24 Mart 2019 Pazar 12:15

GÜNDEM

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretleri sürüyor. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nın kooperatifçilikle ilgili toplantısına katılan Alper Taş, “Türkiye maalesef büyük bir ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya. Seçilmemiz halindekooperatifçiliği tekrar canlandıracak, Beyoğlu’nda üretici ve tüketiciyi krizin ağır etkilerine karşı koruyacağız. Beyoğlu’nu kooperatiflerle donatacağız” dedi.

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“HİZMETTE AYRIMCILIK DÖNEMİ KAPANACAK”

Alper Taş’ın ilk ziyareti Kasımpaşa’da bulunan Akseki Gümüşdamla Derneği’ne oldu. Burada düzenlenen etkinliğe katılan Alper Taş, “Beyoğlu’nda belediyenin vatandaşlara karşı ayrımcı tutumuna son vereceğiz. Beyoğlu’nun her vatandaşı belediyeden hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

İSMAİL ÜNAL: ALPER TAŞ’I DESTEKLEYELİM

CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan’ın hazır bulunduğu etkinliğe CHP Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal da katıldı. Burada bir konuşma yapan İsmail Ünal, “Türkiye çok önemli bir yol ayrımında. 31 Mart’ta Alper Taş ve Erdoğan Erdoğan’a verilecek her destek sosyal belediyeciliğin Türkiye’ye hakim olması adına büyük bir öneme sahip” diye konuştu. CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan ise Akseki’de seçimi kazanan tarafın kendileri olacağını ifade etti ve Beyoğlu’nda yaşayan Aksekililer’in Alper Taş’ı desteklemesi çağrısında bulundu.

Beyoğlu’nda halkçı belediye anlayışının hakim olması için belediye başkanlığına aday olduklarını ifade eden Alper Taş, “Beyoğlu’nda yaşayan her vatandaş belediyenin hizmetlerinden eşit olarak faydalanacak. Belediyeden hizmet alabilmek için bir partinin başkanından vize almak zorunda kalmayacak. Vatandaşların gururla ‘Beyoğluluyum’ diyebilecekleri Türkiye’ye örnek olacak bir kent inşa edeceğiz” diye konuştu.

KOOPERATİFÇİLİK HAK ETTİĞİ İTİBARINA KAVUŞACAK

Gümüşdamla Derneği’nin ardından Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nda düzenlenen kooperatifçilik konulu etkinliğe katılan Alper Taş, burada yaptığı konuşmada kooperatifçiliğin hükümet politikalarıyla bitirilme noktasına getirildiğini ifade etti. 31 Mart’ta seçilmeleri halinde Beyoğlu’nu aynı zamanda bir kooperatif kenti yapacaklarını ifade eden Alper Taş, “Yaklaşan ekonomik kriz hem üreticiyi hem de tüketiciyi tehdit ediyor. Gıda kooperatifleriyle hem üreticiye alın terinin karşılığını vereceğiz, hem de aracıları ortadan kaldırıp tüketicinin ucuz ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlayacağız. Konut, kültür sanat, spor kooperatifleriyle Beyoğlu’nda kooperatifçiliği hak ettikleri itibarına yeniden kavuşturacağız” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Fevzi Gandur Logıstıcs İstanbul Havalimanı’Ndaki Deposunu Hizmete Açtı!

Fevzi Gandur Logistics’in, İstanbul Havalimanı’nda yatırımını yaptığı yeni deposu hizmete başladı. Şirket, yeni depoda uluslararası e-ticaret yapan firmalardan, acil gönderimlerin yoğun olduğu otomotiv sektörüne, sağlıktan teknoloji sektörüne kadar geniş bir ağa çözümler sunacak.


Epic 3 Milyon Dolar Ödül Havuzlu Fortnite World Cup Kreatif’İ Duyurdu

19.04.2019 – Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games, bugün yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu için yeni bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Firmanın detaylarını paylaştığı Fortnite World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar tutarındaki ödül havuzundan pay almak için mücadele edecekler.


Ar Ge Ve Tasarım Merkezi Olan Şirketlere Yerli Erp Çözümü

AR-GE ve Tasarım Merkezi olan şirketlere yerli ERP çözümü


Mandarin Oriental, Bodrum Golf Tutkunlarına Özel Ayrıcalıklar Sunuyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM GOLF TUTKUNLARINA ÖZEL AYRICALIKLAR SUNUYOR


En Önemli Küresel Sorun İklim Değişikliği

Sompo Japan Sigorta, iklim değişikliği konusunda toplumsal bilinç seviyesini artırma, bireylerde davranış değişikliği oluşturmak amacıyla ‘Yerküreye Saygı’ projesine imza atıyor. İstanbul Üniversitesi ile yapılan ‘Yerküreye Saygı İklim Değişikliği Araştırma sonuçlarına göre ise en önemli küresel sorunların başında ‘küresel iklim değişikliği geliyor.


Etiketler: Alper, Beyoğlu, Erdoğan, Akseki, ifade

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.