıyla AVM’lerde ve çeşitli çevre ve çocuk festivallerinde hayata geçirilen proje, İstanbul başta olmak üzere Kocaeli, Yalova, Tekirdağ, Lüleburgaz ve Edirne’de çocuklarla buluştu.


Nyx Professional Makeup, Watsons’Ta 2.Yılını Kutluyor!

Güzellik ve kişisel bakımın değişmeyen adresi Watsons, Los Angeles’ta doğan kozmetik markası NYX Professional Makeup ile iş birliğinin 2.yılını kutluyor. Türkiye’ye geldiği ilk günden bu güne makyaj tutkunlarının favori markalarından olan NYX Professional Makeup, en sevilen ürünlerini Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de makyaj severlerle buluşturuyor.


Evlilik Fuarı, Yoğun Katılım İle Başladı!

‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı’,


Etiketler: EMSAN, marka, kadının, mutfaktaki, arkadaşı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.