8 Ağustos 2019 Perşembe 11:36

GÜNDEM

Beklenen Büyük Güncelleme Hounds’A Geldi

Hounds’un büyük güncellemesi ile tüm bölüm sonu ödülleri değişti

Beklenen Büyük Güncelleme Hounds’A Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin sevilen online aksiyon oyunu Hounds, oyuncular tarafından dört gözle beklenen büyük bir güncellemeye kavuştu. Bölüm sonu ödülleri çok daha iyi bir seviyeye çıkartılırken, yepyeni bir Hounds deneyimi yaşatacak Aurora ve Magatron silah ve zırhları ile Usta kostümü eklendi. Yepyeni bir özel operasyon, her gün bedava fırsat sunan kutular ve daha pek çok değişiklik bu güncellemeyle oyunseverlerle buluşuyor.

Netmarble Türkiye, ücretsiz Türkçe aksiyon oyunu oynamak isteyenlerin ilk tercihi olan Hounds için oyuncuların merakla beklediği büyük bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile tüm bölüm sonu ödülleri değişti, yeni silah ve zırh serisi Aurora ve Megatron ile yeni Usta kostümü eklendi ve Cehennem Operasyonu: Açgözlü Dev açıldı. Bunların yanı sıra Hounds’a heyecan katacak pek çok yenilik geldi.

Bölüm sonunda süper ödüller var

Hounds’da uzun süredir aynı olan bölüm sonu ödülleri değişti ve artık eskiye göre çok daha iyi ödüller var. Oyuncuların istediği bölümü oynayarak istediği ödülleri alabileceği yeni sistemde, Nanotüp Kutularından Kostümlere, Yeteneklerden Silah ve Zırh Kutularına birçok ödül oyuncuları bekliyor. Özel Operasyonlara ise Operasyon Kutuları eklendi ve Kingdom Silahını düşürme olasılığı hâlâ devam ediyor.

Bölüm sonu ödülleri 5 farklı seviyeden oluşuyor. Efsanevi, Destansı, Eşsiz, Ender ve Sıradan adındaki bu ödül seviyelerinin çıkma şansları azdan çoğa doğru gidiyor. Ayrıca Özel Operasyonlardan şansa bağlı olarak Operasyon Kutusu, Özel Operasyon Kutusu, Premium Operasyon Kutusu, Ultimate Operasyon Kutusu ve Kingdom Silah Üretim Tarifi düşüyor.

Aurora, Megatron ve Usta ile yeni bir deneyim

Hounds’un her güncellemesinde olduğu gibi bu güncellemede de Aurora ve Megatron adlı çok özel silah ve zırhlar yer alıyor. Mağazada bulunan Şans Kutuları, Paketleri ve Ultimate Paketlerden elde edilebilecek silah ve zırhların detaylı istatistikleri Arkon’dan kontrol edilebilir.

Ayrıca 4 farklı renkteki Usta kostümü de oyuna yeni bir keyif katıyor. İçerisinde Premium Süresiz Kostüm ve Güçlendirme Künyesi bulunan Premium Kostüm Kutusu 3 bin 500 kredi ile Mağazadan alınabiliyor. Ayrıca “Cehennem Operasyonu: Açgözlü Dev” adlı yeni özel operasyon da oyuna ekleniyor.

Mağazada her gün bedava Fırsat Kutusu var

Mağazadan her gün bir defalığına bedava alınabilecek “Günlük Fırsat Kutusu” oyuncuları bekliyor. Bu kutu içerisinden şansa bağlı olarak 10 adet H-Jeton, Standart veya COOP Hasar Önleyici, Rastgele Seçenek Değiştirme Eşyası, Operasyon Kutusu, 5T Standart veya COOP Rastgele Silah Kutusu, 4T Standart veya COOP Rastgele Zırh Kutusu, Nadir COOP Yetenek Kutusu, COOP Shiba veya Kara Kedi İlk Yardım Dostu (30 Günlük) ve En Yüksek Büyük 180 AP Torbası’ndan (30 Günlük) birisi çıkıyor.

Hounds güncellemesinde yenilikler bitmiyor:

Sürekli güncellenen içerikler, sürükleyici hikaye ve görevler, her gün ödüllü etkinlikler ve klanlar arası nefes kese rekabet ile birbirinden farklı Co-op ve PVP modlarına sahip Hounds oyununu indirmek ve en güncel haberlere ulaşmak için https://www.houndsonline.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 6000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, Blade & Soul Revolution,MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam'ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önder Kiremitçi

Netmarble HQ Global PR (Korea)

Jinho Lee

İlginizi Çekebilir

Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Etiketler: Kutusu, Netmarble, Hounds, yeni, Operasyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.