24 Mart 2019 Pazar 12:15

GÜNDEM

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretleri sürüyor. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nın kooperatifçilikle ilgili toplantısına katılan Alper Taş, “Türkiye maalesef büyük bir ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya. Seçilmemiz halindekooperatifçiliği tekrar canlandıracak, Beyoğlu’nda üretici ve tüketiciyi krizin ağır etkilerine karşı koruyacağız. Beyoğlu’nu kooperatiflerle donatacağız” dedi.

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“HİZMETTE AYRIMCILIK DÖNEMİ KAPANACAK”

Alper Taş’ın ilk ziyareti Kasımpaşa’da bulunan Akseki Gümüşdamla Derneği’ne oldu. Burada düzenlenen etkinliğe katılan Alper Taş, “Beyoğlu’nda belediyenin vatandaşlara karşı ayrımcı tutumuna son vereceğiz. Beyoğlu’nun her vatandaşı belediyeden hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

İSMAİL ÜNAL: ALPER TAŞ’I DESTEKLEYELİM

CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan’ın hazır bulunduğu etkinliğe CHP Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal da katıldı. Burada bir konuşma yapan İsmail Ünal, “Türkiye çok önemli bir yol ayrımında. 31 Mart’ta Alper Taş ve Erdoğan Erdoğan’a verilecek her destek sosyal belediyeciliğin Türkiye’ye hakim olması adına büyük bir öneme sahip” diye konuştu. CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan ise Akseki’de seçimi kazanan tarafın kendileri olacağını ifade etti ve Beyoğlu’nda yaşayan Aksekililer’in Alper Taş’ı desteklemesi çağrısında bulundu.

Beyoğlu’nda halkçı belediye anlayışının hakim olması için belediye başkanlığına aday olduklarını ifade eden Alper Taş, “Beyoğlu’nda yaşayan her vatandaş belediyenin hizmetlerinden eşit olarak faydalanacak. Belediyeden hizmet alabilmek için bir partinin başkanından vize almak zorunda kalmayacak. Vatandaşların gururla ‘Beyoğluluyum’ diyebilecekleri Türkiye’ye örnek olacak bir kent inşa edeceğiz” diye konuştu.

KOOPERATİFÇİLİK HAK ETTİĞİ İTİBARINA KAVUŞACAK

Gümüşdamla Derneği’nin ardından Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nda düzenlenen kooperatifçilik konulu etkinliğe katılan Alper Taş, burada yaptığı konuşmada kooperatifçiliğin hükümet politikalarıyla bitirilme noktasına getirildiğini ifade etti. 31 Mart’ta seçilmeleri halinde Beyoğlu’nu aynı zamanda bir kooperatif kenti yapacaklarını ifade eden Alper Taş, “Yaklaşan ekonomik kriz hem üreticiyi hem de tüketiciyi tehdit ediyor. Gıda kooperatifleriyle hem üreticiye alın terinin karşılığını vereceğiz, hem de aracıları ortadan kaldırıp tüketicinin ucuz ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlayacağız. Konut, kültür sanat, spor kooperatifleriyle Beyoğlu’nda kooperatifçiliği hak ettikleri itibarına yeniden kavuşturacağız” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Gizia, Canlı Ve Çarpıcı Tasarımlarıyla Özel Günlerinize Eşlik Ediyor

Türk modasının dünya çapında güçlü markası Gizia, mezuniyet, düğün gibi özel günlerde ve davetlerde stilini ortaya koymak isteyen kadınlara sezonun en hit tasarım parçalarını sunuyor.


100 Yıla Coşkulu Kutlama

100. YILA COŞKULU KUTLAMA


Logo İşbaşı’Ndan İtü Çekirdek Girişimcilerine Destek

İTÜ Çekirdek girişimcileri, mikro işletmelere internet erişimi olan her yerden ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı uygulamasından 12 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek.


Özgür Masur For Ipekyol İle Bir Yaz Gecesi Rüyası

Feminen tasarımlarıyla ön plana çıkan başarılı moda tasarımcısı Özgür Masur ve Ipekyol işbirliği ikinci sezonunda devam ediyor. 24 parçadan oluşan Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu mevsimi tüm ışıltısıyla karşılıyor.


Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin

Vücudunu yaza girerken forma sokmak isteyenlere Collagen Lift Paris DETOX, 4 haftalık kür ile pratik detoks çözümü sunuyor. Sindirim sistemini düzenlerken kilo vermeye de yardımcı olan bu ürün hem detoks sürecinde hem de zayıflama sürecinde metabolizmayı hızlandırıp, vücudun toksik ve metabolik yüklerden kurtulmasını sağlıyor.


Etiketler: Alper, Beyoğlu, Erdoğan, Akseki, ifade

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.