27 Kasım 2017 Pazartesi 17:29

BLOG

Blog Yazarları ve "Blogger Annelik"

Hürriyet'ne Ömür Kurt, blog yazarları arasında farklı bir yeri olan blogger "Manyak Anne" Şebnem Seçkiner ile kitabı "Manyak Anne"yi konuşmuş. İlginç bulduğumuz için paylaşıyoruz.

Blog Yazarları ve
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

» Hürriyet / Ömür Kurt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blog yazarlarının başarıları hepimizi sevindiriyor. İşte onlardan biri de blog yazarlığı ve gazetecilik yapan Şebnem Seçkiner, kitabı "Manyak Anne" ile Hürriyet'e röportaj verdi. Ömür Kurt ile blogger Manyak Anne arasındaki söyleşiden bir parça:

Sizce blogger annelik nedir?

Ben kendime ‘blogger anne’ değil, blog yazarı ya da gazeteci demeyi tercih ediyorum. Çünkü paylaşımlarım sadece anne olmakla ilgili değil. Kadın olmak, ilişkiler, güncel hayat... Ve bloğum da sosyal medya hesaplarım kadar aktif. Düzenli olarak yazıyorum. Türkiye’de ‘blogger’ sözcüğü farklı tanımlanıyor. Bir gerçekten de sitelerine içerik üretenler var, bir de daha çok sosyal medyada aktif olanlar, içeriği orada paylaşmayı tercih edenler. Ben hayatı paylaşıyorum. En bakımsız hallerim de sosyal medyada, en şık hallerim de. Olduğum gibiyim. Çocuğu sosyal medyada paylaşmak konusuna gelince, çocuğumu gelecekte rahatsız edecek hiçbir paylaşım yapmadım. Yaşadığı özel şeyleri de ne bloğumda yazdım, ne sosyal medyada, ne de kitabımda! Bu arada ‘Manyak Anne’ kitabım basılmadan önce defalarca eşim de okudu. Bunun sebebi ise “Acaba gelecekte kızım da okur da rahatsız olur mu?” endişesiydi. Sosyal medya paylaşımlarım da aynı şekilde… Kızım küçükken eşime sorardım “Sence bu fotoğrafı paylaşsam nasıl olur” diye. Paylaştığım fotoğraflarda kızım olsa bile, konu benim aslında. Benim düşündüklerim, yaşadıklarım… Şimdi de kızım Irmak’la birlikte karar veriyoruz fotoğraflara, bazen de beraber yazıyoruz. Çocuk fotoğrafı paylaştığınızda neyi vurguladığınız çok önemli. Bu konuda da herkesin tarzı farklı. Bu nedenle kimseye “Aaa neden böyle yapıyor” diyemem. Ancak ben kendi kızım konusunda çok hassasım.

Kaynak: Hürrriyet / Ömür Kurt Fotoğraf [Hürriyet Gazetesi]

İlginizi Çekebilir

Filli Boya Ve Şekerbank, “Konutlarda Isı Yalıtım Seferberliği” İle 5 İlde, 1.500 Kişiye Ulaştı.

Filli Boya ve Şekerbank, “Konutlarda Isı Yalıtım Seferberliği” ile 5 ilde, 1.500 kişiye ulaştı.


"Usulsüzlükler, Ölümsüz Olduğunu Sanan İnsanlar Tarafından Yapılır"

“USULSÜZLÜKLER ÖLÜMSÜZ OLDUĞUNU SANAN İNSANLAR TARAFINDAN YAPILIR”


“En İyi Müşteri Deneyimi” Teknosa’Da

Teknosa, müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards kapsamında, Elektromarket kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.


Albaraka Türk Yurt İçinde 200 Milyon Tl’Lik Kira Sertifikası İhraç Etti

Albaraka Türk, 200 milyon TL tutarındaki Kira Sertifikası ihracını gelen 1,5 kat fazla talep ile başarılı bir şekilde tamamladı.


Usta Dönerci Yeni Restoranını Anatolıum Marmara Avm'de Açtı

Türkiye’de 140 restorana ulaşarak kısa süre içinde döner pazarında dikkat çekici bir büyümeye imza atan Usta Dönerci®, geleneksel döner lezzeti, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile İstanbul Anatolium Marmara AVM’de yeni bir restoran açtı.


Etiketler: sosyal, medyada, kızım, Anne, Blog

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.