20 Şubat 2017 Pazartesi 00:48

KÜLTÜR SANAT

Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta Ödül

Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ABD'nin önde gelen dergilerinden Campaigns&Elections'ın uluslararası 2017 Reed ödüllerinde Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan " Cumhuriyet ve Demokrasi" filmi iki ödül birden kazandı. Çok sayıda ülkeden kampanyanın katıldığı Las Vegas'ta düzenlenen törende 5 dalda finale kalan film hem dünyanın hem de Avrupa'nın en iyi online reklam kampanyası seçildi. Las Vegas'taki törende büyük ödülleri Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Öykü Ajans adına Necati Özkan birlikte aldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle konuştu:" Campaign & Elections dergisi tarafından verilen Reed Ödüllerinde 5 kategoride finale kalmanın ve 2 dalda da ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyorum.93 yıl önce genç Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, demokrasimiz için 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' mottosuyla rotamızı çizmişti. Bu rota sonsuza kadar istikametimizdir. Ödüle layık görülen bu filmi de unutkanlara,genç kuşaklara, tek adamcı fikirlere itibar edenlere, bu rotanın ne kadar değerli olduğunu tekrar hatırlatması için hazırladık. Daha fazla demokrasi ve daha fazla insan hakları bugün, istisnasız dünyadaki tüm yönetimlerin en fazla ihtiyaç duyduğu iki unsurdur. Demokratik bir dünya arzusunun en güçlü çıkış noktasını da ben yine kurucumuz Atatürk'ün bir sözünde buluyorum:' Yurtta Barış, Dünyada Barış' Barışın ve demokrasinin hakim olacağı bir dünya umuduyla Sizleri şahsım ve tüm ülkem adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum."

Uluslararası Reed ödülleri 2009 yılında dağıtılmaya başlandı. The Reed Awards, ABD’de faaliyet gösteren siyasi dergi Campaigns & Elections tarafından organize ediliyor ve politik arenada başarısıyla öne çıkan çalışmaları her yıl alanın uzmanı kişilerden oluşan özel bir jüri heyeti ile değerlendiriyor.

 

İlginizi Çekebilir

Kadın Girişimciler Ups İle Dünyaya Ulaşıyor

UPS Hakkında


Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır

AVM endüstrisine sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) Prof. Dr. Hüseyin Altaş başkanlığındaki ilk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı.


Türk Hekim Paratiroid Naklinde Yeni Yöntem Geliştirdi

Paratiroid organ yetmezliği nedeniyle uzun yıllar tedavi gören İlknur Yeşil, Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Paratiroid Nakli Kliniği’nden Endokrin Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan tarafından hayata geçirilen yeni yöntemle sağlığına kavuştu. Karın içine uygulanan paratiroid doku nakli Uluslararası Patent Enstitüsü tarafından onaylandı ve tıp literatürüne girdi.


Ekrem İmamoğlu Millet Karar Verdikten Sonra Karşısında Duracak Kişi Henüz Doğmadı

Ekrem İmamoğlu: Millet karar verdikten sonra karşısında duracak kişi henüz doğmadı


Klimayı Düşük Sıcaklıkta Ve Sürekli Çalıştırmayın

Klima, alerjileri arttırıp astım ataklarına neden olabilir


Etiketler: Reed, Vegas, tarafından, fazla, Beylikdüzü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.