15 Kasım 2019 Cuma 12:15

MODA

Beymen Adana 01 Burda Açıldı

Yarım asıra yaklaşan tarihi boyunca pek çok ilke öncülük ederek Türk perakende sektörünü lüks kavramı ile tanıştıran, Türkiye’nin yanı sıra dünya lüks perakende sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer alan BEYMEN, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor.

Beymen Adana 01 Burda Açıldı
Beymen Adana 01 Burda Açıldı
Beymen Adana 01 Burda Açıldı
Beymen Adana 01 Burda Açıldı
Beymen Adana 01 Burda Açıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını aynı çatı altında modaseverlerle buluşturan BEYMEN, yeni mağazası BEYMEN Adana 01 Burda’yı 14 Kasım 2019, Perşembe günü açtı.

Göz alıcı mimarisi ve açık alanlarıyla bölgenin alışveriş, sosyal ve kültürel hayatına farklı bir bakış açısı getiren Adana’nın yeni cazibe merkezi 01 Burda AVM bünyesinde açılan BEYMEN Adana 01 Burda, zengin ürün gamı ile 1.650 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Mağazada dünyaca ünlü markaların kadın- erkek hazır giyim, ayakkabı ve çanta, aksesuar, parfüm koleksiyonlarının yanı sıra Beymen Collection, Academia ve Blender markalarının en yeni kadın ve erkek koleksiyonları yer alıyor. Görkemli dış cephesi ile misafirlerini karşılayan BEYMEN Adana 01 Burda, özel tasarım mobilyalarıve sofistike iç dekorasyonuyla prestijli bir dünya sunuyor. Mağazanın, erkek bölümünde özel bir VIP alan da yer alıyor.

Üstün servis anlayışı, ayrıcalıklı hizmetleri, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan BEYMEN Adana 01 Burda, uzman satış danışmanlarıyla her gün 10.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor.

BEYMEN Adana 01 Burda

Adres: Ahmet Remzi Yüreyir Mah. Erdal Acet Cad. 01 Burda AVM Seyhan Adana

Telefon: 0322 456 18 00

İlginizi Çekebilir

Son Dakika...Tekfen Holding’Den 100 Milyon Dolarlık Satın Alma

Tekfen Holding iştiraklerinden TechInvestments LLC, 375 milyon ABD doları tutarında ödenmiş sermayeye sahip bir petrokimya sanayi üretim şirketi olan SOCAR Polymer Investments LLC’ye %10 hisseyle ortak olmak üzere, Bakû’da sözleşme imzaladı.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


En İnovatif Ürün Ödülü “Tekcep”E

Türkiye İş Bankası, ticari bankacılıkta bir ilk olan ve farklı bankalardaki ticari hesapları tek bir ekran üzerinden sunan TekCep özelliği ile ödeme sistemleri ödülleri PSM Awards’ta “en inovatif ürün” kategorisinde 1.’lik ödülünün sahibi oldu.


Etiketler: Adana, Burda, BEYMEN, yeni, erkek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.