15 Haziran 2019 Cumartesi 10:37

GÜNDEM

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BULUŞTURAN 4 BAYİ DAHA AÇTI

Beyaz eşya ve tüketici elektroniğindeki dijital dönüşümü tüketiciyle buluşturan Beko, 2 günde 3 ilde gerçekleştirdiği 4 açılışla mağaza sayısını 1242’ye çıkardı. Şirket, 13 ve 14 Haziran’da sırasıyla İstanbul Başakşehir,

Tekirdağ Kapaklı, Tekirdağ Çorlu ve Edirne’deki yeni bayilerini açtı.

Beko yeni nesil mağazacılık atağına 13-14 Haziran tarihlerinde İstanbul, Tekirdağ ve Edirne’de açtığı 4 yeni bayi ile devam etti. Böylece Beko, Türkiye genelinde 1242 mağazaya ulaşmış oldu. Beko Satış Direktörü Arel Atakol’un gerçekleştirdiği açılışların ilki, 13 Haziran’da Başakşehir Tümsan Sanayi Sitesi’ndeki yeni bayide yapıldı. Yaylacı Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Şirketi’nin bu yatırımının ardından aynı gün ikinci açılış, Akın Aktif Mobilya Taşımacılık Limited Şirketi’nin girişimi olan Tekirdağ Kapaklı’da Cambazlar Caddesi’ndeki bayide devam etti.

14 Haziran’da ise Arel Atakol, önce Kaan Elektronik ve Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Ticaret Limited Şirketi’nin Çorlu Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi’ndeki bayi açılışında kurdeleyi kesti. Aynı gün öğleden sonra ise bu kez Edirne Saraçlar Caddesi’nde Askaraca Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin yatırımıyla bayi açılışı gerçekleştirildi.

Beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektöründe dijital dönüşüme öncülük etmeyi hedefleyen Beko, tüketiciye yeni teknolojileri deneyimletme planı doğrultusunda bayi ağını büyütüyor. Teknolojik anlamda en ileri perakende uygulamalarını hayata geçiren Beko, dünyada farklı pazarlardaki tecrübesini Türkiye’deki tüketicisiyle buluşturan konsept mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve en yenilikçi ürünleriyle mükemmel müşteri deneyimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Ege Bölgesi’Nde Teknik Tekstilin İlk 11’İ Urge Projesiyle Sahaya Çıktı

Ege Bölgesi’nde yıllık 100 milyon dolarlık ihracat potansiyeline ulaşan Egeli Teknik tekstil ihracatçıları, dünya teknik tekstil pazarından daha fazla pay almak için Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’nde kümelenme kararı aldı.


Pürüzsüz Yüzeylerin Ve Göz Alıcı Renklerin Fuarı 7 Kasım'da İstanbul'da Bülten

‘PAINTEXPO EURASIA 2019’ ve ‘SURTECH EURASIA 2019’ 7-9 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde uluslararası ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor


Castrol Ford Team Türkiye Kocaeli'de Pilotlar Ve Markalarda Şampiyonluğu Matematiksel Olarak Garantiledi

Son 18 yıldır aralıksız Ford Otosan’ın sponsorluğunda gerçekleşen ve bu yıl 37.si yapılan Ford Otosan Kocaeli Rallisi kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Castrol Ford Team Türkiye, “markalar”, “pilotlar”, “2 çeker” ve “gençler” kategorilerinde yarışı 1. sırada tamamlamayı başararak, zorlu ralliyi tüm kategorilerde domine etti ve Türkiye Ralli Şampiyonası 2019 sezonu “pilotlar” ve “markalar” şampiyonluğunu bu yarış ile birlikte matematiksel olarak garantiledi.


Bursa Tarım Ve Hayvancılık Fuarlarını 5 Günde 54 Ülkeden 221 Bin 889 Kişi Ziyaret Etti

Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarlarını


Promexpo'da 35 Yıllık Gelenek Bozulmadı

PROMEXPO bu yıl da rekor ziyaretçi sayısına ulaştı


Etiketler: Beko, yeni, Haziran, Tekirdağ, bayi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.