8 Kasım 2018 Perşembe 13:27

MODA

Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da

Dünyanın en çok takip edilen 5 influencerından biri olan

Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bernard Marr, MediaMarkt’ın konuğu olarak İstanbul’daydı

Global iş dünyasının en tanınmış ve en ilham verici isimlerinden, büyük veri ve yapay zekanın üstadı Bernard Marr, pazarlama dünyasının en son trendlerinin konuşulduğu Brand Week İstanbul’a MediaMarkt farkıyla konuk oldu.

Bernard Marr: “ Büyük verinin gücünün herkes farkında, ancak bunu doğru kullanabilenler yeni iş modelleri tasarlayabiliyor”

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Büyük veri, perakende sektörü için tüketiciyi daha iyi tanımak, davranışlarını, alışkanlıklarını, tercihlerindeki değişimi derinlemesine analiz etmek ve yarını bugünden öngörmek için en önemli araç”

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi ve sektörünün en inovatif uygulamalarına imza atan markası MediaMarkt,pazarlama dünyasını bir araya getiren Brandweek İstanbul kapsamında, 7 Kasım’da, global iş dünyasının en tanınmış ve en ilham verici isimlerinden biri olan Bernard Marr’ı İstanbul’da ağırladı. Yazar ve fütürist olarak da bilinen, hükümetlere, çok uluslu şirketlere ve pek çok markaya özellikle büyük verinin kullanımı alanında stratejik danışmanlık yapan Marr, Brandweek kapsamındaki “Büyük Veri ve Yapay Zeka” başlıklı sunumu öncesinde MediaMarkt’ın özel davetlileri ve iş ortakları ile de bir araya geldi.

Bernard Marr’ın elektronik perakendeciliğine yönelik olarak MediaMarkt konukları için hazırladığı sunum öncesinde konuşan MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Pazarlama dünyasının en son trendlerinin konuşulduğu Brandweek’de, MediaMarkt olarak gündemimizin en tepesinde yer alan Büyük Veri ve Yapay Zeka konusunda global iş dünyasının en tanınmış ismi Bernard Marr’ı konuk etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Yapay Zeka ve Büyük Veri gibi teknolojik atılımların bütün sektörlerde hayâl dünyasının sınırlarını zorlayan büyük dönüşümlere yol açtığını vurgulayan Gökyıldırım, “Büyük veri, perakende sektörü için tüketiciyi daha iyi tanımak, davranışlarını, alışkanlıklarını, tercihlerindeki değişimi derinlemesine analiz etmek ve yarını bugünden öngörmek için en önemli araç” diye konuştu.

Gökyıldırım, MediaMarkt’ın, bu alanda açık ara lider olduğuna dikkat çekerek, “Tüketicilerimizin teknoloji alışveriş sürecinin her anında, araştırma aşamasında, satın alma aşamasında ve satış sonrasında ‘One Stop Shop’ anlayışımızla, tek ve vazgeçilmez adres olmak için çalışıyoruz” dedi. Gelecekte veriyi en iyi şekilde kullanacak markaların yaşayacağını söyleyen Gökyıldırım, Türkiye’de 17 milyonluk müşteri verimiz ve 2,5 milyonu izinli müşteri datamız sayesinde müşterilerimizin davranışlarını anlamlandırıyor, öngörü yeteneğimizi güçlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Önemli olan büyük veriyi doğru kullanmak

Bernard Marr ise konuşmasında; tıptan hukuka, konaklamadan modaya, bilim dünyasından bankacılığa uzanan, oldukça geniş bir yelpazede büyük verinin doğru kullanım örneklerini anlattı. Büyük veriyi doğru kullanan markaların bir geleceği olacağına dikkat çeken Marr, “Büyük verinin gücünün herkes farkında ancak bunu doğru kullanabilenler yeni iş modelleri tasarlayabiliyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türkiye İlk Macerasına Atılıyor

TÜRKİYE İLK MACERASINA ATILIYOR


Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı Prix de l’Indice Euronext-FAS IAS® ödülüne layık görüldü. Fransız Çalışan ve Eski Çalışan Hisse Sahipliği Dernekleri Federasyonu (FAS) tarafından verilen ödül, Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı’na (WESOP) verildi. FAS daha önce de Schneider Electric'i 2009, 2013 ve 2014'te de çalışan hisse sahipliği ödülüne layık görmüştü.


Head & Shoulders, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’Nın ‘Özgüven Sponsoru’ Oldu

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders, basketbolun gelişimine verdiği desteği tüm hızıyla sürdürüyor. 2014 yılından beri Türkiye’de bu konuda çalışmalarını sürdüren Head&Shoulders, Türkiye Basktebol Federasyonu ile dört senedir gerçekleştirdiği işbirliğinin yanı sıra, iki senedir de A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın ‘Özgüven Sponsoru’ olarak Türkiye basketboluna verdiği desteğe, bir yenisini daha ekledi. “Kazanmak Kafada Başlar” diyerek kendine güvenmenin önemini ortaya koyan Head&Shoulders şimdi de 2018-2019 sezonunun ikinci yarısından 2019-2020 sezonunun sonuna kadar Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nın ‘Özgüven Sponsoru’ oldu.


Kars Çıldır Gölü Üzerinde Sergi Soğuktan Etkilenen Karslı Kadınların Cilt Hikayesi...

TÜRKİYE'DE BİR İLK: BİODERMA'DAN ÇILDIR GÖLÜ ÜZERİNDE SERGİ;SOĞUKTAN ETKİLENEN KARSLI KADINLARIN CİLT HİKAYESİ...


Hotels.Com’Dan ‘Eskinin Hapishanesi, Şimdinin Şık Otelleri’

Konaklamanız için sizi bekleyen ‘Şık Hapishaneler’


Etiketler: Marr, MediaMarkt, Büyük, Bernard, dünyasının

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.