15 Haziran 2019 Cumartesi 10:37

GÜNDEM

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE

Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BULUŞTURAN 4 BAYİ DAHA AÇTI

Beyaz eşya ve tüketici elektroniğindeki dijital dönüşümü tüketiciyle buluşturan Beko, 2 günde 3 ilde gerçekleştirdiği 4 açılışla mağaza sayısını 1242’ye çıkardı. Şirket, 13 ve 14 Haziran’da sırasıyla İstanbul Başakşehir,

Tekirdağ Kapaklı, Tekirdağ Çorlu ve Edirne’deki yeni bayilerini açtı.

Beko yeni nesil mağazacılık atağına 13-14 Haziran tarihlerinde İstanbul, Tekirdağ ve Edirne’de açtığı 4 yeni bayi ile devam etti. Böylece Beko, Türkiye genelinde 1242 mağazaya ulaşmış oldu. Beko Satış Direktörü Arel Atakol’un gerçekleştirdiği açılışların ilki, 13 Haziran’da Başakşehir Tümsan Sanayi Sitesi’ndeki yeni bayide yapıldı. Yaylacı Mobilya Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Şirketi’nin bu yatırımının ardından aynı gün ikinci açılış, Akın Aktif Mobilya Taşımacılık Limited Şirketi’nin girişimi olan Tekirdağ Kapaklı’da Cambazlar Caddesi’ndeki bayide devam etti.

14 Haziran’da ise Arel Atakol, önce Kaan Elektronik ve Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama Ticaret Limited Şirketi’nin Çorlu Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi’ndeki bayi açılışında kurdeleyi kesti. Aynı gün öğleden sonra ise bu kez Edirne Saraçlar Caddesi’nde Askaraca Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin yatırımıyla bayi açılışı gerçekleştirildi.

Beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektöründe dijital dönüşüme öncülük etmeyi hedefleyen Beko, tüketiciye yeni teknolojileri deneyimletme planı doğrultusunda bayi ağını büyütüyor. Teknolojik anlamda en ileri perakende uygulamalarını hayata geçiren Beko, dünyada farklı pazarlardaki tecrübesini Türkiye’deki tüketicisiyle buluşturan konsept mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve en yenilikçi ürünleriyle mükemmel müşteri deneyimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Tübider Araştırma Sonuçlarını Açıkladı

Tübider Bilişim Sektörü Derneği “Bilişim Teknolojileri Meslek Seçimi ve Ücretler” araştırması sonuçlarını, 18 Temmuz Perşembe günü Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus Hotel’de yapılan bir basın toplantısı ile duyurdu.


İhracatçı Dümeni Karayoluna Kırıyor! Intermax Logistics

Türkiye’den İtalya’ya ihracat yapan firmalar dümeni kara yoluna kırmaya başladı. Önceleri uygun maliyetli olduğu için yüklerini deniz yolu ile göndermeyi tercih eden firmalar, artık daha hızlı olabilmek adına kara yoluna geçiş yapıyor.


Beyin Sağlığınız İçin Sevdiklerinizle Vakit Geçirin

Beyin sağlığınız için sevdiklerinizle vakit geçirin


Aksa Doğalgaz Faaliyet Raporunda Engel Yok

Aksa Doğalgaz’ın 2018 Faaliyet Raporunda


Petkim Limanı’Na Dördüncü Kez Yeşil Liman Sertifikası Verildi

SOCAR Türkiye’ye ait Petkim Limanı; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü ile Türk Standardları Enstitüsü tarafından yapılan denetimlerin ardından Yeşil Liman Sertifikasını dördüncü kez almaya hak kazandı.


Etiketler: Beko, yeni, Haziran, Tekirdağ, bayi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.