28 Ekim 2019 Pazartesi 11:50

GÜNDEM

Bilkent Center’Da Kukla Dolu Bir Hafta Geçti!

Bu yıl yenilenerek birçok ulusal markayı bünyesine dahil eden ve 20. yaşını kutlayan Bilkent Center, 5. Ankara Kukla Festivali kapsamında bir dizi özel gösteri ve atölye çalışmasına ev sahipliği yaptı. Festival süresince kukla sanatçılarının da yer aldığı gösteriler, çocuklar ve aileleri tarafından yoğun ilgiyle izlendi.

Bilkent Center’Da Kukla Dolu Bir Hafta Geçti!
Bilkent Center’Da Kukla Dolu Bir Hafta Geçti!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Uluslararası Sanat Festivali, Ankara Kahve Festivali gibi ödülle taçlandırılan festivallere ev sahipliği yapan Bilkent Center, Ankaralıları sanat ile buluşturmaya devam ediyor. Kukla Karagöz Gösteri ve Sahne Sanatları Derneği (KUKSADER) ve Tiyatro Tempo’nun Ankara Üniversitesi iş birliğinde düzenlediği 5. Uluslararası Ankara Kukla Festivali kapsamında birçok oyun ve atölye Bilkent Center’da ziyaretçiler ile buluştu.

SANATÇILAR KOKTEYLDE BULUŞTU

Festivalde yer alan sanatçılar Bilkent Center’da düzenlenen özel davette bir araya geldi. Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Almanya, Bulgaristan, İsrail, Moldova ve Karadağ’dan festival için Ankara’ya gelen sanatçılar, kukla sanatı hakkında tecrübelerini paylaştı. Festivali organize eden Tiyatro Tempo Genel Sanat Yönetmeni Haluk Yüce’nin ev sahipliğinde geçen kokteylde ayrıca ‘Kukla ve Sanatçı’ fotoğraflarından oluşan sergi de katılımcıların beğenisine sunuldu. 3 yaşından büyük her izleyiciye ulaşmayı amaçlayan festival çocuklar kadar yetişkinlerden de büyük ilgi gördü. Çocuklarıyla birlikte tiyatro oyunlarına katılan aileler benzersiz bir deneyim yaşadı.

İlginizi Çekebilir

Melıs Goral Yeni Yıla La Linea Işıltısı &Görseller

Zamansız parçaların tasarımcısı Melis Goral, 2020 yılını yeni koleksiyonuyla karşılıyor. Grafiksel çizgilerin ışık ile buluştuğu La Linea koleksiyonu modern ve zarif çizgisiyle, gündüzü geceye taşıyan yalın tasarımlarıyla öne çıkıyor.


Playerunknown’S Battlegrounds En Çok Konuşulan Oyun Oldu

Oyun üzerine en fazla tweet atan ülke Japonya olurken Türkiye’de milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren Twitter’da en fazla konuşulan oyunlar PlayerUnknown’s Battlegrounds, League of Legends, Counter Strike, Grand Theft Auto olarak sıralanıyor. Türkiye’de en çok konuşulan takım ise G2 Esports oldu.


Renault’Da Aralık Ayında Cazip Fırsatlar

Renault, Aralık ayında Clio HB, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modellerinde cazip faiz oranları sunuyor.


İtalya’Ya Kısa Bir Yolculuk; “Napoliten Konserleri”

İtalya’ya Kısa bir Yolculuk;


Sevdiklerinizi Alerjenlerden Lg Steam™ İle Koruyun

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: Festivali, Ankara, Bilkent, Center, Uluslararası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.