15 Şubat 2019 Cuma 14:59

GÜNDEM

Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu

Beykoz’da Murat Aydın’ın evine gittiği Emine teyze gözyaşlarına boğuldu

Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
Beykoz’Da Murat Aydın’In Evine Gittiği Emine Teyze Gözyaşlarına Boğuldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Elmalı’da vatandaşlarla tokalaşırken kendisine pencereden seslenip çay içmek için evine davet eden Emine teyzenin isteğini geri çevirmedi. Aydın’ın evine geldiğini gören kadının sevinç gözyaşlarına boğularak, “İnşallah sonsuza kadar Beykoz’da kalırsın. Cumhurbaşkanını görürsen ona benim için sarıl” demesi duygulandırdı.

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında ilçeyi karış karış gezen ve her akşam mahallelerde vatandaşlarla buluşan AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Elmalı’da vatandaşlarla mahalle buluşması gerçekleştirdi. Buluşma öncesi kendisini dışarıda karşılayan vatandaşlarla tokalaşan Aydın’a evinin penceresinden seslenen 61 yaşındaki Emine Kansız, çaya davet etti. Programdan sonra gelme sözü veren Aydın, buluşma biter bitmez Emine teyzenin evine gitti. Başkan adayı Aydın’ı karşısında görünce sevinç gözyaşlarına boğulan kadının, “İnşallah yüzümüzü güldürürsün, rabbimden dileğim Beykoz’da sonsuza kadar kalasın” demesi Aydın’ı da duygulandırdı. “Cumhurbaşkanımızı görürsen, benim sana sarıldığım gibi sen de ona sarıl”

Emine teyze, “Cumhurbaşkanımızı görürsen benim sana sarıldığım gibi sen de ona sarıl. Bizim insanımıza bir dilim ekmek versen seni sırtında taşır. Şu an kalp krizi geçirecek durumdayım. Ne kadar sevindim bilemezsin. Bizim Cumhurbaşkanımız böyle herkesin evine misafir oluyor. Biz de onu oradan indirmiyoruz. Çünkü Cumhurbaşkanımız kimseye ayrım yapmıyor. Sen de onun gibi ol, halkına kapılarını aç. Sen halkını öyle sev ki bu halk seni bu şekilde sevsin. Cumhurbaşkanım gibi ol, onun yolundan git. Beni kırmadın geldin, biz böyle belediye başkanları istiyoruz” dedi.

Aydın, Emine teyzenin eşi Murat Kansız ile de tanıştı. Aralarında oluşan yoğun sevgiyle birbirleriyle sohbet eden Aydın, Kansız çiftine teşkilattaki birimlerin başkanlarını tanıştırdı. İkram edilen çayları içen Murat Aydın, sohbetin ardından evden ayrıldı.

Enes Buladı

İlginizi Çekebilir

Eğlencenin Başkenti İsfanbul’Un Özlenen Eğlence Ünitesi Maceraperest Yepyeni Konseptiyle Geri Döndü

EĞLENCENİN BAŞKENTİ İSFANBUL’UN


Cdmvision, Türk Şirketlerini Küresel Rekabette Güçlü Kılıyor

Türkiye’nin milli ve yerli teknoloji şirketi CDMVision, pek çok alanda kullanılabilen Artırılmış Gerçeklik, 3 boyutlu görselleştirme ve etkileşim teknolojilerini bugünden sunarak üretim sanayiinin dünya genelindeki dönüşüm sürecine hazır olduğunu gösterdi. CDMVision tarafından geliştirilen Augmented Distant Services, Surface Projector, Variant Control, HoloZee ve CAD2AR gibi satışa hazır teknolojiler, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki üretim sanayiinden savunma sanayiine kadar pek çok farklı alanda kullanılabiliyor.


Beko’Dan Mutfaklara Ultra Çözüm Beko Novultra Buzdolabı

Beko’dan Mutfaklara Ultra Çözüm:


Team Visa’Ya Katılan İlk Türk Kadın Futbolcu Didem Karagenç

İstanbul - 23 Mayıs 2019 - Fransa 2019 FIFA Kadınlar Dünya KupasıTM’nın Resmi Ödeme Hizmetleri Ortağı Visa (NYSE: V), kadın futbolunun güçlendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla Avrupa’da 14 kadın futbolcunun dahil olduğu Team Visa programı kapsamında Kadın A Milli Takım Kaptanı Didem Karagenç’in sponsorluğunu üstlendi.


Pubg Lıte Resmi Olarak Türkiye’De

Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen PUBG LITE, 9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini bugün tamamlayarak ve oyun severlere açıldı.


Etiketler: Aydın, Emine, Beykoz, Murat, vatandaşlarla

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.