9 Aralık 2015 Çarşamba 16:24

KÜLTÜR SANAT

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı

Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği “Bir Tablo Bin Fırça” Projesi’nin tablosu sahibini buldu.

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Mustafa Kemal Atatürk’ü 77’nci ölüm yıl dönümünde anmak için başlattığı “Bir Tablo Bin Fırça” projesiyle ortaya çıkan tabloyu bağışladı. Alışveriş merkezi ziyaretçileriyle birlikte yapılan tablo bir süre sergilendikten sonra yapılan bir törenle Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi’ne bağışlandı. Bağışlanan tabloyu öğrenciler omuzlarda taşıyarak okullarına götürdüler.

Projeyle ilgili açıklama yapan alışveriş merkezi müdürü Vedat Özeren, “Atatürk’ü unutamadığımızı ve minnetle andığımızı göstermek için Nuit Reklam Ajansı'nın danışmanlığında ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesini hayata geçirdik. Bu projede Atatürk'e verdiğimiz değeri yas tutarak değil, O'nun anısını yaşatarak ziyaretçilerimizle birlikte tuvale resmettik.” dedi.

Tablonun bağışlandığı Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi Müdürü Haşim Akfırat ise “Türk Milli Kültürünü, Medeniyetini, Cumhuriyet Tarihini gelecek kuşaklara aktarmak bizlerin görevidir. Bu sorumlulukla Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin yapmış olduğu “Bir Tablo Bin Fırça” projesini okulumuza değer buldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Şanghay Ve Mumbai Gibi Bölgeler Dünyada Tüketici Alışkanlıklarına Yön Veriyor

- TİCARETİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ “WEBRAZZİ E-TİCARET 2019” KONFERANSINDA GÜNDEME TAŞINDI


Salvatore Ferragamo Yeni Kreatif Direktör Paul Andrew Oldu

SALVATORE FERRAGAMO YENİ KREATİF DİREKTÖRÜ PAUL ANDREW


Muammer Keskin Gülbahar Mh. Ziyaret Etti

GÜLBAHAR MAHALLESİ ZİYARETİ


Multinet Up Tüm Seyahat İşlemlerinizi Dijitalleştiriyor

Sektörde ilkleri gerçekleştiren Multinet Up, 2007 yılında BiletBank markası adı altında Online Seyahat Acentesi olarak kurulan Akdeniz Pe-Tur Turizm ile iş birliği yaparak MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi’ni hayata geçirdi. Multinet Up, kurumsal müşterilerinin tüm seyahat işlemlerini MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi ile dijital platform üzerinden gerçekleştirirken, seyahat giderleri kontrolünü kolaylaştırıyor.


Mesa Ayrıcalığına Sahip Olmak İsteyenlere Sadece %15 Peşinatla Teslime Kadar Ödeme Yok !

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık tecrübesi ile güvenin sembolü MESA, eşsiz adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla MESA GÖKADA ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan, orman manzaralı MESA Orman projelerine sadece %15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olma fırsatı sunuyor.


Etiketler: Bir, Tablo, Bin, Fırça, Yeni, Evine, Uğurlandı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.