15 Ocak 2019 Salı 10:04

GÜNDEM

Binlerce Çocuk Kıyafeti Ariel, Migros Ve Tog Desteği İle Yeni Sahiplerini Buluyor

Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek çocukların yüzünü güldürmek amacıyla 2010 yılında Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde başlatılan “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın yedincisi 30 Kasım’da tamamlandı. Bu sene 60 bin adet kıyafetin bağışlandığı kampanya ile yedi yılda toplam bağışlanan kıyafet sayısı 660 bin olurken; 2010 yılından bu yana 283 bin çocuğa ulaşılmış olacak.

Binlerce Çocuk Kıyafeti Ariel, Migros Ve Tog Desteği İle Yeni Sahiplerini Buluyor
Binlerce Çocuk Kıyafeti Ariel, Migros Ve Tog Desteği İle Yeni Sahiplerini Buluyor
Binlerce Çocuk Kıyafeti Ariel, Migros Ve Tog Desteği İle Yeni Sahiplerini Buluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ayça Turgay: Ailelere katkı sunup çocukları mutlu etmeye devam edeceğiz

Aysun Zaman: Müşterilerimiz ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdi

Migros Ticaret A.Ş. Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Direktörü Aysun Zaman “Migros olarak tam 64 yıldır hizmet verdiğimiz bu topraklarda, 7’den 70’e, 81 ildeki müşteri kitlemizle çok özel bir gönül bağımız var. Üreticilerden çiftçiye, çalışanlarımızdan, tedarikçilerimize ve müşterilerimize, bu dev ekosistem içinde büyük ve güçlü bir aile ruhuyla çalışıyoruz. Bu ruh, sadece sunduğumuz ürün ve hizmetlere değil, dokunduğumuz her alana da anlam ve değer katıyor. Bizim için en kıymetli olan da budur. Bu yıl da müşterilerimiz kampanyamıza tam 60 bin kıyafet bağışlayarak ne denli büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Destek veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

Didem Duru: Gönüllü gençlerimizin katkısı büyük

Migros mağazalarında toplanıp Ariel tarafından yıkanıp temizlenen kıyafetlerin çocuklara ulaştırılmasını ise Toplum Gönüllüsü gençler üstleniyor. Bu yıl toplanan kıyafetler ile 20 şehirde binlerce çocuğun ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyleyen TOG Yönetim Kurulu Üyesi Didem Duru, “Toplum Gönüllüsü gençlerin enerjisi ile kıyafetleri çocuklara ulaştırmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Gençler, kampanya kapsamında toplanan kıyafetlerin 20 bin adedini 13.000 çocuğa ulaştırmayı hedefliyor. Gençlere inanan ve bu sosyal projeye yatırım gerçekleştiren değerli iş birlikçilerimize ve proje kapsamında kıyafet bağışlayan herkese teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Procter & Gamble hakkında:

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Migros Hakkında

Migros, yurt içinde 81 ilde Migros Jet, Migros, MM, MMM ve 5M formatları ve Macrocenter mağazalarıyla farklı ihtiyaçlara uygun ürün çeşitlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Migros’un ana hedefi müşterilerine yaşam tarzlarına göre farklı kanallardan ulaşarak o kanallardan ihtiyaçlara hızla cevap vermek ve her kanaldan fark yaratan alışveriş deneyimleri yaşatmaktır. İyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünleri, en bol çeşit, en uygun fiyatlar ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterileriyle paylaşmaktadır. Hane halkının ihtiyaç duyduğu temel ihtiyaç ürünlerinde Migros kalitesinden ödün vermeden piyasadaki en uygun fiyatı sağlamayı hedeflemektedir. Migros’un müşterileri ile arasında kurduğu güven köprüsü, en büyük ödülüdür. Bu başarılar, ulusal ve uluslararası otoriteler tarafından verilen ödüllerle tescillenmektedir. Migros, “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında üst üste 15. defa “Perakende Sektörünün En Beğenilen Şirketi” ödülünü almıştır.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) hakkında

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), kurulduğu Aralık 2002’den bu yana, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlıyor. Toplum Gönüllüsü gençler, Türkiye’nin 81 ilinde üniversitelerde 135 adet öğrenci kulübü, topluluğu veya grubu olarak bir araya gelerek, belirledikleri ihtiyaçlara göre sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. Gençler tüm projeleri, vakfın ilkeleri olan farklılıklara saygı, şeffaflık ve hesap verebilirlik, yerel katılım, ekip çalışması, yaşam boyu öğrenme ve sosyal girişimcilik ilkeleri çerçevesinde hayata geçiriyor. Vakıf tüm çalışmalarıyla çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı hedefliyor. 2017 yılında, Türkiye’nin dört bir yanından 74.613 gencin katılımıyla 1.839 yerel, ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projesi/etkinliği/kampanyası gerçekleştiren Toplum Gönüllüleri, projeler için yerel kaynağı da harekete geçirerek projelere yerel halkın katılımını da sağladılar. Geçtiğimiz yıl 872 akran eğitimi alan ve bu eğitimlerle güçlenen gençler 825.920 kişiye çok çeşitli alanlarda temas etti. www.tog.org.tr

İlginizi Çekebilir

İstanbul Yaşam Maliyetinde Dünyada 154’Üncü Sırada

MERCER TARAFINDAN HER YIL GERÇEKLEŞTİRİLEN YAŞAM MALİYETİ ARAŞTIRMASI’NIN 2019 SONUÇLARI AÇIKLANDI. BU SENE 25’İNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLEN ARAŞTIRMAYA GÖRE 154’ÜNCÜ SIRADA YER ALAN İSTANBUL, MOBİL (EXPAT) ÇALIŞANLAR İÇİN CAZİP BİR MERKEZ OLMAYI SÜRDÜRÜYOR


Skolyoz Tedavisi Hastaya Özel Olmalı

Sağlıklı bir omurganın arkadan bakıldığında ‘düz’ olarak görünmesi gerekiyor. Omurganın yana doğru eğriliklerine skolyoz adı veriliyor. Skolyozu olan bir kişinin röntgeninde omurgası ise "S" veya "C" şeklinde görünüyor. Duruş bozuklukları ile karıştırılabilen skolyoz doğru bir şekilde teşhis edilerek uygun tedavi planlandığında başarılı sonuçlar alınabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Yetkin Söyüncü, skolyoz hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.


E Spor Araştırması E Spor Geleceğin Futbolu Olacak

Sanal dünyanın yeni fenomeni: E-spor


‘Bağdat Paktı’Nı Türkiye’De İlk Kez Vbky Yayımlıyor

Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa “Bağdat Paktı: İngiltere ile Amerika'nın Ortadoğu Savunma Politikaları”nda, kitaba da adını veren yapılanmayı her yönüyle inceliyor. Türkiye, Irak, İran, Pakistan, İngiltere ve ABD’nin 1950’li yıllardaki siyasi hedeflerini değerlendiren Yeşilbursa, “Pakt, II. Dünya Savaşı’ndan sonra ortaya çıkan Sovyet yayılmacılığına karşı İngiltere ve Amerika’nın Ortadoğu’da oluşturmaya çalıştıkları savunma projelerinin vücut bulmuş halidir” diyor.


Temsa’Dan Romanya’Ya 46,5 Milyon Euro’Luk Büyük Satış

Bugüne kadar 15 bine yakın aracı dünyanın 66 ülkesinde yollara çıkan TEMSA, Romanya’da büyük bir ihale kazandı. Romanya İç İşleri Bakanlığı’nın düzenlediği ihalede birinci olan TEMSA, bu ülkeye toplam 326 adet LD12 SB model otobüs ihraç edecek.


Etiketler: Migros, Toplum, büyük, için, sosyal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.