15 Şubat 2020 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Bcb Network’Un Bcbtalks Söyleşileri Başladı

Boğaziçi Consultants for Business (BCB) Network için Robert Kolej Mezunlar Derneği ile düzenlediği değişen dünyanın yarattığı kaygıları, heyecanları ve olanakların konuşulduğu BCBTALKS söyleşileri Robert Koleji Mezunları Derneği’nde gerçekleştirildi.

Bcb Network’Un Bcbtalks Söyleşileri Başladı
Bcb Network’Un Bcbtalks Söyleşileri Başladı
Bcb Network’Un Bcbtalks Söyleşileri Başladı
Bcb Network’Un Bcbtalks Söyleşileri Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BCBTALKS şirketler, sivil toplum kuruluşlarına yönelik düzenlediği deneyimli danışmanlarının etkili ve katılımı teşvik eden söyleşileri bu kez RKMD için “Esinlen, Öğren, Paylaş” temasıyla organize edildi. Konuşmalar Haziran ayına kadar devam edecek.

Pelin Yenigün Dilek’in konuşmasıyla başlayan BCBTalks, kısa ve uzun vadeli risklerin anlatılmasıyla devam etti. Gençler için kısa vadeli ve uzun vadeli perspektifinin örtüştüğünü ve çevresel risklere odaklanıldığını belirten Dilek, Türkiye ekonomisinde 2020 yılında büyüme ivmelenirken cari açık ve işsizlik verilerinin önemli olacağını; orta vadede ise verimlilik darboğazını aşmaya yönelik politika tercihlerinin yön belirleyeceğini söyledi.

Konuşmaya mikro ekonomi ve şirketler boyutunu ele alarak devam eden Didem Taner, yeni dönemde verimliliğin, nominal büyüme rakamlarından daha önemli olacağını, şirketler için verimlilik odaklı bir yaklaşımınrekabet gücünün artırılmasını, dolayısıyla istikrarlı büyümeye ulaşılmasını sağlayacağını belirtti. “Dönüşen dünya ve değişen ekonomik koşullarda iş dünyası da sürekli bir devinim içinde ve kredi risk yönetimi de artık eskisinden daha kritik” diyen Taner, etkin bir risk yönetiminin de müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında bilgiye ve analize dayalı farklı enstrümanların entegre bir şekilde kullanılması ile mümkün olduğu söyledi.

Bir sonraki etkinliğin 4 Mart’ta olacağı BCB Talks, etkinlik gelirlerini Robert Koleji Mezunları Derneği’ne bağışlıyor.

Etkinlik takvimi ve detayları için:

İlginizi Çekebilir

Ruslar, Türk Ayakkabılarıyla Düşman Çatlatacak

Ruslar, Türk ayakkabılarıyla düşman çatlatacak. Ocak ayında yüzde 60’lık ihracat artış hızı yakalayan Egeli ayakkabı ihracatçıları Rusya atağında.


Mevsim Geçişlerinde Ducray İle Saç Dökülmelerine Son

Mevsim geçişlerinde Ducray ile saç dökülmelerine son


Dark Passage’Dan Nefes Kesen Şampiyonluk Mücadelesi

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi 4.hafta karşılaşmaları büyük sürprizlere sahne oldu. Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanan maçlar, ligde dengeleri değiştirdi. Tecrübeli takım Dark Passage, kazandığı galibiyetlerle haftayı kayıpsız kapatarak zirvede yalnız kalmayı başardı.


Kworks’Ün Yeni Dönem Hızlandırma Ve Ön Hızlandırma Programı Başvuruları Başladı

KWORKS’ÜN YENİ DÖNEM


5 Maddede Liposuction İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

5 MADDEDE LIPOSUCTION İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER


Etiketler: şirketler, için, devam, vadeli, yönelik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.