7 Aralık 2015 Pazartesi 14:07

KADIN

Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’

Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’
Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’
Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’
Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’
Beylikdüzü Belediye Meclisi'nde ‘Turuncu Oturum’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA » İhsan DÖRTKARDEŞ


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul Beylikdüzü Belediye Meclisi yılın son meclis toplantısında Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün ‘Kadına şiddete dur’ sloganlı ‘Dünyayı Turuncuya Boyayalım’ etkinlikleri nedeniyle masalara turuncu atkı ve rozet bırakıldı, katılımcılara çiçek verildi.

Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Başkanlığı’ndaki toplantının gündem maddeleri ele alındı. Başkan Vekili Şatır, Türkiye’de kadınlara seçme ve seçilme hakkının verildiği 5 Aralık 1934 tarihi nedeniyle o günün ‘Dünya Kadın Hakları Günü’ olarak kutlandığını hatırlattı. Şatır, 25 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında kadın ve kız çocuklarına gösterilen şiddetin son bulmasına dikkat çekmek amacıyla farkındalık yaratılmaya çalışıldığını, Birleşmiş Milletler’in öncülük ettiği ‘Dünyayı Turuncuya Boyayalım’ etkinliğine destek verildiğini söyledi. Belediye Meclisi üyeleri ve katılımcılara rozet ve turuncu atkılar dağıtıldı. Kadın ve erkek eşitliğinin sadece sözde değil uygulamada görmek istediklerini belirten Şatır, sosyal ve siyasi tüm adımlarda kadınlara öncelik verilmesi gerektiğini ifade etti.

“ŞİDDET GÖREN KADINA EŞİNİN ÜCRETİNİN YARISI”

Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile ilçe Kent Konseyi’nin çalışma yürüttüğünü anlattı. Ayrıca Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşinden şiddet gören kadına, eşinin maaşının yarısının verilmesi maddesini Disk Genel İş Sendikası Toplu İş Sözleşmesi’ne eklettiğini de hatırlattı.

İlginizi Çekebilir

Serhat Çek Güzelle Kamera Karşısında

SERHAT ÇEK GÜZELLE KAMERA KARŞISINDA


Elexus’Ta Serkan Kaya Aşkı!

ELEXUS’TA SERKAN KAYA AŞKI!


Beyaz Ve Enbe’Den Unutulmaz Müzik Ziyafeti

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk Les Ambassadeurs Hotel’de beraber hazırladıkları müzikal şov ile müzik severlerden büyük alkış aldı. Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrasıyla aynı sahneyi paylaşan Beyazıt Öztürk geceye hem şarkılarıyla hem de esprileriyle damga vurdu.


Legoland® Discovery Centre’In Eğlencesi Bol Yeni Etkinlik Alanı Açıldı… Açılışa Pınar Altuğ Da Kızı Su İle Birlikte Katıldı!

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul, The LEGO® Movie 2 (TLM2) temalı etkinlik alanının açılışını, 16 Şubat Cumartesi günü Forum İstanbul AVM’deki Cinemaximum’da özel film gösterimi ile birlikte gerçekleştirdi. Seçkin davetlilerin ağırlandığı lansmana, oyuncu Pınar Altuğ da kızı Su ile birlikte katıldı.


İsveç Rallisi’Nde Ott Tanak Tozu Dumana Kattı

İSVEÇ RALLİSİ’NDE OTT TANAK TOZU DUMANA KATTI


Etiketler: Beylikdüzü, Belediye, Meclisinde, ‘Turuncu, Oturum

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.