9 Aralık 2015 Çarşamba 16:24

KÜLTÜR SANAT

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı

Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği “Bir Tablo Bin Fırça” Projesi’nin tablosu sahibini buldu.

Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
Bir Tablo Bin Fırça Yeni Evine Uğurlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Mustafa Kemal Atatürk’ü 77’nci ölüm yıl dönümünde anmak için başlattığı “Bir Tablo Bin Fırça” projesiyle ortaya çıkan tabloyu bağışladı. Alışveriş merkezi ziyaretçileriyle birlikte yapılan tablo bir süre sergilendikten sonra yapılan bir törenle Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi’ne bağışlandı. Bağışlanan tabloyu öğrenciler omuzlarda taşıyarak okullarına götürdüler.

Projeyle ilgili açıklama yapan alışveriş merkezi müdürü Vedat Özeren, “Atatürk’ü unutamadığımızı ve minnetle andığımızı göstermek için Nuit Reklam Ajansı'nın danışmanlığında ''Bir Tablo Bin Fırça'' projesini hayata geçirdik. Bu projede Atatürk'e verdiğimiz değeri yas tutarak değil, O'nun anısını yaşatarak ziyaretçilerimizle birlikte tuvale resmettik.” dedi.

Tablonun bağışlandığı Medine Tayfur Sökmen İmam Hatip Lisesi Müdürü Haşim Akfırat ise “Türk Milli Kültürünü, Medeniyetini, Cumhuriyet Tarihini gelecek kuşaklara aktarmak bizlerin görevidir. Bu sorumlulukla Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin yapmış olduğu “Bir Tablo Bin Fırça” projesini okulumuza değer buldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


İstanbul Modest Fashıon Week’ Davetlilerden Tam Not Aldı

‘İSTANBUL MODEST FASHION WEEK’ DAVETLİLERDEN TAM NOT ALDI


Axis İstanbul’Dan 23 Nisan’A Özel Eğlence Paketi

Axis İstanbul AVM’de geçtiğimiz günlerde başlayan ve 15 Ekim’e kadar devam edecek Hediye Dükkanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününe özel tüm çocukları unutamayacakları bir eğlenceye davet ediyor. Çocukların en özel gününde Axis İstanbul AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapacak ziyaretçiler, 50 puan değerinde hediye puanın sahibi olarak eğlence paketini almaya hak kazanacaklar.


Ar Ge Merkezlerine Yerli Yazılım Desteği

AR-GE ve Tasarım Merkezi olan şirketlere yerli ERP çözümü


Elite World Chefs, Minik Şefleri Ağırlıyor 23 Nisan Elite World Hotels Etkinliği

Elite World Chefs, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği ‘Pizza Yapımı’ atölyesine 6-14 yaş arası çocukları bekliyor.


Etiketler: Bir, Tablo, Bin, Fırça, Yeni, Evine, Uğurlandı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.