22 Ekim 2019 Salı 10:26

GÜNDEM

Bizim Toptan’A Stevıe’Den 6 Ödül

Türkiye'nin önde gelen organize toptancısı Bizim Toptan, Stevie Awards'da altı ayrı kategoride ödül kazandı. Altın, “Diğer Sanayi Kolları Alanında Fiyat Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde gümüş, “Perakende Alanında Satış Pazarlama Kampanyası”, “Büyük Ölçekli Perakende Pazarında Satış Şirketi” , “İşgücü Gelişimi Öğrenimde Başarı ettik” kategorilerinde imkb bronz ödülün sahibi oldu.

Bizim Toptan’A Stevıe’Den 6 Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin 69 ilde 174 mağazasıyla en yaygın toptan marketi olarak faaliyet gösteren Bizim Toptan Market, perakende pazarlama, mobil uygulama, müşteri hizmetleri ve insan kaynakları alanlarındaki başarılı uygulamaları nedeniyle, Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde beş, Stevie En İyi İşveren Ödülleri'nde ise bir ödül kazandı. Bu yıl 17’ncisi gerçekleşen Stevie Uluslararası İş Ödülleri, uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yönelik pozitif katkıları ekseninde değerlendiriyor. Stevie En İyi İşveren Ödülleri ise en iyi çalışma ortamının yaratılmasını destekleme hedefiyle, dünyanın en çalışan dostu şirketlerini, İnsan Kaynakları profesyonellerini, ekiplerini ve başarılı İK projelerini ödüllendiriyor.

YILIN PAZARLAMA DEPARTMANI

Faaliyetleriyle Bizim Toptan Market'in 2018 yılında aktif müşteri sayısını, bir önceki yıla kıyasla yüzde 37,2 oranında artırarak, 1 milyon 459 bin müşteriye yükselten ve şirketin sürdürülebilir büyüme hedefini gerçekleştiren pazarlama departmanı, Stevie Uluslararası İş Ödülleri tarafından “Yılın Pazarlama Departmanı” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

EN İYİ SİTE VE UYGULAMA DA BİZİM TOPTAN İNSAN KAYNAKLARINA

Oyunlaştırma özelliğiyle benzer eğitim uygulamaları arasında önce çıkan ve Bizim Toptan çalışanları tarafından en çok kullanılan uygulama olan OnCampus, aynı zamanda Stevie En İyi İşveren Ödülleri'nde “İşgücü Gelişimi ve Öğrenimde Başarı” kategorisinde de yarıştı ve finale kalan 9 uluslararası şirket arasından seçilerek, bronz ödül kazandı.

Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde, Bizim Toptan’ın “Bizim Toptan F2F Big Gain” projesi, “Diğer Sanayi Kolları Alanında Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde gümüş ödül kazanırken; “Proton: Proaktif Otonom Müşteri Yönetimi” çalışması, “Perakende Alanında Yılın Pazarlama Kampanyası” kategorisinde bronz ödüle layık görüldü. “Büyük Ölçekli Perakende Sektöründe Yılın Şirketi” kategorisinde ise Bizim Toptan MOVERS bronz ödül aldı.

Bizim Toptan Satış Mağazaları hakkında:

2001 yılında 14 mağaza ile faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan Satış Mağazaları, 69 ilde 174 mağazasıyla, Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır. Şirket gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye'de faaliyet gösteren çok uluslu ve uluslararası firmalarla birlikte, saygın ve ticari itibarı yüksek firmaların da markalı ve tüketici nezdinde bilinirliği yüksek ürünlerinin hızlı tüketim sektöründe, yaygın müşteri ağına toptan satışını yapmaktadır. Şirket’in ana müşterileri toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süpermarketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, HoReCa (otel, restoran ve kafeler) ve kurumsal şirketlerden oluşmaktadır. Bizim Toptan, müşterilerine ülke genelinde yaklaşık 5000 lider marka ve özgün marka çeşitleriyle toptan satış gerçekleştirmektedir. Bizim Toptan, Borsa İstanbul’da BIZIM koduyla işlem görmektedir. Seç Marketler, Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın 2014 yılında bünyesine kattığı ve ana tedarikçisi olduğu iş ortaklığı modelidir. Seç Marketler’in işleyişi, Bizim Toptan’ın sahip olduğu geniş ürün portföyü ve satın alma gücü ile sistem kapsamındaki marketlere avantajlı fiyatlardan mal ve hizmet sunulması temeline dayanmaktadır.

Etiketler: Toptan, Bizim, Stevie, Ödülleri, kategorisinde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.