15 Şubat 2019 Cuma 14:59

GÜNDEM

Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu

Beykoz’da Murat Aydın’ın evine gittiği Emine teyze gözyaşlarına boğuldu

Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Elmalı’da vatandaşlarla tokalaşırken kendisine pencereden seslenip çay içmek için evine davet eden Emine teyzenin isteğini geri çevirmedi. Aydın’ın evine geldiğini gören kadının sevinç gözyaşlarına boğularak, “İnşallah sonsuza kadar Beykoz’da kalırsın. Cumhurbaşkanını görürsen ona benim için sarıl” demesi duygulandırdı.

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında ilçeyi karış karış gezen ve her akşam mahallelerde vatandaşlarla buluşan AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Elmalı’da vatandaşlarla mahalle buluşması gerçekleştirdi. Buluşma öncesi kendisini dışarıda karşılayan vatandaşlarla tokalaşan Aydın’a evinin penceresinden seslenen 61 yaşındaki Emine Kansız, çaya davet etti. Programdan sonra gelme sözü veren Aydın, buluşma biter bitmez Emine teyzenin evine gitti. Başkan adayı Aydın’ı karşısında görünce sevinç gözyaşlarına boğulan kadının, “İnşallah yüzümüzü güldürürsün, rabbimden dileğim Beykoz’da sonsuza kadar kalasın” demesi Aydın’ı da duygulandırdı. “Cumhurbaşkanımızı görürsen, benim sana sarıldığım gibi sen de ona sarıl”

Emine teyze, “Cumhurbaşkanımızı görürsen benim sana sarıldığım gibi sen de ona sarıl. Bizim insanımıza bir dilim ekmek versen seni sırtında taşır. Şu an kalp krizi geçirecek durumdayım. Ne kadar sevindim bilemezsin. Bizim Cumhurbaşkanımız böyle herkesin evine misafir oluyor. Biz de onu oradan indirmiyoruz. Çünkü Cumhurbaşkanımız kimseye ayrım yapmıyor. Sen de onun gibi ol, halkına kapılarını aç. Sen halkını öyle sev ki bu halk seni bu şekilde sevsin. Cumhurbaşkanım gibi ol, onun yolundan git. Beni kırmadın geldin, biz böyle belediye başkanları istiyoruz” dedi.

Aydın, Emine teyzenin eşi Murat Kansız ile de tanıştı. Aralarında oluşan yoğun sevgiyle birbirleriyle sohbet eden Aydın, Kansız çiftine teşkilattaki birimlerin başkanlarını tanıştırdı. İkram edilen çayları içen Murat Aydın, sohbetin ardından evden ayrıldı.

Enes Buladı

İlginizi Çekebilir

112 Yaşında Kapalı Ameliyatla Böbrek Taşından Kurtuldu

Diyarbakır’da yaşayan 112 yaşındaki Fedile Aydemir; sırt ve karın ağrısı, bulantı ve idrara çıkamama şikayetleriyle hastaneye başvurdu. Yapılan tetkiklerin ardından Fedile Aydemir’in sağ böbreğinde 2,5 cm büyüklüğünde taş olduğu görüldü. Memorial Dicle Hastanesi Üroloji Bölümü’ne başvuran Fedile Aydemir, Op. Dr. Kemal Ertaş tarafından “Fleksible Üreteroskopi” yani kesisiz böbrek taşı ameliyatı yapıldı. Vücutta hiçbir iz oluşmadan yapılan ameliyattan bir gün sonra taburcu olan Aydemir, sağlığına kavuşarak normal yaşamına geri döndü.


“Yeni Medya Ve Aile” Kavramları Üsküdar Üniversitesi Ve İstanbul Aydın Üniversitesi Ortaklığıyla Yapılan Çalıştayda Konuşulacak

“Yeni Medya ve Aile” Çalıştayı; Üsküdar Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Millî Eğitim Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ortaklığı ile 27 Mart 2019 Çarşamba günü Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.


Akbank Sanat, Polonya Sineması’Ndan Önemli Bir Ustayı Ağırlıyor

Akbank Sanat Nisan ayında, Polonya İstanbul Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla Polonya sinemasının en büyük ustalarından Andrzej Wajda’yı (1926-2016) altı başyapıtıyla ağırlıyor. 2000 yılında, dünya sinemasında yaptığı katkı için Oscar Onur Ödülü kazanan Wajda, Cannes Festivali Altın Palmiye, Berlin Festivali Altın Ayı ve Felix ve César Yaşamboyu Başarı Ödülleri’ne sahip. Etkinlikte; yönetmenin Masum Büyücüler, Küller ve Elmaslar, Kanal, Mermer Adam, Demir Adam ve Vaatler Ülkesi filmleri izlenebilecek.


Kidzmondo’Da Arjantin Günleri! 30 31 Mart

Çocuklar KidzMondo’da dünya kültürleriyle tanışıyor


Yılmaz "Şoför Esnafımız Kazanacak"

Dolmuş taksinin direksiyonuna geçerek yolcu taşıyan Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz "Ben iş adamıyım, hepiniz bana emanetsiniz. Allah nasip ederse ilk 100 gün içinde her şeyin değiştiğini göreceksiniz." dedi.


Etiketler: Aydın, Emine, Beykoz, Murat, vatandaşlarla

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.