30 Temmuz 2018 Pazartesi 09:02

GÜNDEM

Bitter Tutkunlarının Vazgeçilmezi… Sarelle Bitter

BİTTER TUTKUNLARININ VAZGEÇİLMEZİ…SARELLE BİTTER

Bitter Tutkunlarının Vazgeçilmezi… Sarelle Bitter
Bitter Tutkunlarının Vazgeçilmezi… Sarelle Bitter
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bol fındığı ve yoğun kakaosuyla Sarelle Bitter, bitterden vazgeçmeyenlerin lezzeti…

Türkiye’nin sürülebilir çikolata markası Sarelle, bitter çeşidi ile bitter lezzetinden vazgeçmem diyenlere hitap ediyor. Sarelle Bitter, özenle seçilen Sagra fındıklarından gelen eşsiz lezzeti, yoğun kakaosu ve kıvamı ile damaklarda enfes bitter tadı bırakıyor.

Sarelle severler sadece kahvaltıda değil, dilediği zaman ve dilediği yerde bitter keyfini sürüyor. Sarelle Bitter hem simit, pişi ve ekmeğin üzerinde hem de galetayla, waffle veya meyvenin yanında her türlü yeme şekline eşlik ediyor. Cam kavanozunun içinden kaşık kaşık yemenin de keyfi bir başka oluyor.

2016-2017’nin Superbrand’i seçilen Sarelle’nin içinde trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler bulunmuyor.

Sarelle Bitter, 350gr’lık özel cam kavanozlarda tüketiciye sunuluyor.

Sarelle hakkında:

Sarelle Toksöz Grup bünyesindeki Sanset Gıda çatısı altında üretiliyor. Eşsiz lezzetini özel Sagra fındığından alıyor. Yüzde 100 doğal içeriğe sahip Sarelle’de tüm hammaddeler, hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan kullanılıyor. Sarelle doğal vanilya ile üretiliyor; cam kavanozda sunulan ürünlerinin içinde trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler bulunmuyor. Sarelle Bitter’in yanı sıra, kakaolu fındık ezmesi, duo, fındık ezmesi ve şeker ilavesiz kakaolu fındık ezmesi çeşitleri de bulunuyor. Sarelle, marka yönetimi konusunda üstün başarı gösteren firmaları ödüllendiren uluslararası bağımsız otorite Superbrands tarafından Türkiye’nin 2016-2017 süper markası ilan edildi.

İlginizi Çekebilir

Kadıköy Cumhuriyet Kutlamalarına Hazır

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıl dönümünde Kadıköy Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram coşkusunu Kadıköy sokaklarına taşıyacak. 20 Ekim’de bayrak dağıtımı ve bando ile başlayacak etkinlikler 27 Ekim Cumartesi akşamı Mehmet Erdem konseri ile devam edecek. Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının en görkemlisi ise her zamanki gibi 29 Ekim’de Bağdat Caddesi’nde yapılacak yürüyüş olacak.


Gaziantep'in Sigortacılık Haritası Açıklandı.

Gaziantep'in


Lezita’Dan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’Na Destek

LEZİTA’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA DESTEK


Kadın Girişimciler İçin Arya İş Atölyeleri Başladı!

Arya Kadın Yatırım Platformu, Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı yatırım platformudur. Kadın liderliğindeki şirketleri, “Akıllı Para” yatırımı yaparak maddi kaynakların ötesinde değer katabilecek kadın ve kadının gücüne inanan erkek melek yatırımcılar ile bir araya getirir.


Bülten Network "Fashion Lab"

NetWork Sonbahar/Kış 2018 Erkek koleksiyonunda yer alan Fashion Lab serisi inovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştırıyor.


Etiketler: Sarelle, Bitter, bitter, fındık, ezmesi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.