5 Aralık 2016 Pazartesi 17:48

BLOG

Blogger Anna Alboth Halep İçin Sivil Yürüyüş'te

Blogger  Anna Alboth Halep İçin Sivil Yürüyüş'te
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son yılların en önemli sivil toplum hareketi başlıyor. Suriye'de milyonlarca insanın katledilmesine artık insanlık bir dur demek istiyor. "Halep İçin Sivil Yürüyüş" hareketi, Suriye’de bombardımanların durdurulması ve sivil halka insani yardım ulaştırılması talebiyle 26 Aralık’ta yüzlerce kişinin katılımıyla Berlin’den Halep’e yürüyüş başlatıyor. Aralarında blog yazarı, blogger Anadolu Ajansı haberine göre Sosyal medya üzerinden örgütlenen harekete öncülük eden Polonyalı gazeteci ve blog yazarı Anna Alboth, yaptığı açıklamada, "En büyük amacımız, en büyük hayalimiz, şu anda Halep’te yaşananların son bulması, sivil halka insani yardımların ulaştırılabilmesi." dedi. Evet, bloggerların interneti zenginleştirdiği kadar insanlığı da zenginleştirdiği ortada. Avrupa'dan gelen bu güzel kalpli insanlar, sosyal medyada @CivilMarchForAleppo adıyla açtıkları hesaplarla geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlıyor. 26 Aralık'ta Berlin'de binlerce kişinin katılacağı etkinliğin ardından Halep yürüyüşünü başlatacak. Blogger Anna Alboth eşi Thomas, çocukları Hanna ve Mila ile İstanbul'u daha önce ziyaret etmişti.

 

İşte Anna Alboth Halep yürüyüşü sitesi : www.civilmarch.org

 

Fotoğraf Kaynak: Blogger Anna Alboth

İlginizi Çekebilir

Kışa Girmeden Cildinizi Onarın, Yenileyin!

Son dönemlerin en fazla konuşulan ameliyatsız gençleştirme tedavileri arasında Secret PRP uygulaması yer alıyor. Bu tedavi hakkında Estetik International Sağlık Grubu açıklamalarda bulundu:


Ligatus’Un Liquidm Platformu İle Programatik Satın Almalar Kolaylaşıyor

Ligatus’un LiquidM platformu ile programatik satın almalar kolaylaşıyor


Teb’İn İletişim Kampanyalarına Tam 24 Ödül

Ülkemizde tenisin gelişmesi ve geniş kitleler tarafından daha fazla tanınıp sevilmesi için yıllardır çalışan TEB, tenis platformu “We Are Tennis” üzerinden gerçekleştirdiği ve Bülent Serttaş’ın da yer aldığı dijital reklam kampanyası ile çeşitli kategorilerde ödüle layık görüldü.


Ekin Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Akif Ekin Akıllı Şehirler İnsani İhtiyaçlara Akıllı Cevaplar Verir

ASKON tarafından düzenlenen Smart Future Expo’da ‘Akıllı Şehirler,Yeni Teknolojiler’ başlıklı bir sunum gerçekleştiren Ekin, dünya akıllı şehirler pazarında 10 ülkede 22 şehirde kurdukları güvenli trafik ve şehir çözümleri altyapıları ile Türkiye’nin Bilişim İhracatı Şampiyonu olduklarını söyledi. Ekin Teknoloji’nin 2006 yılında Almanya’da düzenlenen FIFA Dünya Kupası’nın güvenlik teknolojilerini geliştirdiğini hatırlatan Ekin, şöyle konuştu:


Çocuk Ve Genç Yazarlar İstanbul’U Anlatacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile çocuk ve genç yazarlara yönelik “Ben İstanbul Olsaydım” temalı hikaye ve şiir yarışması düzenliyor. Dereceye girenlerin Yazarlık Atölyesi’ne kabul edileceği yarışmaya başvurular 29 Kasım’da başlıyor.


Etiketler: Halep, Anna, Alboth, Blogger, sivil

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.