1 Mart 2019 Cuma 09:47

GÜNDEM

Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek

Bilgili Holding’in, Deutche Finance ve Shvo ile birlikte Temmuz 2018’de 135 milyon dolara satın aldığı, New York’taki Gucci binası, rezidans olarak restore edilip, Mandarin Oriental tarafından yönetilecek.

Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek
Bilgili Holding’İn New York’Taki Yeni Yatırımı Mandarin Oriental Tarafından Yönetilecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2021 yılında tamamlanması beklenen, New York 5. Cadde ve 54. Sokağın köşesinde yer alan, 69 lüks rezidansı markalaştırmak ve yönetmek üzere Mandarin Oriental ile anlaşma imzalandı. Doğrudan Central Park manzarasına sahip olan rezidans binasının terasında, yalnızca rezidans sahiplerine hizmet verecek olan; restoran, havuz, kütüphanenin yanı sıra tam donanımlı bir spor salonu, spa ve dinlenme odaları yer alıyor.

Bilgili Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Serdar Bilgili konu hakkında şunları söyledi:

“Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz başarılı yatırımlar sonrası, şirketimizin yönettiği portföyü böylesine özel bir projeyle genişletmekten oldukça memnunuz. Küresel gayrimenkul piyasasında büyümeyi hedeflediğimiz bu dönemde, ortaklarımız Deutsche Finance ve Shvo ile birlikte, hem yurt içi hem de yurt dışında yeni yatırım fırsatlarını değerlendirmekteyiz. Önümüzdeki dönemde yatırımlarımızı çeşitlendirmek ve Mandarin Oriental ile işbirliğimizi de güçlendirmek istiyoruz”

Bilgili Holding

1984 yılından beri ağırlıklı olarak gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ve Türkiye genelinde otel, ofis, ticari ve konut projelerine yatırım yapan Bilgili Holding, yeni ve özgün projeleri hayata geçirmeyi amaçlamaktadır. Bünyesinde bulunan Türkiye’nin tek uluslararası gayrimenkul yatırım fonu BLG Capital ile birlikte, W İstanbul, Akaretler Sıraevler, Bodrum Bodrum, Radisson Blu Conference & Airport Hotel, One Ortaköy, Republika Academic Aparts, Soho House İstanbul, Parkorman, Galataport, The Peninsula İstanbul, VK108 ve West Blocks gibi birçok projeye imzasını atmıştır.

Deutsche Finance Group

Uluslararası finansal servis ve yatırım yönetimi alanının lider şirketlerinden Deutsche Finance Group, 2005 yılında Münih’te kurulmuştur. Yönetimi altındaki portföy büyüklüğü 1.5 milyar dolar seviyesine ulaşan şirket, bünyesinde 22,000 bireysel ve altı kurumsal yatırımcıyı barındırmaktadır. Şirketin Amerika’daki emlak yatırımlarını yürüten iştiraki Deutsche Finance America, grubun başarılı yatırım faaliyetlerine katkıda bulunmaktadır.

SHVO

Michael Shvo tarafından kurulan New York merkezli SHVO, gayrimenkul sektörüne getirdiği butik anlayış ve dizayn mükemmeliyetçiliğine dayalı bakış açısıyla hareket etmektedir. Kalite odaklı yaklaşımı ve uluslararası piyasa bilgisine sahip ekibiyle birlikte inşaat, planlama, pazarlama ve uluslararası satış alanlarında başarılı bir geçmişi olan firmanın New York, Dubai, St. Lucia, Seyşeller, Meksika ve Utah’da projeleri bulunmaktadır. New York’taki önde gelen projeleri arasında ise Aman New York at the Crown Building, 125 Greenwich, 565 Broome, The Getty ve Gramercy Stark gibi şehrin dokusunda önemli yer tutan projeler yer almaktadır.

Mandarin Oriental Hotel Group

İlginizi Çekebilir

Hilmi Türkmen’Den İstanbullulara 5 Yeni Millet Bahçesi Ve 4 Yeni Nevmekan Müjdesi!

HİLMİ TÜRKMEN’DEN İSTANBULLULARA 5 YENİ MİLLET BAHÇESİ VE 4 YENİ NEVMEKAN MÜJDESİ!


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Görseller Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Etiketler: York, yatırım, Bilgili, gayrimenkul, Deutsche

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.