Mistik

MİSTİK ALEM

Astrolog Havvanur İncekara, astrolojik verilere göre tüm burçların ağustos ayı yorumlarını yaptı ve her burca ihtiyaç duyacağı şifalı taşı önerdi.

26 Temmuz 2018 Perşembe

Ağustos ayı burç yorumlarınız

Astrolog Havvanur İncekara, astrolojik verilere göre tüm burçların ağustos ayı yorumlarını yaptı ve her burca ihtiyaç duyacağı şifalı taşı önerdi.

YAY BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU: İç sesinize kulak verin. Bu ses sizin her şey karşısında anlam ve amacı görmenize yardımcı olacaktır. Bireysel olarak çalışmalar yapmanıza uygun bir dönemdesiniz. Haz peşinde koşma eğiliminizi kontrollü kullanmanızda fayda var. Yurt dışı seyahatelere gidebilirsiniz. Maneviyatla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Bu süreçte Akuamarin taşı kullanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU: Doğanız gereği ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinize zorunluluk, olması gereken bir durum gibi veya bir iş disiplini olarak yaklaşmanız probleminizin temelini oluşturuyor.  Her ne kadar sizin için alışılmadık bir durum olsa da daha  hassas yönlerinizin ortaya çıkmasına izin verin.  İlişkinizde her anlamda bir bütün olmayı deneyimlemeye hazırlıklı olun. Bu süreçte Pembe Turmalin kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMU:  Etrafınızda ilginizi çeken bir çok insan ile karşılaşmalar yaşamanız olasıdır. Bu süreçte neleri filizlendirmek istiyorsanız bu konularda atılımlar yapabilirsiniz.  Tam olarak ne istediğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Özgünlük ve bireysellik için yaşam boyu bir arayış içinde olmanızı doğanız, gerçekten kim olduğunuzu, başkalarından ne istediğinizi anlamaya başlayacaksınız.  Bu süreçte Aragonit taşı kullanabilirsiniz.