9 Aralık 2015 Çarşamba 16:24

KÜLTÜR SANAT

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı

Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği “Bir Tablo Bin Fırça” Projesi’nin tablosu sahibini buldu.

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Mustafa Kemal Atatürk’ü 77’nci ölüm yıl dönümünde anmak için başlattığı “Bir Tablo Bin Fırça” projesiyle ortaya çıkan tabloyu bağışladı. Alışveriş merkezi ziyaretçileriyle birlikte yapılan tablo bir süre sergilendikten sonra yapılan bir törenle Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi’ne bağışlandı. Bağışlanan tabloyu öğrenciler omuzlarda taşıyarak okullarına götürdüler.

Projeyle ilgili açıklama yapan alışveriş merkezi müdürü Vedat Özeren, “Atatürk’ü unutamadığımızı ve minnetle andığımızı göstermek için Nuit Reklam Ajansı'nın danışmanlığında ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesini hayata geçirdik. Bu projede Atatürk'e verdiğimiz değeri yas tutarak değil, O'nun anısını yaşatarak ziyaretçilerimizle birlikte tuvale resmettik.” dedi.

Tablonun bağışlandığı Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi Müdürü Haşim Akfırat ise “Türk Milli Kültürünü, Medeniyetini, Cumhuriyet Tarihini gelecek kuşaklara aktarmak bizlerin görevidir. Bu sorumlulukla Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin yapmış olduğu “Bir Tablo Bin Fırça” projesini okulumuza değer buldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Funda Arar’Dan Zafer Bayramına Özel Konser

FUNDA ARAR’DAN ZAFER BAYRAMINA ÖZEL KONSER


Kiğılı Türkiye’De Ormanların Sesi Oluyor

Türkiye’nin “ciğerini yakan” ve gündeme oturan orman yangınlarına karşı ilk anlamlı duyarlılık, erkek moda markası Kiğılı’dan geldi. Türkiye’nin farklı bölgelerinde çıkan ve yüzlerce hektar ormanın ve sayısını tahmin etmekten endişe ettiğimiz hayvan dostlarımızın kaybedilmesine neden olan orman yangınlarına ilişkin duygusal bir film yayınlayan Kiğılı, #1FİDAN1CAN etiketi ile önemli bir kampanyaya da öncülük ediyor.


İkinciyeni.Com, 2019 Yılı İlk Yarıyıl Satış Rakamları

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Kurulduğumuzdan itibaren 5 yılda 89 bin araç sattık. 2019 yılının ilk altı ayında ise 10 bine yakın otomobili ikinciyeni.com üzerinden, tüketiciler ile buluşturduk. Yılı 15 bin adetle kapatmayı hedefliyoruz” dedi.


Etiketler: Bir, Tablo, Bin, Fırça, Yeni, Evine, Uğurlandı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.