18 Temmuz 2019 Perşembe 09:23

GÜNDEM

Bilgi’De Tercih Günleri Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı. Aday öğrenciler ve aileleri 29 Temmuz tarihine kadar akademik kaliteden deneyimleyerek öğrenme anlayışına, uluslararası imkânlardan kampüs olanaklarına kadar merak ettikleri her türlü sorunun cevabını bulabilecek. BİLGİ, Tercih Günleri kapsamında kampüslerin yanı sıra dijital ortamdan da adaylara yardımcı olacak

Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
Bilgi’De Tercih Günleri Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 29 Temmuz’a kadar devam edecek Tercih Günleri’nde aday öğrenci ve aileleriyle bir araya geliyor. “Okul için değil, yaşam için öğrenmeliyiz” mottosuyla kurulan ve şimdiye kadar 40 binden fazla mezun veren BİLGİ, 2019-2020 akademik yılına ilişkin yeniliklerin yanı sıra eğitim fırsatlarını da doğrudan adaylara aktaracak.

Tercih Günleri santralistanbul ve Kuştepe Kampüsü’nde sürecek. Bunun yanı sıra öğrenciler merak ettikleri soruları BİLGİ sosyal medya hesapları ve çağrı merkezleri aracılığıyla da iletebilecek.

Yılda binden fazla etkinlik

Dünyanın önde gelen küresel eğitim ağlarından biri olan Laureate Uluslararası Üniversiteler Ağı’nın Türkiye’deki tek üyesi olan BİLGİ, Erasmus, ikili değişim ve dünyanın önde gelen üniversitelerle iş birlikleri sayesinde öğrencilerine dünya vatandaşı olma imkânı sunuyor. santralistanbul, Kuştepe, Dolapdere ve Kozyatağı kampüsleriyle şehrin merkezinde yer almakla kalmıyor, her yıl düzenlenen binin üzerinde bilim, sanat, sosyal ve kültürel etkinlikle canlı bir kampüs imkânı sunuyor.

Detaylı Bilgi:

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hakkında:

Etiketler: BİLGİ, İstanbul, Bilgi, Üniversitesi, kadar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.