8 Kasım 2019 Cuma 14:14

GÜNDEM

Bio Oil’İn Yenilenen Formülü İle Sekiz Haftada Çatlak Görünümünde Gözle Görülür Azalma!

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünde gözle görülür azalma sağlıyor. Bitki özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formül; hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması ve hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle oluşan çatlakların görünümünü azaltırken, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan hızlıca emilerek cildi nemlendiriyor.

Bio Oil’İn Yenilenen Formülü İle Sekiz Haftada Çatlak Görünümünde Gözle Görülür Azalma!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hızlı kilo almanın vücudumuzda görülen en belirgin etkilerinden biri de çatlaklar. Cilt dokusunun yırtılması ve doku iyileştikçe cilt yüzeyinde izlerin belirmesiyle oluşan çatlaklar, özellikle hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması, hamilelik döneminde alınan kilolar gibi nedenlerle ortaya çıkıyor ve istenmeyen bir görüntü oluşturuyor. Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, yenilenen formülü ile yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltarak bu durumu yaşayanların vücutlarıyla yeniden barışmalarını sağlıyor.

Bitki özleri ve vitaminlerle zenginleşen yeni formül

Papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağları ile birlikte A ve E vitaminleri içeren yeni formülde ayrıca, çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ bulunuyor. Bitki özlerinin ve vitaminlerin faydalarının cilt tarafından kolayca emilmesini sağlayan PurCellin Oil™, hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmıyor.

Günde iki kez çatlakların üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanan Bio-Oil cilt bakım yağı, sekiz haftada çatlakları gözle görülür şekilde azaltıyor. Yalnızca çatlak giderme değil, yoğun nemlendirme özelliği de bulunan ürünün en az üç ay kullanılması öneriliyor.

Hamilelikte üçüncü aydan itibaren çatlak önlemeye yardımcı

Doğum çatlaklarına önlem almak isteyen kadınlar ise hamileliklerinin üçüncü ayından itibaren Bio-Oil’i kullanmaya başlıyor. Karın, göğüs, bel, kalça, uyluk gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere uygulanması tavsiye edilen ürün, hassas ciltlere uygunluğuyla anne adaylarının hem vücutlarını hem de içlerini rahat ettiriyor.

Bio-Oil Hakkında

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, bitki özleri ve vitaminleri bir araya getiren bir cilt bakım yağıdır. Hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması, hamilelik veya vücut geliştirme nedenleriyle oluşan çatlakların sekiz haftada gözle görülür şekilde azalmasını sağlayan Bio-Oil, Avrupa Parlamentosu Yönetmeliği ve Kozmetik Ürünleri Konseyinin güvenlik denetimlerine tabidir ve hamileler de dâhil olmak üzere herkesin kullanımına uygundur. Bu zamana kadar pek çok ülkede düzenlenen yarışma ve etkinliklerde toplam 190 ödüle layık görülen Bio-Oil, dünyanın önde gelen sağlık ürünleri şirketi Perrigo çatısı altında tüketiciler ile buluşmaktadır.

Perrigo Türkiye Hakkında

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen sağlık ürünleri şirketi Perrigo, 2015 yılında Omega Pharma şirketini satın almıştır. Kişisel bakım ve sağlık ürünleri pazarında, Bio-Oil, Sebamed, Paranit, Predictor, XL-S, Vectavir, Gvyna, Omron, Deotak ve Depitak gibi çoğu kategorisinde lider markaları bünyesinde barındıran şirket, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Sevgililer Günü'ne Özel Hafızalardan Silinmeyecek Makyajın İpuçları

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK MAKYAJIN İPUÇLARI


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Bio-Oil, çatlak, bakım, cilt, kilo

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.