Mistik

MİSTİK ALEM

2020’de astrolojide burçları neler bekliyor? Hangileri burçlar şanslı hangileri daha dikkatli olmalı? Sağlık açısından burçları neler bekliyor?

1 Ekim 2018 Pazartesi

Filiz Özkol’un 2020 yılı burç yorumları

2020’de astrolojide burçları neler bekliyor? Hangileri burçlar şanslı hangileri daha dikkatli olmalı? Sağlık açısından burçları neler bekliyor?

2020 yılının tüm güzellikleri üzerinizde olsun sevgili astroloji meraklıları.

Astrolojinin, bize kazandırdıkları öğretiler sayesinde hayatı anlıyor, hayata geliş nedenlerimizi çözebiliyoruz. Bu öğretilerin eşliğinde, hedeflediğimiz limanlar için doğru rotaları koyabilir ve bizim için imkansız görünen hedeflere sağlıklı bir şekilde ulaşabiliriz. Bu anlamda, Astrolojik veriler de, mantık adımları ile birleştirilmesi şartıyla bizim için öğretici ve yönlendirici bir kılavuz olabilir. Çünkü, Astroloji; gökyüzü değişimlerini yeryüzü olayları ile özümseyerek, geriye dönük yüzyıllara dayanan rehber bilgiler oluşturmuştur.

2020 YILINDA ASTROLOJİK AÇIDAN GENEL DURUM

2008 yılından beri gezegenler, bir çok değişimi de beraberinde getirdi.. Kafamız karıştı. Dünya üzerinde bir çok kıpırdanmalar yaşandı. Fakat eski yıllara göre çok zorlayıcı değildi. Yaşam çerçevesini, değişim ve ilerleme olarak düşünürsek yaşadığımız hiçbir şeyi olumsuzluk olarak değerlendirmemeliyiz. Büyük transitler daima yeni başlangıçları getirtirler. 2008- 2010 Yıllar zor yıllardı. Geçmiş yıllara baktığımız zaman bir çok değişim uzun ve zorlu planetlerin zıt açıları dönemlerinde olmuştur. Gezegenler büyük çatışma ve kendi aralarında cenk yapmışlardır. Tabii ki insanlık tarihi bu değişimden olumsuzluklar yaşayarak payını almıştır. Evrende her şey, kendi içinde bir gelişigüzellikle dengesini bulmaya doğru gider. Bugün ülkemizin ve dünya haritasının konumlarına baktığımız zaman, her şeyin şekil değiştirdiğiniz görüyoruz. Bize ürküten ve korkutan şeylerin aslında evrenin istediği değişim olduğunu zaman içinde anlayacağız. “Mutlak Doğru’nun olmadığı” ndan yola çıkarsak, tüm değişimleri bir hoşgörü içinde görmek mümkün olacaktır. Hoşgörü ve sevgi ile dolu bir gözlem odasından yaşam rotamızı sürdürürsek, bir çok şeyin kendiliğinden oluşacağını göreceğiz. Olayların değişmesi zaman alırken, açılan algılarımız bizim için doğru bir yol gösterici olacak.

KOÇ BURCU 2020 YILI BURÇ YORUMU

2020 yılı ve KOÇ (21 Mart- 22 Nisan)

ve diğer burçlar için tıklayınız...