15 Şubat 2019 Cuma 15:56

GÜNDEM

Bbtwitter’Da Ana Sayfa Aşkla Doldu

14 Şubat Sevgililer Günü Twitter’da sevgiyle kutlandı. Birbirlerine ilan-ı aşk edenler, Galatasaray’a #OnlyYou ile aşklarını dillendirenler; Twitter’ın bugüne özel emojisini kullanıp ana sayfayı aşkla doldurmayı da ihmal etmedi

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

14 Şubat Sevgililer Günü, neredeyse herkesin sevgililerine ve eşlerine aşklarını dile getirmek için tatlı bir fırsat olarak kullandığı bir gün. Kimileri bu günü aşklarını yaratıcı yollarla ifade etmek için kullanıyor, kimileri aşklarını bu günde partnerlerinin hoşuna gideceğini düşündükleri hediyeler ile dile getiriyorlar. Sayıları hızla yükselen bir grup ise sevgilerini farklı platformlarda ifade etmeyi tercih ediyor, bir nevi aşk da dönüşüp dijitalleşiyor. Dünyada olan her şeyin eş zamanlı yaşandığı Twitter’da pek çok kullanıcı sevgilerini yaratıcı yollarla Tweet’lemeyi tercih ediyor. Bazıları favori takımlarına #OnlyYou hashtagiyle sevgilerini ilan ediyor, başka kullanıcılar platonik aşklarını Tweet’liyor, bazıları ise Twitter’ın bugüne özel emojisini kullanarak tüm Twitter’ı aşkla doldurmayı tercih ediyor. Ünlüler de sevgi Tweet’liyor. Türkiye’de kullanıcılar aşklarını #Valentines, #OnlyYou, #Aşk1GüneSığmaz, #14ŞubatSevgililerGünü ile dile getirdiler

Platonik aşklardan Galatasaray sevdasına, işte bu özel günün öne çıkan aşk Tweetleri:

İlginizi Çekebilir

Fetih Buluşmaları

13. FETİH VE GENÇLİK BULUŞMALARI FİNAL YAPMAYA HAZIRLANIYOR


Vakıfbank’In Yeni Marka Yüzü Bülent İnal Oldu

Ailemize hoş geldiniz


Anadolu Sigorta Bölgesel Acente Toplantılarında Acenteleriyle Buluştu

Anadolu Sigorta, acenteleriyle bölgesel bazda bir araya gelmek için düzenlediği, Şubat ayında başlayan toplantılar serisini tamamladı. Geleneksel olarak bölge müdürlüklerinin bulunduğu illerde yapılan toplantılar, koronavirüs salgını sürecine rağmen, kesintiye uğramadan video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.


Groupe Renault 2 Milyar Avro Büyüklüğünde Tasarruf Planını Açıkladı

Boulogne-Billancourt, 29 Mayıs 2020 – Groupe Renault, yıllık sonuçlarını açıkladığı tarihte vaat ettiği gibi, üç yıl içerisinde 2 milyar avrodan fazla tasarruf sağlamayı ve yeni bir rekabetçi yapının temellerini atmayı hedefleyen dönüşüm programını bugün gerçekleştirdiği toplantı ile kamuoyuna açıkladı.


MEKANLARA YAZ ENERJİSİ; KARRE STYLE YAPRAK MODELİ…

Güneşli günlerle birlikte doğa uyandı, ağaçlar da rengarenk çiçek ve yapraklarla hayatımıza yeniden taze bir enerji aşıladı.


Etiketler: aşklarını, ediyor, dile, sevgilerini, tercih

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.