8 Kasım 2018 Perşembe 13:27

MODA

Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da

Dünyanın en çok takip edilen 5 influencerından biri olan

Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
Bernard Marr, Mediamarkt’In Konuğu Olarak İstanbul’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bernard Marr, MediaMarkt’ın konuğu olarak İstanbul’daydı

Global iş dünyasının en tanınmış ve en ilham verici isimlerinden, büyük veri ve yapay zekanın üstadı Bernard Marr, pazarlama dünyasının en son trendlerinin konuşulduğu Brand Week İstanbul’a MediaMarkt farkıyla konuk oldu.

Bernard Marr: “ Büyük verinin gücünün herkes farkında, ancak bunu doğru kullanabilenler yeni iş modelleri tasarlayabiliyor”

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Büyük veri, perakende sektörü için tüketiciyi daha iyi tanımak, davranışlarını, alışkanlıklarını, tercihlerindeki değişimi derinlemesine analiz etmek ve yarını bugünden öngörmek için en önemli araç”

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi ve sektörünün en inovatif uygulamalarına imza atan markası MediaMarkt,pazarlama dünyasını bir araya getiren Brandweek İstanbul kapsamında, 7 Kasım’da, global iş dünyasının en tanınmış ve en ilham verici isimlerinden biri olan Bernard Marr’ı İstanbul’da ağırladı. Yazar ve fütürist olarak da bilinen, hükümetlere, çok uluslu şirketlere ve pek çok markaya özellikle büyük verinin kullanımı alanında stratejik danışmanlık yapan Marr, Brandweek kapsamındaki “Büyük Veri ve Yapay Zeka” başlıklı sunumu öncesinde MediaMarkt’ın özel davetlileri ve iş ortakları ile de bir araya geldi.

Bernard Marr’ın elektronik perakendeciliğine yönelik olarak MediaMarkt konukları için hazırladığı sunum öncesinde konuşan MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Pazarlama dünyasının en son trendlerinin konuşulduğu Brandweek’de, MediaMarkt olarak gündemimizin en tepesinde yer alan Büyük Veri ve Yapay Zeka konusunda global iş dünyasının en tanınmış ismi Bernard Marr’ı konuk etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Yapay Zeka ve Büyük Veri gibi teknolojik atılımların bütün sektörlerde hayâl dünyasının sınırlarını zorlayan büyük dönüşümlere yol açtığını vurgulayan Gökyıldırım, “Büyük veri, perakende sektörü için tüketiciyi daha iyi tanımak, davranışlarını, alışkanlıklarını, tercihlerindeki değişimi derinlemesine analiz etmek ve yarını bugünden öngörmek için en önemli araç” diye konuştu.

Gökyıldırım, MediaMarkt’ın, bu alanda açık ara lider olduğuna dikkat çekerek, “Tüketicilerimizin teknoloji alışveriş sürecinin her anında, araştırma aşamasında, satın alma aşamasında ve satış sonrasında ‘One Stop Shop’ anlayışımızla, tek ve vazgeçilmez adres olmak için çalışıyoruz” dedi. Gelecekte veriyi en iyi şekilde kullanacak markaların yaşayacağını söyleyen Gökyıldırım, Türkiye’de 17 milyonluk müşteri verimiz ve 2,5 milyonu izinli müşteri datamız sayesinde müşterilerimizin davranışlarını anlamlandırıyor, öngörü yeteneğimizi güçlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Önemli olan büyük veriyi doğru kullanmak

Bernard Marr ise konuşmasında; tıptan hukuka, konaklamadan modaya, bilim dünyasından bankacılığa uzanan, oldukça geniş bir yelpazede büyük verinin doğru kullanım örneklerini anlattı. Büyük veriyi doğru kullanan markaların bir geleceği olacağına dikkat çeken Marr, “Büyük verinin gücünün herkes farkında ancak bunu doğru kullanabilenler yeni iş modelleri tasarlayabiliyor” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türkiye İle İtalya Arasındaki Dış Ticaret Hacmi 20 Milyar Dolara Dayandı

Türkiye ile İtalya arasında dış ticaret hacmi 20 milyar dolara koşuyor. Türkiye, 2018 yılında İtalya’ya 9 milyar 467 milyon dolar ihracat yaparken, İtalya’dan yaptığı ithalat 10 milyar 154 milyon dolar oldu.


Eti Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan’Da Aydınlı Çocuklar İle Buluşuyor

ETİ’nin ilk ve en uzun soluklu projelerinden biri olan “ETİ Çocuk Tiyatrosu” 19’uncu yılında çocukları tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor.


Yalıkavak Marina’Da Her Şey Çocuklar İçin!

Yalıkavak Marina, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, Y-KIDZ markası çatısı altında UNICEF Türkiye Milli Komitesi iş birliği ile özel bir etkinlikle kutladı.


Arçelik’Ten İklim Değişikliğine Dikkat Çeken Bir Adım Daha Bu Kez Hedef Everest

Arçelik’ten İklim Değişikliğine Dikkat Çeken


Nude Challengıng Master Classes 2019’Un Ana Sponsoru Oldu!

NUDE CHALLENGING MASTER CLASSES 2019’UN


Etiketler: Marr, MediaMarkt, Büyük, Bernard, dünyasının

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.