25 Ocak 2020 Cumartesi 16:33

GÜNDEM

Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK

Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek
Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek
Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek
Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Merkez üssü Sivrice Elazığ olan 6.8 büyüklüğünde yıkıcı deprem sonrası Beşir Derneği bölgeye yönlendirilmiş gönüllüleri ile birlikte AFAD koordinesinde çalışmalara başladı. Fatih Sarıyar ekiplerinin çadır kurulumundan, yemek dağıtımına kadar ihtiyaç olanlara her türlü yardımda bulunacağını dile getirdi

24 Ocak saat 20.55 'de merkez üssü Sivrice, Elazığ olan 6.8 büyüklüğünde yıkıcı bir deprem meydana geldi. Elazığ ve Malatya'daki afet düzenlemerine ekiplerini yönlendirdi. AFAD koordinesinde ihtiyaç tespiti yapmaya başladı.Ardından mobil aşevini bölgeye yönlendirerek halka sıcak yemek ikramına başladı. Beşir Derneği Genel Başkanı Fatih Sarıyar açıklamalarda bulundu.

Sarıyar, Depremin Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa'da ciddi bir şekilde hissedildiğini, artçıların olduğu gece boyunca devam ediyor ve vatandaşların evlerine giremediğini dile getirdi.

Sarıyar, “AFAD ile koordineli bir şekilde ekiplerimiz harekete geçti. Afet Bölgeine sevk edildi. AFAD ile koordineli şekilde katılım gösterdi. ”Diyerek Beşir Derneği'nin afet çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sarıyar, ”Ekiplerimiz, bölgede çadır kurulumu yapıyor, şehrin farklı noktalarında halka çay ve yiyecek ikramına devam ediyorlar. Elazığ Yakup Kılıç Spor Kompleksi Elazığ Valiliği ve AFAD bünyesinde toplanma alanı olarak düzenlemek. Bu kompleks Derneğimize tahsis çalışır. 5 bin kişilik mobil aşevimiz de burada. Elazığ halkı için yemek hazırlarımız devam ediiyor. Bugün inşallah 5000 kişiye sıcak yemek dağıtımı gerçekleştireceğiz.” diyerek afet bölgesinde yaptıkları faaliyetleri dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Ruslar, Türk Ayakkabılarıyla Düşman Çatlatacak

Ruslar, Türk ayakkabılarıyla düşman çatlatacak. Ocak ayında yüzde 60’lık ihracat artış hızı yakalayan Egeli ayakkabı ihracatçıları Rusya atağında.


Röportaj Önerisi; Reha Yalnızcık 40. Sanat Yılında “Seyahatnameden” Sergisi İle Galeri Diani’De

RÖPORTAJ ÖNERİSİ;


En İyi Koruma Kaspersky, 2019 Test Sonuçlarında İlk Üç Sırada En Fazla Yer Alan Marka Oldu

24 Şubat 2020


“Bana Güvenin, Ben Doktorum” Ve “Sıfırın Altında Yaşam” Yeni Sezonları İle Bbc Earth’De

BBC Earth’ün en sevilen yapımlarından “Bana Güvenin, Ben Doktorum” ve “Sıfırın Altında Yaşam” belgesellerinin yeni bölümleri Mart ayında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. “Bana Güvenin Ben Doktorum” 3 Mart Salı günü 9. Sezonu, “Sıfırın altında Yaşam” ise 4 Mart Çarşamba günü 7. Sezonu ile saat 22:00’da Digiturk, Tivibu ve D-Smart platformlarında yer alan BBC Earth’de ekranlara geliyor.


Vodafone’Un Bağlantılı Araç Çözümleri Güvenli Ve Ekonomik Sürüş Deneyimi Sunuyor

İşletmelerin dijital iş ortağı Vodafone Business, Bağlantılı Araç Çözümleri ile otomobilleri akıllandırıyor. Vodafone Business Bağlantılı Araç Çözümleri, araç takip sistemleri, güvenli araç çözümleri ve kaza anında 112’yi arayan e-otomotiv ile hem işletmelere hem bireylere güvenli ve ekonomik sürüş imkanı sunuyor. Bağlantılı Araç Çözümleri ile otomobillerdeki tüm veriler anlık olarak raporlanıyor. Elde edilen verilerle sürücülere sürüş puanı da veriliyor, bu puan kasko ve ilgili sigortalar için sürücülere avantaj sağlayabiliyor.


Etiketler: Elazığ, AFAD, Sarıyar, yemek, Beşir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.