15 Şubat 2019 Cuma 15:56

GÜNDEM

Bbtwitter’Da Ana Sayfa Aşkla Doldu

14 Şubat Sevgililer Günü Twitter’da sevgiyle kutlandı. Birbirlerine ilan-ı aşk edenler, Galatasaray’a #OnlyYou ile aşklarını dillendirenler; Twitter’ın bugüne özel emojisini kullanıp ana sayfayı aşkla doldurmayı da ihmal etmedi

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

14 Şubat Sevgililer Günü, neredeyse herkesin sevgililerine ve eşlerine aşklarını dile getirmek için tatlı bir fırsat olarak kullandığı bir gün. Kimileri bu günü aşklarını yaratıcı yollarla ifade etmek için kullanıyor, kimileri aşklarını bu günde partnerlerinin hoşuna gideceğini düşündükleri hediyeler ile dile getiriyorlar. Sayıları hızla yükselen bir grup ise sevgilerini farklı platformlarda ifade etmeyi tercih ediyor, bir nevi aşk da dönüşüp dijitalleşiyor. Dünyada olan her şeyin eş zamanlı yaşandığı Twitter’da pek çok kullanıcı sevgilerini yaratıcı yollarla Tweet’lemeyi tercih ediyor. Bazıları favori takımlarına #OnlyYou hashtagiyle sevgilerini ilan ediyor, başka kullanıcılar platonik aşklarını Tweet’liyor, bazıları ise Twitter’ın bugüne özel emojisini kullanarak tüm Twitter’ı aşkla doldurmayı tercih ediyor. Ünlüler de sevgi Tweet’liyor. Türkiye’de kullanıcılar aşklarını #Valentines, #OnlyYou, #Aşk1GüneSığmaz, #14ŞubatSevgililerGünü ile dile getirdiler

Platonik aşklardan Galatasaray sevdasına, işte bu özel günün öne çıkan aşk Tweetleri:

İlginizi Çekebilir

İstmarina Avm’De Rafet El Roman Rüzgarı Esti!

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Türk pop müziğinin romantik sesi Rafet El Roman’ı ağırladı.


Eğitimcilerden Ailelere Çağrı

BIRAKIN HAYAL KURSUNLAR


Tskb Teknoloji Ve Girişimcilik Platformu’Nun Kazanan Projeleri Belli Oldu

TSKB’nin, kurum içi girişimciliği geliştirmek için Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) işbirliğiyle kurduğu TSKB Teknoloji ve Girişimcilik Platformu’nun final sunumları 16 Mayıs’ta gerçekleştirildi. TSKB çalışanlarının uzman bankacılık deneyimi ile GİRVAK temsilcilerinin girişimcilik ruhunu bir araya getiren Teknoloji ve Girişimcilik Platformu’nun kazanan projeleri belli oldu.


Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak

18.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.


Etiketler: aşklarını, ediyor, dile, sevgilerini, tercih

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.