24 Mart 2019 Pazar 12:15

GÜNDEM

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın yaklaşan yerel seçimler öncesinde ziyaretleri sürüyor. Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nın kooperatifçilikle ilgili toplantısına katılan Alper Taş, “Türkiye maalesef büyük bir ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya. Seçilmemiz halindekooperatifçiliği tekrar canlandıracak, Beyoğlu’nda üretici ve tüketiciyi krizin ağır etkilerine karşı koruyacağız. Beyoğlu’nu kooperatiflerle donatacağız” dedi.

Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
Beyoğlu’Nda Halkı Krize Karşı Kooperatiflerle Koruyacağız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“HİZMETTE AYRIMCILIK DÖNEMİ KAPANACAK”

Alper Taş’ın ilk ziyareti Kasımpaşa’da bulunan Akseki Gümüşdamla Derneği’ne oldu. Burada düzenlenen etkinliğe katılan Alper Taş, “Beyoğlu’nda belediyenin vatandaşlara karşı ayrımcı tutumuna son vereceğiz. Beyoğlu’nun her vatandaşı belediyeden hak ettiği hizmeti alacak” dedi.

İSMAİL ÜNAL: ALPER TAŞ’I DESTEKLEYELİM

CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan’ın hazır bulunduğu etkinliğe CHP Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal da katıldı. Burada bir konuşma yapan İsmail Ünal, “Türkiye çok önemli bir yol ayrımında. 31 Mart’ta Alper Taş ve Erdoğan Erdoğan’a verilecek her destek sosyal belediyeciliğin Türkiye’ye hakim olması adına büyük bir öneme sahip” diye konuştu. CHP Akseki Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdoğan ise Akseki’de seçimi kazanan tarafın kendileri olacağını ifade etti ve Beyoğlu’nda yaşayan Aksekililer’in Alper Taş’ı desteklemesi çağrısında bulundu.

Beyoğlu’nda halkçı belediye anlayışının hakim olması için belediye başkanlığına aday olduklarını ifade eden Alper Taş, “Beyoğlu’nda yaşayan her vatandaş belediyenin hizmetlerinden eşit olarak faydalanacak. Belediyeden hizmet alabilmek için bir partinin başkanından vize almak zorunda kalmayacak. Vatandaşların gururla ‘Beyoğluluyum’ diyebilecekleri Türkiye’ye örnek olacak bir kent inşa edeceğiz” diye konuştu.

KOOPERATİFÇİLİK HAK ETTİĞİ İTİBARINA KAVUŞACAK

Gümüşdamla Derneği’nin ardından Ortak Yaşamı Geliştirme Vakfı’nda düzenlenen kooperatifçilik konulu etkinliğe katılan Alper Taş, burada yaptığı konuşmada kooperatifçiliğin hükümet politikalarıyla bitirilme noktasına getirildiğini ifade etti. 31 Mart’ta seçilmeleri halinde Beyoğlu’nu aynı zamanda bir kooperatif kenti yapacaklarını ifade eden Alper Taş, “Yaklaşan ekonomik kriz hem üreticiyi hem de tüketiciyi tehdit ediyor. Gıda kooperatifleriyle hem üreticiye alın terinin karşılığını vereceğiz, hem de aracıları ortadan kaldırıp tüketicinin ucuz ve sağlıklı gıdaya erişimini sağlayacağız. Konut, kültür sanat, spor kooperatifleriyle Beyoğlu’nda kooperatifçiliği hak ettikleri itibarına yeniden kavuşturacağız” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Kaliteli Proteinin Sırrı Her Gün İki Bardak Süt!

Vücutta yapıcı ve onarıcı olarak görev yapan protein; vücuttaki yağları yakmaya yardımcı olurken hem enerji veriyor hem de kas oluşumunu destekliyor. Birçok yaşamsal faaliyette önemli rolü olan proteinin kalitesi ve kaynağı da önem taşıyor. Uzmanlar, vücudun güçlü ve sağlıklı kalabilmesi için en yüksek protein kaynaklarından biri olan sütün her gün tüketilmesinin önemine dikkat çekiyor.


Melike Şahin’İn Teklisine Levni Yorumu “Kimin Izdırabı”

MELİKE ŞAHİN’İN TEKLİSİNE LEVNİ YORUMU: “KİMİN IZDIRABI”


Kempınskı Hotel The Dome Belek’Te Bir Başka Ağustos!

Yazın incisi son günleri, yeşilin ve mavinin en güzel buluşma noktasında karşılayın!


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Anadolu Vakfı, Burs Programı İle Gençlere Destek Vermeye Devam Ediyor

Gençlere 40 yıldır eğitim desteği veren Anadolu Vakfı’nın burs başvuruları başlıyor. Anadolu Vakfı 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Burs Programı kapsamında eğitim desteği almak isteyen üniversite öğrencileri 1 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında www.anadoluvakfi.org.tr adresinden başvuruda bulunabilecek.


Etiketler: Alper, Beyoğlu, Erdoğan, Akseki, ifade

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.