26 Ağustos 2019 Pazartesi 09:00

GÜNDEM

Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION

Bıtdefender Browser Isolatıon En Sofistike Siber Tehditleri Engelliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İLE İNTERNET ERİŞİMİ ARTIK DAHA GÜVENLİ

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION İLE CİHAZLAR VE İNTERNET ARASINDA SANAL HAVA BOŞLUĞU OLUŞTURUN

BITDEFENDER BROWSER ISOLATION

EN SOFİSTİKE SİBER TEHDİTLERİ ENGELLİYOR

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, yeni ürünü Bitdefender Browser Isolation ile siber saldırganların web tarayıcıları üzerinden kullanıcılara zarar vermesini önlüyor. Son kullanıcı sistemleri ile web tarayıcıları arasında sanal bir hava boşluğu oluşturan Bitdefender Browser Isolation saldırganların, saldırı anındaki tüm hareketlerini engelliyor.

Son kullanıcı deneyimini etkilemeden web kaynaklarına erişim sağlamak için tasarlanan Bitdefender Browser Isolation, ağlar ve web tarayıcıları için en büyük tehdit ve risklere karşı koruma sağlıyor. Özellikle insan kaynakları ve finans alanındaki çalışanlar gibi yüksek riskli kullanıcılar için tarayıcı yalıtımı kullanımının önemli olduğunu hatırlatan Bitdefender Antivürüs, Citrix Virtual Apps sunucularında çalışan sanallaştırılmış bir tarayıcı kullanarak güvenli internet erişimi sağlıyor.

Sistemler ve İnternet Arasında Sanal Hava Boşluğu Oluşturuyor

Çoğu güvenlik teknolojisinden farklı bir savunmaya sahip olan Bitdefender Browser Isolation, arabellek aşımı saldırıları da dahil olmak üzere sistemlerde yer edinebilmek için kullanılan kod ekleme ve heap spray gibi saldırı teknikleri için belleği izleyerek saldırıları sonuçsuz bırakıyor.

Tarayıcı yalıtımının kanıtlanmış bir siber güvenlik koruması olduğunu belirten Bitdefender Veri Merkezi ve Ağ Güvenliği Başkan Yardımcısı Gavin Hill,gelişmiş kullanıcı deneyimi ile birlikte cihaza özel güvenlikte de kullanıcılara en iyisini sunmanın şirketlerin yükümlülüğünde olduğuna, kullanıcılara ihtiyaç duydukları hızı ve erişimi sağlarken de sistemler ve internet arasında gerekli sanal hava boşluğunun oluşturulmasının da önem arz ettiğine dikkat çekiyor. Gavin Hill, “Kullanıcılar tarayıcı izolasyon teknolojilerini hantal bulduklarında, daha az güvenli bir çözümle bunu devre dışı bırakabiliyor. Bunun önüne geçmenin yolu da, Citrix'teki gibi sanallaştırılmış tarayıcıda uzun geçmişi olan bir çözümün kullanılmasıdır.” ifadelerinde bulunuyor.

Citrix Hypervisor'ın benzersiz yeteneklerini kullanan Bitdefender Browser Isolation, Citrix Virtual Apps sunucularında çalışan sanallaştırılmış bir tarayıcı kullanarak güvenli bir internet erişimi oluşturabilmektedir.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard’ın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

İlginizi Çekebilir

Logitech G915 Tkl Mekanik Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Ticaret Sicil No: 521008


Ünlüler “Pepsi İle Evlere Şenlik” Konseriyle Binlerce İnsana Keyifli Anlar Yaşattı, Ceylan Ertem, Fatma Turgut, Mehmet Erdem, Sertab Erener Sıla, Beyaz

Ünlüler “Pepsi ile Evlere Şenlik” konseriyle


Tarım Ve Gıdada Sürdürülebilirlik Ana Hedef Olacak

Türk gıda ve tarımının geleceği masaya yatırıldı. Türkiye'nin tarım ürünleri ihracatına yıllık 5 milyar dolarlık katkı sağlayan Egeli tarım ihracatçıları, Covid-19 salgını sonrasında tarım sektörünün gündeminin sürdürülebilirlik olması gerektiğini dile getirdiler.


Çocuklarda Sosyal Medya Kullanım Yaşı Ne Olmalı

Çocuklarda sosyal medya kullanım yaşı ne olmalı?


İbb’Den Parklara Sosyal Mesafe Halkaları

İBB, Koronavirüs ile mücadelenin normalleşme evresinde, parkları ziyaret eden herkesin sosyal mesafe kurallarını anımsaması ve koruması için sosyal mesafe halkaları çizdi.


Etiketler: Bitdefender, güvenlik, Browser, Isolation, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.