14 Eylül 2016 Çarşamba 14:11

ŞEHİR

Beylikdüzü İlçe Yöneticileri Neden Halkla Bayramlaşmadı

Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü'nde Bayramlaşma törenine katılmayan ilçe yöneticilerine sitem etti. Atanmış bürokratların halkla bayramlaşmada dahi bulunmaması Beylikdüzü halkının alacağı kamu hizmetlerinin ne kadar kaliteli olacağı ile ilgili soru işaretleri oluşturdu!

Beylikdüzü İlçe Yöneticileri Neden Halkla Bayramlaşmadı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kurban Bayramı nedeniyle ülkemizin birçok yerinde protokol bayramlaşmaları gerçekleşt. TimeTürk'te yer alan habere göre: Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye binası önündeki çamlık alanda düzenlenen bayramlaşma törenine katılmayan ilçedeki görevli yöneticilere sitem etti.


Beylikdüzü Çamlık Parkı'nda yapılan bayramlaşmada Başkan İmamoğlu bayramlaşmaya katılmayan yöneticilere sitem etti:


"Ben 26 yıldır bu ilçede yaşıyorum. Ama görev icabı gelip gidecek olanlar, bu ilçede geçici olanlar, bu ilçede kalıcı olanların değerlerine ve hassasiyetlerine asla sıkıntı veremezler. Dağ olurum, taş olurum hiçbir şekilde onların görevim icabı onların bu tavırlarına müsaade etmeyeceğimi söylemek istiyorum. Bu konuda da ilçe başkanlarımızın affına sığınarak, herkesi vazifeye davet ediyorum. Çok net bir şekilde bunun adı ilçe başkanı, muhtar, dernek başkanı kim olursa olsun herkes vazifelidir ve tavrını net koymalıdır. Son sözüm olarak birileri gelip giderler, birileri burada kalıcıdır. Herkesin bu işe tavır koymasını ben görev kabul ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Beylikdüzü'nde atanmış bürokratların halkla bayramlaşmada dahi bulunmaması Beylikdüzü halkının alacağı kamu hizmetlerinin ne kadar kaliteli olacağı ile ilgili soru işaretleri oluşturdu!

İlginizi Çekebilir

Bodrum Müzik Festivali’Nde Karsu İle Senfonik Bir Akşam

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE DÖRDÜNCÜ GÜN


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Koton’Dan Şehirli Kadına Özgü Modern Tasarımlar

Koton, yeni sezon koleksiyonunu şehirli kadınların yaşam stillerinden ilham alarak hazırlıyor. Her vücut tipine uygun farklı ürün ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Koton, modayı yeni sezonda da herkes için ulaşılabilir kılıyor.


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Etiketler: Beylikdüzü, ilçede, İmamoğlu, katılmayan, yöneticilere

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.