1 Mart 2019 Cuma 09:47

GÜNDEM

Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek

Bilgili Holding’in, Deutche Finance ve Shvo ile birlikte Temmuz 2018’de 135 milyon dolara satın aldığı, New York’taki Gucci binası, rezidans olarak restore edilip, Mandarin Oriental tarafından yönetilecek.

Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek
Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2021 yılında tamamlanması beklenen, New York 5. Cadde ve 54. Sokağın köşesinde yer alan, 69 lüks rezidansı markalaştırmak ve yönetmek üzere Mandarin Oriental ile anlaşma imzalandı. Doğrudan Central Park manzarasına sahip olan rezidans binasının terasında, yalnızca rezidans sahiplerine hizmet verecek olan; restoran, havuz, kütüphanenin yanı sıra tam donanımlı bir spor salonu, spa ve dinlenme odaları yer alıyor.

Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Serdar Bilgili konu hakkında şunları söyledi:

“Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz başarılı yatırımlar sonrası, şirketimizin yönettiği portföyü böylesine özel bir projeyle genişletmekten oldukça memnunuz. Küresel gayrimenkul piyasasında büyümeyi hedeflediğimiz bu dönemde, ortaklarımız Deutsche Finance ve Shvo ile birlikte, hem yurt içi hem de yurt dışında yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmekteyiz. Önümüzdeki dönemde yatırımlarımızı çeşitlendirmek ve Mandarin Oriental ile işbirliğimizi de güçlendirmek istiyoruz”

Bilgili Holding

1984 yılından beri ağırlıklı olarak gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve Türkiye genelinde otel, ofis, ticari ve konut projelerine yatırım yapan Bilgili Holding, yeni ve özgün projeleri hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Bünyesinde bulunan Türkiye’nin tek uluslararası gayrimenkul yatırım fonu BLG Capital ile birlikte, W İstanbul, Akaretler Sıraevler, Bodrum Bodrum, Radisson Blu Conference & Airport Hotel, One Ortaköy, Republika Academic Aparts, Soho House İstanbul, Parkorman, Galataport, The Peninsula İstanbul, VK108 ve West Blocks gibi birçok projeye imzasını atmıştır.

Deutsche Finance Group

Uluslararası finansal servis ve yatırım yönetimi alanının lider şirketlerinden Deutsche Finance Group, 2005 yılında Münih’te kurulmuştur. Yönetimi altındaki portföy büyüklüğü 1.5 milyar dolar seviyesine ulaşan şirket, bünyesinde 22,000 bireysel ve altı kurumsal yatırımcıyı barındırmaktadır. Şirketin Amerika’daki emlak yatırımlarını yürüten iştiraki Deutsche Finance America, grubun başarılı yatırım faaliyetlerine katkıda bulunmaktadır.

SHVO

Michael Shvo tarafından kurulan New York merkezli SHVO, gayrimenkul sektörüne getirdiği butik anlayış ve dizayn mükemmeliyetçiliğine dayalı bakış açısıyla hareket etmektedir. Kalite odaklı yaklaşımı ve uluslararası piyasa bilgisine sahip ekibiyle birlikte inşaat, planlama, pazarlama ve uluslararası satış alanlarında başarılı bir geçmişi olan firmanın New York, Dubai, St. Lucia, Seyşeller, Meksika ve Utah’da projeleri bulunmaktadır. New York’taki önde gelen projeleri arasında ise Aman New York at the Crown Building, 125 Greenwich, 565 Broome, The Getty ve Gramercy Stark gibi şehrin dokusunda önemli yer tutan projeler yer almaktadır.

Mandarin Oriental Hotel Group

İlginizi Çekebilir

Kiğılı Türkiye’De Ormanların Sesi Oluyor

Türkiye’nin “ciğerini yakan” ve gündeme oturan orman yangınlarına karşı ilk anlamlı duyarlılık, erkek moda markası Kiğılı’dan geldi. Türkiye’nin farklı bölgelerinde çıkan ve yüzlerce hektar ormanın ve sayısını tahmin etmekten endişe ettiğimiz hayvan dostlarımızın kaybedilmesine neden olan orman yangınlarına ilişkin duygusal bir film yayınlayan Kiğılı, #1FİDAN1CAN etiketi ile önemli bir kampanyaya da öncülük ediyor.


Funda Arar’Dan Zafer Bayramına Özel Konser

FUNDA ARAR’DAN ZAFER BAYRAMINA ÖZEL KONSER


Şiddete Maruz Kalan, Şiddet Uyguluyor

Şiddete maruz kalan, şiddet uyguluyor


Omurga Sağlığı İçin Düzenli Hareket Edin

OMURGA SAĞLIĞI İÇİN DÜZENLİ HAREKET EDİN


Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş Yarı Maratonu 1 Eylül’De Tüm Koşucuları Bekliyor

1982 yılından bu yana üretimde bulunan Eskişehir Fabrikası ile “Tam bir Eskişehirli” olan Ford Otosan, şehirde bu yıl ilk kez düzenlenecek yarı maratonun isim sponsorluğunu üstlendi. 1 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek Ford Otosan Eskişehir Kurtuluş Yarı Maratonu’na kayıt olanlar aynı zamanda Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne destek olacak. Yarışta Ford Otosan gönüllülerinden oluşan Ford Team koşu takımı da yerini alacak. Maratondan bir gün önce düzenlenecek spor festivalinde ise gün boyu Türkiye’nin önde gelen spor eğitmenleriyle gerçekleştirilecek eğlenceli aktivitelerin ardından ünlü şarkıcı Özgün sahne alacak.


Etiketler: York, yatırım, Bilgili, gayrimenkul, Deutsche

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.