18 Kasım 2019 Pazartesi 11:11

GÜNDEM

Bilgi Workinton İş Birliği Hayata Geçti

BİLGİ-Workinton iş birliği hayata geçti

Bilgi Workinton İş Birliği Hayata Geçti
Bilgi Workinton İş Birliği Hayata Geçti
Bilgi Workinton İş Birliği Hayata Geçti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Bilgi Üniversitesi, yeni nesil çalışma alanlarıyla tanınan Workinton ile iş birliği anlaşması imzaladı. Dünyaya model olan anlaşma sayesinde BİLGİ’li öğrenci, mezun ve çalışanlar birçok fırsattan faydalanabilecek

Gelişen teknoloji ve multidisipliner çalışma ihtiyacı, yeni nesil ofisleri iş yaşamının yeni trendi haline getirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi de öğrencilerini ve mezunlarını geleceğin iş modellerine adapte etmek ve onlara yeni vizyonlar yaratmak amacıyla Workinton ile iş birliğine gitti.

Workinton’ın tam donanımlı modern ofislerini kullanım konusunda fırsatlardan yararlanacak olan BİLGİ’liler, Workinton network ağına da ücretsiz katılabilecek. Workinton, öğrenci ve mezunları bünyesindeki şirketlerde oluşan iş imkânlarından anlık olarak haberdar ederek firmaların yetenek ve işe alım ihtiyacı için aracılık görevi üstlenecek.

“Üniversiteler öncü olmalı”

Workinton Levent 199’da düzenlenen imza törenine BİLGİ Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Dr. Ecmel Ayral, BİLGİ Vekil Rektörü Prof. Dr. Kübra Doğan Yenisey ve Workinton CEO’su Cihan Seyithanoğlu katıldı. Törenin ardından düzenlenen panelde söz alan Dr. Ayral, üniversite gibi köklü yapıların evrimleşerek günümüz iş dünyasına adapte olması gerektiğine vurgu yaptı ve “BİLGİ olarak bu dönüşümün bir parçası olacağız. Öğrenci ve mezunlarımızı bu tip iş birlikleriyle yeni ve değişen dünya ihtiyaçlarına göre hazırlayacağız.” dedi.

“Çözüm merkeziyiz”

Workinton CEO’su Cihan Seyithanoğlu ise katma değer üretmek isteyen herkesin tek çözüm noktası olmak amacıyla çalıştıklarını belirttiği konuşmasında, “BİLGİ’liler Workinton alanlarında, iş ve yaratıcılıklarına odaklanarak fark yaratma imkânı bulacak. Biz ise tüm ofis işlerini ve ihtiyaçlarını onlar için temin edeceğiz. Bununla birlikte bireylere ve kurumlara insan kaynakları, dijital dönüşüm ve kurum içi girişimcilik gibi konularda fayda sağlayacak katma değerli içerik üreterek hizmet vereceğiz”ifadelerini kullandı.

Detaylı Bilgi:

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hakkında:

Workinton Hakkında

2012 yılında kurulan, Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Katar Doha ‘da şubeleriyle 18 farklı lokasyonda hizmet veren Workinton, Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi konumunda bulunuyor. Workinton, 20.000 m² alanda, 15 bin üye ile 2 binin üzerinde kurumsal firmaya co-working, sanal ofis, hazır ofis ve toplantı odası hizmetleri sunuyor. Kendini ‘İyi Çalışanlar Ülkesi’ olarak tanımlayan Workinton, üyelerine yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle fayda sağlayıp iş ağlarının gelişmesine katkıda bulunurken Workinton Lab ile bünyesindeki kurumlara yenilikçi ve inovatif çözümler sunuyor.

İlginizi Çekebilir

İbb Kadına Şiddete "Dur" Dedi!

7 ARALIK 2019


Nur Fettahoğlu "Babil'in Senaryosunu Okuduğumda Karakterin Güçlü Duruşu Beni Çok Etkiledi"

“Bazı yapımların tarifedilemez bir sinerjisi, bir aurası oluyor”


Yeni Enerji Teknolojileri Uluslararası Yatırımcıların Radarında

Teknoloji, elektrik sektörü yatırımlarında karar verme sürecinin bir parçası olmanın ötesine geçerek en belirleyici faktör haline geliyor. Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Enerji Sektörü Lideri Erkan Baykuş, Türkiye ve dünyada enerji sektörünün durumunu değerlendirdi ve 2020 yılı için öngörülerini aktardı.


Avrupa Birliğine Gençler İle Gireceğiz

TÜRKİYE GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ’NİN AVRUPA BİRLİĞİ ÇIKARMASI


Ankara’Da Candan Gecesi

Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Ankara Congresium’da sahneye çıktı. Her konserinde sahnesi, performansı, kostümleri ve repertuarıyla dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkaran Candan Erçetin, dün akşam Ankara’da sevenlerine yine unutulmaz bir akşam yaşattı.


Etiketler: Workinton, BİLGİ, yeni, İstanbul, Bilgi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.