19 Kasım 2019 Salı 13:59

GÜNDEM

Bebeklerin Narin Cildi Sebamed Baby’E Emanet!

Cildi dış etkenlerden uzak tutan doğal koruyucu tabaka yenidoğanlarda oluşmadığından, bebeklerin cildini korumak daha büyük önem kazanıyor. Cildin ideal değeri olan 5.5'lik pH değerine sahip ürünleri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Baby, bebek şampuanından pişik önleyici kreme, banyo köpüğünden kompakta uzanan seçenekleriyle bebeklerin narin cildinin direncini de pekiştiriyor.

Bebeklerin Narin Cildi Sebamed Baby’E Emanet!
Bebeklerin Narin Cildi Sebamed Baby’E Emanet!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cildimiz gün içinde sayısız dış etkene maruz kalıyor. Güneş, rüzgâr gibi hava koşullarının yanı sıra zararlı mikroorganizmalar da tahriş, alerji, kuruma ve çeşitli enfeksiyonlara yol açabiliyor. Cildimizi bu etkenlerden uzak tutan ise doğal koruyucu bir tabaka: pH değeri 5.5 olan asit manto. Ancak bu koruyucu tabaka yenidoğanlarda bulunmuyor, bu nedenle bebeklerin cildi daha hassas oluyor ve doğal koruyucu mantonun oluşmasını destekleyen bir ürün kullanılması büyük önem kazanıyor. Sebamed Baby serisindeki ürünler bebeklerin cildini koruyan 5.5 pH değerine sahip tabakanın oluşumuna ve sağlıklı bir şekilde korunmasına destek oluyor.

Sabun ve alkali içermiyor

5.5'lik pH değerine sahip ürünleri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği klinik olarak kanıtlanan Sebamed Baby, bebeklerin narin cildinin direncini destekliyor. Birinci ay itibarıyla oluşmaya başlayan 5.5 pH değerine sahip asit manto tabakasını korunmasına yardımcı olan ürünler, tıpkı yetişkinler gibi bebeklerin cildini de dış etkenlerden ve zararlı mikroorganizmalardan uzak tutuyor.

Sabun ve alkali içermeyen Sebamed Baby serisi, cildi rahatlatıp tahrişleri gidererek bebekleri gün boyu rahat ettiriyor. Nemlendirici ürünler kuruluğa ve pişiğe karşı korurken şampuan, köpük gibi ürünler ise ekstra yumuşak temizlik sağlıyor.

Zengin ürün seçenekleri

Sebamed Baby serisi; kompak, losyonu, ekstra yumuşak nemlendirici kremi, pişik önleyici kremi, ıslak temizleme mendili, koruyucu yüz kremi, bebek yağı, banyo köpüğü, şampuanı ve çok yönlü güneş koruyucularından oluşan seçenekleriyle bebeklerin temizlik ve bakımlarında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunuyor.

Sebamed Baby Hakkında

Sebamed Baby, 5.5 pH değeri ile cilt bakımı alanında dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarından Sebamed’in bebek ürünlerini içeren markasıdır. Alman Sebapharma labaratuvarlarında geliştirilen, Dermatolog onaylı Sebamed Baby ürünlerinin 5.5'lik pH değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini desteklediği dermatolojik ve klinik testlerle kanıtlanmıştır. Sebamed Baby, dünyanın önde gelen sağlık ürünleri şirketi Perrigo tarafından ithal edilmekte ve Türkiye’de tüketiciler ile buluşmaktadır.

Perrigo Türkiye Hakkında

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen sağlık ürünleri şirketi Perrigo, 2015 yılında Omega Pharma şirketini satın almıştır. Kişisel bakım ve sağlık ürünleri pazarında, Bio-Oil, Sebamed, Paranit, Predictor, XL-S, Vectavir, Gvyna, Omron, Deotak ve Depitak gibi çoğu kategorisinde lider markaları bünyesinde barındıran şirket, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

SEBAMED BABY ÜRÜN ÇEŞİDİ

Tavsiye Edilen Raf Fiyatı

SEBAMED BABY KOMPAKT 100 gr

34,90 TL

SEBAMED BABY ŞAMPUANI 150 ml

44,90 TL

SEBAMED BABY ŞAMPUANI 250 ml

54,90 TL

SEBAMED BABY ŞAMPUANI 500 ml

74,90 TL

SEBAMED YENİDOĞAN BABY ŞAMPUANI 250 ml

59,90 TL

SEBAMED BABY BANYO KÖPÜĞÜ 500 ml

79,50 TL

SEBAMED BABY YÜZ KREMİ ( koruyucu ) 50 ml

59,90 TL

SEBAMED BABY PİŞİK KREM ( Önleyici ) 100 ml

54,90 TL

SEBAMED BABY PİŞİK KREM ( Önleyici ) 50 ml

32,90 TL

SEBAMED BABY KREMİ 200 ml

74,90 TL

SEBAMED BABY YAĞI 150 ml

64,90 TL

SEBAMED BABY LOSYONU 200 ml

74,90 TL

İlginizi Çekebilir

Microsoft 2020’Nin Siber Güvenlik Trendlerini Açıkladı

Microsoft uzmanları siber saldırı risklerini en aza indirmek için 2020 siber güvenlik trendlerini açıkladı. Öngörüler 2020’de siber saldırılarla savaşırken en çok yapay zekâdan faydalanacağız, bu alanda yeni iş birlikleri göreceğiz, buluttan güç alacağız, Sıfır Güven sistemini belirleyeceğiz ve gruplaşmış saldırılara karşı hazırlıklı olacağız.


Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


Denizli'de Kur Riski Tartışıldı!

Denizli’de Kur Riski Tartışıldı!


Son Dakika...Tekfen Holding’Den 100 Milyon Dolarlık Satın Alma

Tekfen Holding iştiraklerinden TechInvestments LLC, 375 milyon ABD doları tutarında ödenmiş sermayeye sahip bir petrokimya sanayi üretim şirketi olan SOCAR Polymer Investments LLC’ye %10 hisseyle ortak olmak üzere, Bakû’da sözleşme imzaladı.


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Etiketler: SEBAMED, BABY, Sebamed, Baby, koruyucu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.