11 Şubat 2019 Pazartesi 17:05

GÜNDEM

Bbgrammy'de Twitter'da En Çok Ne Konuşuldu

61. Grammy Ödülleri, Los Angeles'taki Staples Center'da Alicia Keys'in sunduğu törenle sahiplerini buldu. Kacey Musgraves, Drake, Cardi B, Dua Lipa, Lady Gaga, Childish Gambino ve Ariana Grande gecede büyük ödüllerin sahibi oldu. Gece tüm ihtişamıyla sürerken Grammy ödülleri Twitter’da da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Gecede ödül sahibi olan Lady Gaga ve BTS ise trending topic listesinde en üst sıralara yükseldi. Sanatçıların giydiği kıyafetler, pozları ve çektirdiği fotoğraflar Twitter’da oldukça sık konuşuldu. Twitter kullanıcıları da ödül töreni esnasında çok sayıda tweet atarak gecenin heyecanına ortak oldu.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte geceyle ilgili Twitter verileri:

2019 #GRAMMYs - en çok konuşulan anlar1. BTS En İyi R&B Albümü ödülünü sunuyor2. Drake En İyi Rap Şarkısı ödülünü kazanıyor3. Post Malone ve the Red Hot Chili Peppers sahne alıyor4. Dan + Shay sahne alıyor5. Cardi B En İyi Rap Albümü ödülünü alıyorHakkında en çok Tweet atılan ünlüler: 1. BTS 2. Lady Gaga 3. Camila Cabello 4. Shawn Mendes 5. Cardi B 6. Miley Cyrus 7. Dolly Parton 8. Alicia Keys 9. Drake 10. Ariana Grande Hakkında en çok Tweet atılan performanslar:1. Lady Gaga2. Camila Cabello 3. Shawn Mendes 4. Cardi B 5. Miley Cyrus Hakkında en çok Tweet atılan şarkılar:1. “Shallow” 2. “This is America” 3. “Jolene” 4. “Havana” 5. “Joanne”

Işte sizin için seçtiğimiz geceye damga vuran tweetlerden bazıları:

İlginizi Çekebilir

İzoder'den 'Uluslararası Gürültü Farkındalık Günü' Açıklaması

İZODER’DEN ‘ULUSLARARASI GÜRÜLTÜ FARKINDALIK GÜNÜ’ AÇIKLAMASI


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Ödüllü Bir Seri; Müziğin Ve Harmoninin Ahengi “Orquestra” Porselen Serisi

“Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanlarını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları; Orquestra porselen serisi ile sofralara şıklığı taşıyor. 2015 Wallpaper Design ve Red Dot Design ödüllerinin sahibi olan seride, sofra ve servis ürünleri yer alıyor.


Kaspersky Lab, İyi Bir Dijital Vatandaş Olmanın Sırlarını Çocuklarla Paylaşıyor

Bu dijital çağda, iyi bir “dijital vatandaş” olmak tüm kullanıcıların yarına sonuç veriyor. “Dijital vatandaş” terimi, sosyal ağların tehlikelerini ve fırsatlarını tanıyan, kendilerini, internet kimlik hırsızlığı, siber zorbalık ve siber suçlardan korumak için en iyi yöntemi uygulayan bireyleri tanımlamak için kullanılıyor. Aynı zamanda daha güvenli bir interneti ve siber-arkadaş olmayı destekliyor. Bu nedenle, Kaspersky Lab uzmanları tüm yetişkinlerin sorunsuz bir dijital yaşama sahip olmaları ve istenmeyen durumlardan kaçınmaları için bu alanda kendilerini; daha da önemlisi, internetin gelecekteki kullanıcıları çocukları eğitmelerini tavsiye ediyor.


Reges, A Luxury Collectıon Resort&Spa, Çeşme Açılıyor

REGES, A LUXURY COLLECTION RESORT&SPA,


T3 Vakfı Türkiye'nin Özel Yetenekli Çocuklarını Geleceğe Hazırlıyor

Türkiye’nin Özel Yetenekli Çocukları, T3 Vakfı’nda Geleceğe Hazırlanıyor


Etiketler: ödülünü, Cardi, Tweet, atılan, Albümü

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.