17 Ocak 2020 Cuma 11:55

GÜNDEM

Birevim Yeni Evlenecek Çiftlere, Birevim’Den “Birlikte Mutluluk”

Yeni evlenecek çiftlere,

Birevim   Yeni Evlenecek Çiftlere, Birevim’Den “Birlikte Mutluluk”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geliştirdiği girişim, gelişim, yatırım gibi alanlara yönelik sürdürülebilir tasarruf finansmanı modeliyle, hem sektörüne yön veren hem de farklı sektörlere bu özgün modeli taşıyan BİREVİM; yeni evlenecek çiftlerin hayallerine çözüm olmak için, “Evlilik Dünyası Fuarı”nda yerini alıyor.

BİREVİM, evlilik yolculuğundaki çiftlere “Evlilik Dünyası Fuarı”nda destek oluyor!

Hayatımızın en önemli dönemlerinden biri olan evlilik sürecinde, yeni bir hayat kurma heyecanını, mutluluğunu ve elbette ki biraz da telaşını taşırız üzerimizde. Bu tatlı koşuşturmanın zor tarafı ise getirdiği maddi yükün üstesinden gelmeye çalışmak.”

Geliştirdiği tasarruf odaklı finans modeliyle, 4 yıl gibi kısa bir zamanda, hem binlerce ailenin ev veya araba sahibi olma hayaline çözüm üreten, hem de sektöre yön verip, vizyon kazandıran “BİREVİM”, “BİRLİKTE Mutluluk” projesi ile, yeni evlenen çiftlere, evlenirken oluşan masrafların karşılamaları ve ev, araba sahip olabilmeleri için tasarruf imkanları sunuyor.

Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan “Evlilik Dünyası Fuarı”nı ziyaret edecek olan çiftler, BİREVİM ile “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile hayallerine kavuşacak. “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile, bütçeleri aşan masraflara çözümler sunulacak, yeni bir hayat kuracak olan çiftlerin hayallerine kavuşmalarına vesile olunacak.

BİREVİM’in “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile tanışmak ve tasarrufa yönelik finansman yöntemleri hakkında bilgi almak için, “Evlilik Dünyası Fuarı” A105 numaralı standa uğramayı unutmayın!

Y. Ekrem Acar

0 539 782 35 69

İlginizi Çekebilir

İnsan Sağlığının En Büyük Tehdidi Sigara

İNSAN SAĞLIĞININ EN BÜYÜK TEHDİDİ


Perianal Fistül Tedavisinde Lazer Teknolojisi Konfor Sağlıyor

Perianal fistül, daha çok ofis çalışanları, bankacılar, pilotlar gibi uzun süreler oturarak çalışanlarda makat bölgesinde apse oluşumuyla meydana geliyor. Yaşam kalitesini oldukça düşüren bu inatçı hastalığın tek tedavi yolu cerrahi ancak klasik cerrahi yöntemi sonrası normal yaşama dönüş uzun ve zahmetli bir süreci beraberinde getiriyor. Son yıllarda perianal fistül tedavisinde uygulanmaya başlayan lazer yöntemi hastaya önemli konfor sunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Prof. Dr. Ediz Altınlı, perianal fistül tedavisinde lazer yöntemi hakkında bilgi verdi.


İmamoğlu Ve Genç Arasında Güldüren "Mazbata" Diyalogu

İMAMOĞLU VE GENÇ ARASINDA GÜLDÜREN "MAZBATA" DİYALOGU


The Bodrum Edıtıon Vırtuoso®'Ya Kabul Edildi!

The Bodrum EDITION, 100 ülkede 1,800'den fazla markayı bünyesinde barındıran Virtuoso®’nun seçkin lüks seyahat ortakları portföyüne kabul edildi. The Bodrum EDITION Genel Müdürü Marc Matar'a göre, Virtuoso'ya dâhil olmak, ağın 20,000 lüks seyahat danışmanlık firmasına ve onların müşteri portfolyosuna ulaşmayı sağlayarak yeni satış ve pazarlama fırsatları sunacak. Virtuoso ajansları yılda 26,4 milyar dolardan fazla gelir elde ediyor ve bu da ağı lüks seyahatlerin en önemli oyuncusu haline getiriyor.


Vapurların Müzisyen Havuzu Yenileniyor

VAPURLARIN MÜZİSYEN HAVUZU YENİLENİYOR


Etiketler: BİREVİM, yeni, Evlilik, Dünyası, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.