8 Kasım 2018 Perşembe 09:05

GÜNDEM

Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!

BITDEFENDER ANTİVİRÜS YENİ BİREYSEL ÜRÜN GRUBUYLA

Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
Bıtdefender Antivirüs’Ün 2019 Ürünleri İle En Sofistike Siber Saldırıları Bile Durdurun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GÜVENLİK SEKTÖRÜNDEKİ STANDARTLARIN ÇITASINI YÜKSELTİYOR

BITDEFENDER ANTİVİRÜS 2019 ÜRÜN GRUBU

GÜÇLÜ ÖZELLİKLERİYLE GELİYOR

BITDEFENDER ANTİVİRÜS’ÜN 2019 ÜRÜNLERİ İLE

EN SOFİSTİKE SİBER SALDIRILARI BİLE DURDURUN!

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs’ün yeni bireysel ürün serisi, çevrimiçi suçlara karşı kullanıcıların gücünü artırarak güvenlik sektöründeki standartların çıtasını yükseltiyor. En sofistike siber saldırıları bile durduran 2019 ürün grubu, çevrimiçi suçların hızla yayılmasına karşı savunmanızı şimdiye dek hiç olmadığı kadar güçlü hale getiriyor.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, 2019 bireysel ürün serisiyle çevrimiçi saldırılara karşı kullanıcıların gücünü artırarak güvenlik sektöründeki standartların çıtasını yükseltiyor. Bitdefender Antivirüs’ün yeni ürün grubu, siber saldırganların varlığını saldırıdan önce fark ederek kullanıcıları koruyor.

Sisteminizi Derinlemesine İzliyor

Bitdefender Antivirüs’ün 2019 bireysel ürün grubundaki Ağ Tehditlerini Önleme (Network Threat Prevention) özelliği, hesaplara zorla giriş denemelerini tespit etmek, cihazları botnet saldırılarından uzak tutmak ve hassas bilgilerin şifrelenmemiş web sayfalarında bulunmasını önlemek için tüm saldırı yollarına karşı sisteminizi derinlemesine izliyor.

Fidye Yazılımı Artık Tehdit Değil!

Çevrimiçi suçların hızla yayılmasına karşı savunmanız artık Fidye Yazılımı Düzeltme (Ransomware Remediation) özelliği ile şimdiye dek hiç olmadığı kadar güçlü. Bu yeni teknoloji, fidye yazılımı saldırısı gerçekleştirmeye yönelik davranışları tespit ederek dosyalarınızı otomatik olarak yedekliyor. Özellikle sıfırıncı gün fidye yazılımı saldırılarına karşı en üst düzeyde savunma sağlayan Bitdefender Antivirüs, böylece fidye yazılımının şifrelemesini etkisiz kılıyor.

“İmkansız Görülen Teknolojilerle Koruyoruz”

Bitdefender Antivirüs Tüketici Çözümleri Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, geliştirilmiş ürün grubunu “Bitdefender Antivirüs, kuruluşundan beri çevrimiçi güvenlik endüstrisinin en ön saflarında yer alıyor ve her yeni nesil ürünüyle birlikte daha büyük adımlar atmaya devam ediyor. Yeni bireysel ürün serisiyle, saldırılara karşı korumayı yeni bir seviyeye taşıyoruz ve kullanıcılarımızın günlük çevrimiçi hayatını, bir güvenlik stratejistinin kısa bir süre önce imkansız gördüğü teknolojilerle savunuyoruz.” sözleriyle yorumluyor.

2019 ürün serisi hakkında konuşan Bitdefender Türkiye Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu “Güvenlik alanında bir çok ödül alan Bitdefender Antivirüs, 2019 ürün serisiyle kullanıcıların siber saldırılardan arınmış daha keyifli bir teknolojik hayat sürmesini sağlıyor. Günümüzde kullanıcıların teknolojik dünya içerisinde özellikle sosyal mühendislik saldırılarına karşı zorlandıklarına şahit oluyoruz. Fakat 2019 Bitdefender ürün ailesiyle kullanıcılar, daha karmaşık saldırılara karşı kendilerini yalnız hissetmeyecekleri bir güvenlik çözümüyle buluşacaklar. Kullanıcıların yoğun olarak maruz kaldığı oltalama (phishing) ve fidye yazılımı saldırılarına karşı Bitdefender 2019 ürün ailesi, artık çok daha güçlü bir koruma imkanı sunuyor. Güvenliği bir çok katmanda kullanma imkanı sunan Bitdefender, ebeveynlerin çocuklarına daha güvenli bir internet ortamı yaşatabilmeleri için ebeveyn koruma modülünün yanı sıra basit şifrelerin mağduru olmamaları için daha güçlü şifre önerileri ve bunları saklama imkanı sağlayan şifre yöneticisi (password manager) gibi ek modüller de sunuyor. Ayrıca Türkiye`deki kullanıcılarımız, ürünler hakkında Türkçe destek alabilecek ve ürünleri Türkçe dil desteği ile kullanabilecek. Bitdefender, dünyada 500 milyondan fazla kullanıcısına teknolojik hayatı kolay ve daha güvenli bir şekilde deneyimleme şansı sağlıyor.” ifadelerinde bulunuyor.

2019 serisiyle Bitdefender Antivirüs, güvenlik danışmanı olarak daha etkili bir rol üstleniyor. Bu yeni yaklaşımıyla 2019 ürün grubu, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına bağlı olarak ek güvenlik özelliklerinden nasıl yararlanabileceklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Zararlı Web Sitelerine Karşı Tetikte

Bitdefender Antivirüs, Gelişmiş Tehdit Koruması (Advanced Threat Defense) ile de büyük yenilikler getiriyor. Uygulamalardaki şüpheli davranışları yakından takip eden 2019 bireysel ürün serisi, saldırının önlenmesi için anında harekete geçmeye hazır durumda oluyor. Web Saldırılarını Önleme (Web Attack Prevention) özelliği, web filtreleme teknolojisi sayesinde bir bağlantıya tıklamadan önce arama sonuçlarınızın güvenli olup olmadığını bildiriyor ve hiçbir zaman zararlı bir web sitesine girmemenizi sağlar.

Son teknoloji ürünü Kimlik Avı Önleme (Anti-Phishing) teknolojisi, kredi kartı numaralarını ya da şifreleri ele geçirmek için kurumsal siteleri taklit eden sahte siteleri tespit ederek engelliyor. Anti-Fraud özelliği sizi aldatmaya çalışan web sitelerini ziyaret ettiğinizde alarm verirken Bitdefender Güvenli Dosyalar (Bitdefender Safe Files) özelliği ise önemli dosyalarınızda yetkisiz olarak yapılabilecek değişiklikleri önlüyor.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard ile felaket kurtarma ve iş sürekliliği alanında faaliyet gösteren Clonera’nın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

İlginizi Çekebilir

Lg’Den İnovatif Sevgililer Günü Hediyeleri!

LG Electronics Hakkında:


Leıca İle Fotoğraf Sohbetleri Ustaları Ağırlamaya Devam Ediyor

Kültür ve sanatın gelişimine önemli katkılar sağlayan Doğuş Grubu’nun Leica Camera AG iş birliğiyle bomontiada’ya taşıdığı Leica’nın hayata geçirdiği “Leica ile Fotoğraf Sohbetleri” serisi devam ediyor. 22 Ocak’ta Leica bomontiada’da gerçekleşen sohbet etkinliği kapsamında, fotoğrafçılığın önemli isimlerinden Ozan Sağdıç ve İbrahim Zaman, “Ustalarla Fotoğraf” etkinliğinde fotoğraf severlerle buluştu.


Sir David Attenborough, 49. Dünya Ekonomik Forumu'nda Cambridge Dükü Prens William İle Bir Araya Geldi

Sir David Attenborough, 49. Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF 2019) kariyeri ve yakında gösterime girecek yeni belgeseli Gezegenimiz (Our Planet)'in yanı sıra önemli çevre sorunları ve yeni nesil küresel liderlere tavsiyeleriyle ilgili Cambridge Dükü ile konuştu.


Türkiye'de Bir İlk Bioderma'dan Çıldır Gölü Üzerinde Sergi;Soğuktan Etkilenen Karslı Kadınların Cilt Hikayesi...

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğunu ortadan kaldıran Atoderm serisi ile Türkiye’nin en soğuk bölgesi Kars’ta eşsiz bir deneyime imza attı. Karslı kadınlar, Sefa Yamak tarafından soğuk kış koşulları altında mücadele ederken fotoğraflandı, soğuktan etkilenen ciltlerin hikâyesi fotoğraf karelerine taşınarak Çıldır Gölü üzerinde sergilendi. Çıldır Gölü’nden sonra İstanbul’da da düzenlenecek sergiden elde edilecek tüm gelir, Kars sakinlerinin ihtiyaçları için kullanılacak.


Philips Televizyonları, Abbey Road Studios’Un Resmi Tv Ortağı Seçildi

Efsanevi müzik kayıt ve prodüksiyon tesisi Abbey Road Studios; Philips TV’lerin tasarımı, satışı, pazarlaması ve üretimi konusunda marka imtiyaz sahibi olan TP Vision’la yeni bir stratejik ortaklık başlatıldığını duyurdu. Ortaklık, Abbey Road ve TP Vision’ın yüksek kalitelerini birleştirerek mükemmelliği ortaya çıkarıyor.


Etiketler: Bitdefender, ürün, 2019, güvenlik, Antivirüs

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.