5 Şubat 2018 Pazartesi 01:45

MAGAZİN

"Bir kızımız da olsun çok isterdim"

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
“ Bir kızımız da olsun çok isterdim”“ Anne olduktan sonra daha sakin bir insan oldum”“Birlikte olduktan sonra nerede yaşadığınızın bir önemi yok”“Modacı Ertan Kayıtken ile çok şık bir koleksiyon hazırlıyoruz”“17 yaşından beri 55 kiloyum”2000 yılı Türkiye ve Dünya Güzeli Yüksel Ak Rimer, Swissotel Büyük Efes İzmir’in büyülü atmosferi eşliğinde MAG Şubat kapağının konuğu oldu. Uzun yıllar sonra kapak çekimi gerçekleştiren Yüksel Ak Rimer, samimi röportajı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.


Eğlenmeyi, gülmeyi çok seven bir karakterinin olduğunu belirten Türkiye Güzeli, Modacı Ertan Kayıtken ile birlikte çok şık bir koleksiyon hazırladıklarının da müjdesini veriyor. Güzelliğinin sırrını sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu dile getiren Yüksel Ak Rimer, genetik faktörlerden dolayı şanslı olduğunu da söylüyor. Modellik kariyerinin ardından eşi ile tanıştıktan sonra İzmir’e yerleşen Yüksel Ak Rimer, İstanbul’dan sonra İzmir’e alışma sürecini ise şöyle yorumluyor :” Eşim ile tanıştıktan 20 ay sonra evlenme kararı aldık. Onun işleri dolayısı ile İzmir’e yerleştik. İzmirli olduğum için alışmak zor olmadı. Geçiş süreci ile yavaş yavaş alıştırdım kendimi ve sonra oğlumuz dünyaya geldi. Birlikte olduktan sonra nerede yaşadığınızın bir önemi yok.” Eşi ile tutkulu bir aşk yaşayan başarılı ve güzel anne, “Kız çocuğumuz da olsun isterdim” sözleri ile kız çocuk özlemini dile getirdi.Sevgililer Günü özel çekimleri ve röportajları ile bir birinden ünlü isimleri sayfalarına konuk eden MAG Şubat, www.magdergi.com.tr ,DijiMecmua, Turkcell Dergilik ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Ramazan’Da Şeker Hastalarına Özel Beslenme Tüyoları

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şeker hastalığı başta olmak üzere kronik hastalığı olan kişiler çoğu zaman oruç tutup tutmama konusunda kararsız kalıyor. Şeker hastalığının etkileri kişiden kişiye değişebildiği için hastaların doktorlarına danışmadan tutup tutmama kararını vermemesi gerektiğine dikkat çeken DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Deniz Zünbülcan, oruç tutmalarında sakınca görülmeyen şeker hastaları için Ramazanı rahat geçirmenin püf noktalarını paylaştı.


Doğtaş’A Kırmızı Ödülleri’Nde ‘En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası Başarı Ödülü’

Bu sene 103. yılı kutlanan Çanakkale Zaferi ile ilgili kısa film hazırlayan Doğtaş, doğduğu topraklara ve bu topraklarda savaşmış tüm kahramanlara saygı duruşu niteliğindeki 18 Mart filmi ile Kırmızı Ödülleri’nde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası” kategorisinde “En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası Başarı Ödülü” kazandı.


Lgs’Ye, 10 Gün Kala Öğrencilerin Sınav Başarısını Artıracak Son Taktikler Neler

LGS’YE 10 Gün Kala Son Taktikler


360 Mesut Yar İle Laf Çok, Hafta İçi Her Gün 01.00

“Türkiye’nin en uzun süreli günlük talk şovu” olarak TV tarihine geçen program yeni enerjisi ve vizyonuyla yine çok konuşulacak konu ve konuklarıyla 360 ekranrında.


Haftada 9 Saat Çocuklarımızın Ödevlerine Yardım Ediyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: sonra, Yüksel, Rimer, İzmir, olsun

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.